Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sieć Ericssona w najwyższym budynku świata

Sieć Ericssona w najwyższym budynku świata

WitekT 28 Grudnia 2004 15:05

0 0
Ericsson został wybrany przez Chungwa Telecom jako dostawca sprzętu do zapewnienia pokrycia zasięgiem sieci GSM i UMTS wnętrza najwyższego budynku na świecie - tajwańskiego Taipei 101.

Najwyższy budynek na świecie zostanie oddany do użytku pod koniec tego roku. Ma 508 metrów wysokości i 105 pięter. W środku zastosowano rozwiązania w standardach GSM900, GSM1800, CDMA800, CDMA2000 i WCDMA. Zasięg będzie pozwalał na bezproblemowe przeprowadzanie rozmów także w windach, poruszających się z prędkością 60 km/h.


Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet