Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sieci GSM w Rzymie zapchane do granic możliwości

Sieci GSM w Rzymie zapchane do granic możliwości

WitekT 8 Kwietnia 2005 00:12

0 0
W wyniku przeciążenia sieci włoskich operatorów telefonii komórkowej, występują aktualnie istotne trudności w korzystaniu z usługi roamingu międzynarodowego w Rzymie i jego okolicach.

Trudności te dotyczą użytkowników wszystkich sieci zagranicznych i mogą powodować problemy w nawiązywaniu połączeń i opóźnienia w dostarczaniu wiadomości SMS. Sieci komórkowe w Rzymie i okolicach obsługują obecnie możliwie największą liczbę połączeń i przesyłanych wiadomości SMS przez użytkowników, którzy uzyskali dostęp do sieci komórkowych.


Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Poriot  2005-04-08 01:06:00  host: w3cache-te.pai.net.pl

    Nie ma się co dziwić. Jak nagle pojawiło się tam do obsługi kilka milionów komórek więcej...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet