Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sieć 3 UK poprawiła Nokię N97

Sieć 3 UK poprawiła Nokię N97

LuiN 26 Czerwca 2009 14:00

0 0

nokia n97 Nokia N97 to prawdziwy kombajn multimedialny, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Brytyjskiej sieci 3 udało się jednak znacząco poprawić najwyższy multimedialny model Nokii, dodając od siebie bezpłatne i nielimitowane rozmowy w ramach komunikatora Skype.

Telefon oferowany jest za darmo przy wyborze abonamentu za 35 funtów miesięcznie lub za 319,99 funtów w ofercie na kartę. Bezpłatne i nielimitowane połączenia między użytkownikami Skype są domeną brytyjskiej sieci 3, która udostępnia je także na szereg innych modeli telefonów dostępnych w jej ofercie.

Nokia N97 oferuje między innymi 3,5-calowy dotykowy ekran, wysuwaną klawiaturę QWERTY, współpracę z takimi serwisami jak Facebook, Twitter, Flickr czy Nokia Music Store, 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSDHC (do 16 GB), nagrania wideo i zdjęcia rejestrowane przy pomocy aparatu fotograficznego 5 Mpix z optyką Carla Zeissa, gry z platformy N-gage, GPS, WiFi i łączność 3,5G.




Do takiego zestawu brakuje jeszcze tylko nielimitowanych, darmowych połączeń głosowych - czyli właśnie tego co oferuje sieć 3 UK.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: 3 UK, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Ziomek  2009-06-26 14:04:39  host: 188.33.108.194

    A jaki tani na kartę! Super!

  • 0

    2. ~Jeremi Ch.  2009-06-26 14:19:17  host: rsvd-hutchinson-3g-uk-ltd-194.3.10.195.in-addr.arpa

    W ramach uzupelnienia - Skype jest zainstalowany na wszystkich handsetach w 3UK...

  • 0

    3. ~krzysp  2009-06-26 14:21:27  host: wifi-wpa.agh.edu.pl

    Widać różnicę. Polscy operatorzy myślą nad ograniczeniem VoIP po GPRS/EDGE/HSPA, oby UKE ukróciło te praktyki!:-)

  • 0

    4. ~Ch. Norris  2009-06-26 14:26:44  host: 212.2.115.65

    No to mamy teraz obraz cen telefonów w UK. Nie dość, że są tańsze niz u nas, to my zarabiamy 5-krotnie mniej niż Brytyjczycy. Żałość i smutek mnie ogarnia, jak widze jak nas w Polsce operatorzy doją. U nas ten telefon będzie pewnie za 1 zł w abonamencie za 300 (55 GBF) zł a na Allegro bez umowy pewnie za 2500 (450 GBF)zł.

  • 0

    5. ~dan  2009-06-26 14:54:32  host: bzb66.internetdsl.tpnet.pl

    tam to maja ceny w porownaniu do zarobkow taki fon to kupuja za tygodniowke a u nas jedna dobra wyplaata (1500zł) wiekszosci tak zarabia ok 1000 parodia

  • 0

    6.  2009-06-26 15:29:23

    A jak pisalem na forum, ze nas doja i "doplaty" do telefonow w abonamecie to fikcja to na mnie krzyczeli!! Ze minuta musi byc drozsza i ze u nas operatorzy nie zarabiaja na samaych aparatch!!!!

  • 0

    7.  2009-06-26 15:51:35

    A u nas w Erze za marny F480 trzeba wyłożyć 129 zł, żeby potem co miesiąc wydawać 200. a N96 za jedyne 2999zł i 200 zł/mc ŻE-NA-DA

  • 0

    8.  2009-06-26 15:54:21

    Małe sprostowanie. Za N96 i abo 200 płacimy tylko 1099, a nie 2999 jak pisałem wcześniej. Co nie zmienia faktu, że dalej jest to żenada po prostu. Chyba na Kubie już mają taniej niż u nas :D

  • 0

    9.  2009-06-26 16:08:44

    Jako ciekawostkę podam że od czerwca , w ofercie na kartę w 3UK , po każdym doładowaniu dostajemy pakiet 150MB na internet ważny 90 dni. A pieniądze zgromadzone na koncie ważne są bezterminowo w każdej angielskiej sieci.

  • 0

    10. ~blablabla  2009-06-26 16:30:18  host: user-89-108-208-47.mobile.playmobile.pl

    Na stronie 3uk nie ma nokii n97 za free, w taryfie texter za 35 funtów/miesięcznie kosztuje 97 funtów. A na kartę tez nie widać. Jak jest?

  • 0

    11.  2009-06-26 17:21:28

    Zapraszam sieć 3 to Polski, myślę że wcześniej czy później 3 zainteresuje się Playem.

  • 0

    12.  2009-06-26 17:52:14

    ~blabla: ale w taryfie Mix&Match już jest za free. A w ogóle strona three nasuwa nieodparte skojarzenie z play. I kampanię przeciw mtr'om prowadzą.

  • 0

    13.  2009-06-26 18:32:08

    Drodzy Koledzy, słyszeliście o czymś takim jak "efekt skali"? Np. samochody w USA są tanie, ponieważ rynek jest ogromnie konkurencyjny, a firmom samochodowym opłaca się obniżać ceny, bo roczna sprzedaż to ok. 8-10 mln aut (w PL w szczytowym okresie sprzedawało się 400 tys. aut rocznie). Nawet obniżając ceny 2-3x zarobią więcej niż w jakimkolwiek kraju europejskim. Tak samo jest z telefonią komórkową - statystyczny Brytyjczyk miesięcznie (czy to jako pay as you go, czy pay monthly) "daje" swojemu Opowi ok. Ł40-50, w PL - góra 40-50 PLN. Dlatego w UK opłaca się Opom dawać fony za półdarmo, a w PL jeszcze długo się nie będzie opłacało...

  • 0

    14. ~123  2009-06-26 18:51:03  host: csknet-84-234-45-171.csk.pl

    @11 Trójka miała się pojawić zamiast Play, ale zaoferowali mniej za częstotliwości niż spółka P4 Pozdrawiam

  • 0

    15.  2009-06-26 19:32:27

    #10 na stronie informacje ukazują się z bardzo dużym opóźnieniem , trzeba poczekać na papierową gazetkę do pierwszego lipca na potwierdzenie tej ceny w prepajdzie, niestety...

  • 0

    16.  2009-06-27 19:46:12

    14. wiem, wiem o tym od samego początku ;)

  • 0

    17. ~ktos  2009-06-28 23:06:34  host: w3cache.dialog.net.pl

    i zapewne moga taka cenne taka zoferowac tez z innego wzgledu ze nr telefonu jest zarejstrowany i dzieki temu nikt nie wezmie wiecej niz np 1 telefon

  • 0

    18. ~  2009-07-12 11:41:28  host: 83-1-126-72.tsm.tarnobrzeg.pl

    Ten Brytyjskie 3 jest jakieś sfiksowane : sprzedaż wcale nie jest po 319,99 funtów tylko po 369,99 i do tego niemożna kupić więcej niż jednego telefonu - czy wie ktoś coś szerzej na ten temat ?

  • 0

    19. ~filio  2009-11-08 20:19:26  host: 77-255-197-68.adsl.inetia.pl

    a ja kupiłem na allegro n97 i jest zajebista. zapłaciłem 1699zł, z roczna gwarancja, polskim menu. Telefon bez simlocka z anglii peace! :D

  • 0

    20. ~julia  2013-03-07 22:25:30  host: 212.183.128.203

    podajcie kod doladowujacy do 3 uk nie umiem doladowac kata jak macie ta siec to prosze podajcie jak mam to zrobic

Dodaj swoją opinię