Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sieć Orange będzie bezpieczniejsza dzięki firmie z Izraela

Sieć Orange będzie bezpieczniejsza dzięki firmie z Izraela

msnet 2 Maja 2018 20:28

7 5

orange logo

Firma SecBI ogłosiła dziś porozumienie z Orange Polska w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego.

Umowa, którą operator pomarańczowej sieci podpisał z izraelską firmą SecBI obejmuje aktywną współpracę w celu poszerzenia kompetencji Orange w zakresie bezpieczeństwa sieci, a także wspólne działania marketingowe i dzielenie się wiedzą na temat bezpieczeństwa, w tym wspólne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i konferencjach. Porozumienie umożliwi również obu stronom wymianę wiedzy technologicznej poprzez wizyty referencyjne, wymianę informacji z przeprowadzonych badań i podjęcie działań mających na celu dalsze umocnienie pozycji na rynku.




Ta współpraca ma na celu poszerzenie naszego obecnego portfela usług cyberbezpieczeństwa, w szczególności w zakresie SOC-as-a-Service i reagowania na zagrożenia - powiedział Tomasz Matuła, dyrektor ds. Infrastruktury ICT i cyberbezpieczeństwa w Orange Polska.

Wdrożona zostanie technologia Autonomous Investigation firmy SecBI, która może być zainstalowana lokalnie lub być udostępniona w chmurze obliczeniowej. Rozwiązanie opiera się na bezobsługowym uczeniu maszynowym analizującym ruch sieciowy w celu wykrycia złożonych i ukrytych zagrożeń cyberbezpieczeństwa.

Źródło tekstu: SecBI, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange polska | secbi | bezpieczeństwo

w sumie: 60
  • 1

    67. ~Punk  2018-05-04 00:00:15  host: apn-31-1-8-158.dynamic.gprs.plus.pl

    Współczuje klientom Orange bo coś czuje że teraz będą cenzurowani lub wyłapywani za poglądy AntyUSrAelskie.

  • -1

    68. ~Podziwlam  2018-05-04 06:28:00  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    Pogląd dwóch ostatnich panów. Będę ostrożny wonec Orange.

  • -2

    69.  2018-05-04 11:51:31

    66 - byli tacy, którzy mieli na to sposób...
    Jeśli Ty się wpisujesz w ich poglądy - skorzystaj z ich sposobów ;-)

    A tak nawiasem mówiąc... Co Ci tak mózg zlasowało?

  • 0

    70. ~Żarłacz  2018-05-04 19:03:38  host: a05-02-03.opera-mini.net

    @wlo, ten @66 to nie jest ten o którym myślisz

  • -2

    71.  2018-05-04 19:23:21

    70 - mnie nie interesuje podpis niezalogowanego czytelnika - tak jak inni - jest nikim. Zwracam się tylko do osoby piszącej w komentarzu konkretne słowa ;-)

  • 2

    72. ~!?!  2018-05-04 20:39:27  host: ip-31-0-87-197.dynamic.gprs.plus.pl

    @71 z niektórych Twoich komentarzy wynika, że trochę wiesz co piszesz. Skąd się bierze u Ciebie brak wiedzy o Regulaminie Telepolis. Przecież można legalnie tutaj pisać cytaty nie mając czerwonego nick'u!!!!!!!! A jeżeli chodzi o ścislość to sam używasz nieraz politycznych komentarzy - nie specjalistycznych. Dziwne, że redaktorzy pozwalają na to. Chyba, że Regulamin pozwala.

  • 1

    73.  2018-05-05 13:28:20

    72 - czy ja coś mówię o zakazie pisania anonimowo?
    Ja dziwię się, ze anonimi żądają poważnego traktowania! Bo piszą tu od lat - jak to sami mówią... No od lat to mój nick jest tu rozpoznawalny. Ciebie w życiu tu nie widziałem wcześniej ;-)

  • 0

    74.  2018-05-05 13:34:05

    72 - a propos... Coś merytorycznego ostatnio napisałeś? No jakoś nie zauważyłem... A chętnie bym z Tobą podyskutował... Tylko kim Ty właściwie jesteś?
    Jednak sprawą zająłeś się, jakbyś jako czytelnik "od zawsze", był wyjątkowo źle traktowany przez innych, w szczególności przez administrację.

  • 0

    75. ~123z4  2018-05-05 15:14:54  host: 8.37.230.221

    @74. Widzę tu Pańskie komentarze. Chyba miał Pan kłopoty że nie odpisał Pan wczoraj. Może jakaś choroba?

  • 0

    76.  2018-05-06 09:02:32

    Co wy tu wyjeżdżacie z tą administracją?? Administracja to może być, np. spółdzielni mieszkaniowej. Tutaj mamy raczej do czynienia z Redakcją!! Stare konie , a nie potrafią stosować właściwego nazewnictwa ! :-)

  • 0

    77. ~frasag  2018-05-06 09:20:09  host: 031011131125.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    @76: Toms: masz rację- dziękuję Ci za zwrócenie uwagi- też używałem tego zwrotu, ale obiecuję poprawę. Pozdrawiam.

  • 0

    78.  2018-05-06 09:34:25

    Franio, to nie było do Ciebie. Dla skromnych osób, takich jak Ty, mam szeroką tolerancję.

  • 0

    79. ~cko  2018-05-06 13:04:05  host: 168.235.200.19

    @78 Panie "toms" ta pomyłka to chyba miała dotyczyć innej osoby. Chyba też zalogowanej - brak nr kolejnej wypowiedzi.

  • -1

    80.  2018-05-06 18:54:39

    toms...
    Administrator administruje. Nie tylko zasobami spółdzielni mieszkaniowej. Słowo ma ogólne znaczenie, nie jest stosowane w odniesieniu do spółdzielni mieszkaniowych tylko.
    Zasobami związanymi ze społecznością serwisu raczej administracja się zajmuje niż redakcja. Więcej powiem - do zarządzania danymi osobowymi, ustawowo muszą mieć ADMINSTRATORA ;-) No - może wynajmą go z lokalnej spółdzielni mieszkaniowej?

  • 0

    81.  2018-05-06 20:04:58