Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sieć Folx już bez zaproszeń

Sieć Folx już bez zaproszeń

msnet 11 Stycznia 2018 13:28

4 5

folx

Z usług sieci Folx można już zacząć korzystać bez zaproszenia i kodu aktywacyjnego, który był potrzebny do tej pory.

Folx to pierwsza sieć komórkowa w aplikacji, jak sama się reklamuje. Aby zacząć z niej korzystać, należy zainstalować aplikację Folx, dostępną w sklepie Google Play i App Store. Na początku nie płacimy nic, a potem 29,99 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymujemy:
  • nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
  • nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych,
  • nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych (SMS/MMS standardowy),
  • transmisję danych w Polsce (APN Internet) - pakiet 20 GB,
  • roaming w UE bez dodatkowych opłat - nie dotyczy Internetu: miesięczny limit danych w roamingu wynosi 1,51 GB (potem 0,04 zł za 1 MB).

Działa tu też system poleceń. Jeśli ktoś skorzysta z udostępnionego przez nas kodu, to zarówno my, jak i ta osoba dostanie miesiąc darmowej subskrypcji.




Więcej szczegółów o sieci Folx oraz linki do aplikacji znajdziemy na stronie folx.com.

Zobacz: [Aktualizacja] Folx - pierwsza sieć komórkowa w aplikacji
Zobacz: Folx nie stosuje się do swojego regulaminu
Zobacz: cennik Folx ważny od 30.12.2017

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • -1

    1. ~ekspert rynkowy  2018-01-11 13:30:29  host: apn-37-248-167-40.dynamic.gprs.plus.pl

    To jakas podejrzana sprawa

  • 0

    2. ~ty  2018-01-11 13:45:13  host: apn-77-112-79-133.dynamic.gprs.plus.pl

    To wole miska za 25 zl. Z 5 doładowaniem za 20 zl.

  • -5

    3.  2018-01-11 13:47:26

    Kod pracowniczy 6mies+1 68678939 po przyznaniu 3miesiecy pisz do bok ze od Tomasza Z.Dorzuca kolejne 4.Polecam gorąco

  • 0

    4. ~  2018-01-11 13:51:05  host: 159-205-149-189.adsl.inetia.pl

    Ta pseudosiec to czysty smrod. IMHO handluja danymi.

  • -2

    5.  2018-01-11 14:02:47

    Jakos nikt mojego peselu nie sprzedał reklam tez brak

  • -1

    6. ~///  2018-01-11 14:02:54  host: public-gprs379524.centertel.pl

    Plusowe Miśki, takie zasady już wkrótce w pozostałych sieciach, ciemnota robi ze strachu w gacie.

  • 2

    7.  2018-01-11 14:03:36

    Czytalem opinie jak dostarczane sa karty :) graniczy to z cudem. Siec ograniczona do kilku duzych miast jesli chodzi o mozliwosc zdobycia karty.

  • 2

    8. ~Alex  2018-01-11 14:04:37  host: user-94-254-230-174.play-internet.pl

    Trzy tygodnie już czekam na usunięcie konta w tym czymś i pytając po raz kolejny, kiedy proces usunięcia zostanie zakończony, ciągle słyszę, że nie można tego zrobić od ręki i musi to potrwać. Ile dokładnie? Tego już nikt nie jest w stanie powiedzieć. Oczywiście podany przede mnie numer karty do konta cały czas trzymają i też nie chcą usunąć. Jeśli więc jest konkurencja, która oferuje swoje usługi traktując klienta bardziej poważnie, to polecam udać się właśnie do niej.

  • -2

    9. ~  2018-01-11 14:08:24  host: 159-205-149-189.adsl.inetia.pl

    @8. ~Alex Przepraszam, ale Ty masz lat? Twoje dane sa w obiegu, usuniecie konta takze wymagaloby ich usniecia. Liczysz na to? Serio? Na frajerach zawsze robi sie najwieksze pieniadze. I slusznie!

  • -2

    10.  2018-01-11 14:13:28

    Kolejny syf który działa na zasięgu Play i ich pseudo zasięgu 4 sieci. Podziękuję, nie skorzystam. Jestem zdrowy na ciele i umyśle. Nawet jakbym miał płacić 2x mniej niż w Plus czy Orange to nie mam zamiaru korzystać z dobrodziejstw operatora tylko dla wybranych miast. Jak wspomniał @Alex usunięcie u nich konta graniczy z cudem przecież to jest jakaś porażka że bez prawnie przetrzymują numery kart.

  • 1

    11.  2018-01-11 14:52:08

    Ja tam wolę a2m za 19,90 bez zobowiązań, limitu danych i braku zasięgu Play

  • 0

    12. ~Alex  2018-01-11 15:03:17  host: user-94-254-230-174.play-internet.pl

    @9 - Najwyraźniej folx adresuje swą ofertę do frajerów, bo podanie danych karty jest obligatoryjne.
    @11 - Akurat brak zasięgu Play jest jedynym pewnikiem w folx.
    Gdyby ktoś chciał poczytać jakże interesującą lekturę rozmów z trzema konsultantami z folx nt. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, to zrobiłem zrzuty. Jedyny wartościowa informacja jaką przekazał konsultant, który nawiasem mówiąc walił do mnie po imieniu, choć wódki żeśmy razem nie pili, to to, że "konto nie jest dinozaurem". Cała reszta to wielka zagadka, podobnie zresztą jak zasięg Play.
    http://tlp.is/g1g

  • 0

    13. ~  2018-01-11 15:05:27  host: net-193-242-142-159.proflink.pl

    Wybacz, ale a2m jest bodaj na nadajnikach plusa. Czyli w mojej okolicy (najciekawsze, że blisko kilkudziesięciotysięcznego miasta) można pomarzyć o zasięgu plusa!

  • 0

    14. ~Alex  2018-01-11 15:06:39  host: user-94-254-230-174.play-internet.pl

    Dodam tylko, że zgodę na przetwarzanie danych osobowych cofnąłem 21 grudnia ub.r., dziś jest 11 stycznia. Minęło zatem już 20 dni i konto wciąż istnieje. Jak to się ma do zadeklarowanych dwóch tygodni, a nawet "o wiele szybciej" nie muszę nikomu tłumaczyć.

  • 0

    15.  2018-01-11 15:19:15

    11 - Właśnie tak :-) żadnych problemów , a ta niby sieć to jakieś g*** , i szukanie łosi

  • 0

    16.  2018-01-11 15:23:23

    @ 14 Śmieszny jesteś,na usunięcie konta mają czas 30 dni (niekiedy dni roboczych) w każdej sieci .Myśl na drugi raz co robisz,najpierw dane podaje a teraz płacz.

  • 0

    17. ~Alex  2018-01-11 15:32:28  host: user-94-254-230-174.play-internet.pl

    16 - Skąd to twierdzenie? Jakaś podstawa prawna? Skoro sami zadeklarowali dwa tygodnie, a nawet "o wiele szybciej", to po prostu oczekuję, że sami zastosują się do terminu, który sobie wyznaczyli. Poza tym nie nie histeryzuj Hektorku, właśnie zamiast płakać piszę o tym pod artykułem, aby każdy kto zechce mieć z nimi coś wspólnego dostał informację z pierwszej ręki, jak wygląda obsługa klienta tego czegoś. I tyle.

  • 0

    18. ~Flej  2018-01-11 15:45:38  host: cdo26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bajeczka Folx zaczyna się kończyć. Już za chwilę, już za momencik gdy wygasną ostatnie bezpłatne subskrypcje...
    Pseudozasięg niby-sieci Play pozostawię bez komentarza

  • 0

    19. ~Atomfxx  2018-01-11 15:54:13  host: user-94-254-224-59.play-internet.pl

    Hejterzy do boju. A tak wogóle hejt jest teraz.ścigany.

  • 0

    20.  2018-01-11 15:57:01

    Po jakiego czorta ma mi jeszcze jedna aplikacja pracować w tle. Jakoś nie mogę znaleźć korzyści tej sieci

  • 0

    21. ~///  2018-01-11 16:10:39  host: user-164-126-188-209.play-internet.pl

    XII. OPŁATY ZA MIĘDZYNARODOWE POŁĄCZENIA ORAZ SMS/MMS:
    polecam do przeczytania, http://tlp.is/g1k

  • 0

    22. ~pabloki  2018-01-11 16:39:10  host: user-188-33-33-206.play-internet.pl

    skoro na zdjęciu telefon z aplikacją sieci leży na podłodze to wnioskuję że jest to warte na poziomie podłogi. wogóle dziwny ten folx . no i co to za nazwa. dostarczane ograniczony obszar przez kierowców"taksówkarzy".
    a skoro już mają dane karty płatniczej .... właściwie to nie wiadomo kto ma bo przez aplikacje sie podaje ... życze powodzenia w spłacaniu . trzeba być kompletnym frajerem by nowo powstałej firmie podawać dane karty , gorrzej jak ktoś poda kredytową.

  • 0

    23. ~Hydraulika  2018-01-11 17:12:28  host: abrb158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta sieć to no name, dziekuje nie skorzystam. Tylko Play.

  • 0

    24. ~Alex  2018-01-11 17:27:37  host: user-94-254-230-174.play-internet.pl

    Jeszcze jedna ciekawostka: w tej sieci najwyraźniej nie wiedzą, co to billing, ponieważ zwyczajnie tego nie oferują.

  • 0

    25. ~pabloki  2018-01-11 17:50:58  host: user-188-33-33-206.play-internet.pl

    a ja przypomnę że nie ma nic za darmo . pomyślcie , sieć płaci MTR , koszty roamingowe RLAH klient a gdy skończy sie darmowy okres klient odchodzi. gdzie tu interes? . że ktoś poleca kolejnych którzy odejdą z chwila końca darmowego okresu? mają dane karty płatniczej a wy nie macie żadnego dowodu na umowę bo to wygląda na abonament choć jest użyte dośc dwuznaczne stwierdzenie "subskrupcja" .

  • 0

    26.  2018-01-11 21:41:23

    @ 17 Aby rozpocząć świadczenie usługi zgodziłeś się na ich regulamin,w nim wyraźnie jest napisane 30 dni (itp. likwidacja konta),Regulamin jest na ich stronie.Widać wyraźnie ,nie czytałeś.No tak po co.Jak bok Ci napiszę
    @ 20 A do czego Ci ich aplikacja?Zamawiasz kartę sim/dodajesz kartę i ją kasujesz...

  • 0

    27. ~///  2018-01-11 21:48:49  host: public-gprs371989.centertel.pl

    Crang pisze:
    Kod do aktywacji 3 miesiące free. 62654771 Używam w okolicy wschodniej Poznania. Mam 300m do BTS Play GSM oraz LTE większość pasm. Prędkości na LTE to około nie mniej niż 30Mbs czasem nawet 100-120Mbs. Nie rozumiem tych co pisza, że to ble i wogóle. Wiadomo nie masz masztu Play w pobliżu bierz to co lepiej działa i tyle. Folx to przede wszystkim skrócenie formalności do minimum. Nie czekasz na kuriera z umową... Instalujesz aplikacje Folx wybierasz pasujący numer i zamawiasz. To początek i działa tylko jeszcze w większych miastach. SIM posiadają kierowcy UBER jeżeli jesteś w centrum np Poznań to podjedzie do ciebie w ciągu 10-15 min. Kierowca w swojej aplikacji widzi twoja pozycję. Ty z kolei widzisz kierowcę jadącego w twoim kierunku. Pokazujesz dowód i dostajemy czysty SIm. Zeskanuj kod z koperty i aktywacja ukończona. SIM przypisany do twojego wybranego numeru. Restart telefonu i dzwonisz. Nie miałem ani jednego problemu z połączeniem

  • 0

    28. ~  2018-01-11 22:41:44  host: public-gprs161216.centertel.pl

    Zamówiłem kartę z ładnym numerem aby ją przenieść do innego operatora. Numer zaczyna się od 450 co jest pewną egzotyką. Strony typu w jakiej sieci nie rozpoznają numeru, tak samo jak android który wyświetla numer jako stacjonarny. I najważniejsze pytanie: jak nazywa się operator Folx? Potrzebuje aby przenieść numer.

  • 0

    29. ~oj  2018-01-12 15:42:30  host: 093105132032.gdansk.vectranet.pl

    Pewnie skończą ja vectone :D

  • 0

    30. ~HD  2018-01-14 13:25:50  host: 89-69-52-181.dynamic.chello.pl

    Po co to komu?
    Czy można to potraktować jako drugi nr.?

  • 0

    31. ~  2018-01-15 10:56:28  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    Skoro dostarczana jest karta sim to poco ta instalacja aplikacji FOLX? aby Google jeszcze bardziej nas szpiegował, może łącznie z rozmowami i sms/mms i co oglądamy w internecie?

Dodaj swoją opinię