Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sharp SH-920 jak telewizor

Sharp SH-920 jak telewizor

Immortal 1 Listopada 2007 01:05

0 0

Kto by pomyślał, że nastanie dzień, gdy jakość obrazu na wyświetlaczu telefonu komórkowego będzie przewyższać tę oferowaną przez popularne modele telewizorów. Taki właśnie wyświetlacz posiada nowe dziecko Sharpa - SH-920.

Telefon został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala, rozdzielczości 480 x 854 pix, kontraście 2000:1, który potrafi wyświetlić 26 mln kolorów.

sharp 920sh1msharp 920sh2msharp 920sh3m




Telefon działa w sieciach GSM i 3Gz HSDPA, posiada aparat cyfrowy 3,2 MPix, slot na karty pamięci w standardzie SD-MMC oraz wbudowany moduł Bluetooth. Dodatkowo ma wbudowany tuner telewizyjny działający w standardzie 1Seg (standard przesyłu cyfrowej naziemnej telewizji, radia i danych dla urządzeń mobilnych wykorzystywanym w Japonii.)

sharp 920sh4msharp 920sh5msharp 920sh6m

Sharp SH-920 przeznaczony jest wyłącznie na rynek japoński. Cena telefonu nie została podana, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie kosztował w przeliczeniu ok. 1900 zł.

Źródło tekstu: slashphone     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2007-11-01 08:15:17

    Ach..., Japonia. Czy może jest partia polityczna która obieca, że zrobi w Polsce drugą Japonię. To by było dużo lepsze niż ta druga Irlandia. ;-D

  • 0

    2.  2007-11-01 09:30:17

    Nie wiem czy wiesz ale gdzieś tak od kilkunastu lat rozwijamy się znacznie szybciej niż Japonia.

  • 0

    3.  2007-11-01 10:12:02

    rcicho- bo Japonia już dawno jest rozwinięta i dalej sie rozwijać nie musi, po prostu i tak nam do nich daleeeko... hainasz- ja tam bym nie chciał drugiej Japonii u nas, wiesz że w roku mają tylko dwa tygodnie urlopu? To samo dotyczy wakacji. A co do zabawki to jest bardzo tania, 1900 za takie cacko?

  • 0

    4. ~1  2007-11-01 13:25:57  host: 87-205-243-23.adsl.inetia.pl

    Jak jest w Japonii to i u nas będzie, tylko ze za 20 lat :D

  • 0

    5. ~mikey  2007-11-01 15:23:41  host: acvs224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ile jesteście gotowi zapłacić OPowi za swiadczenie takiej usługi? Bo o to się rozbija... Polkomtel pokazał na Kongresie, że może to wprowadzić, tylko ceny usługi i terminali nie są jeszcze opdowiednie do upowszechnienia rozwiązania...

  • 0

    6. ~n  2007-11-01 19:20:58  host: eed128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Okazuje się, że funkcja komórki coraz bardziej schodzi na dalszy plan. A może będą odkurzacze z funkcją połączeń tel.

  • 0

    7.  2007-11-01 19:27:45

    Japonia nie rozwija się już tak jak kiedyś ponieważ od początku lat 90-tych kapitał stamtąd zaczął się przenosić głównie do Chin. Tam jest o wiele tańsza siła robocza oraz ogromny i perspektywiczny rynek.

  • 0

    8. ~erektryk  2007-11-03 12:00:17  host: ip68-99-230-84.ph.ph.cox.net

    ~1. Juz taki byl co obiecywal druga Japonie. I 100 mln tez.

  • 0

    9. ~nick  2007-11-04 21:17:46  host: caq70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A bateria ile trzyma? Godzinę?

  • 0

    10. ~getITright  2007-11-04 21:52:36  host: chello087206207168.chello.pl

    @rcicho - sory gościu ale g... wiesz !!! Japonia rozwija się w tempie błyskawicznym od 50 lat ! ale nawet teraz rozwija sie szybciej od nas ! bo 0.5% od 3 bilionów $ (PKB Japoni) to i tak więcej niż 5% od 400 miliardów $ (PKB Polski) @4 - tiaaa, ty chyba jesteś dzieckiem prawda ? u nas tak jak teraz jest w Japoni to i za 40 lat nie będzie, więc zejdź z obłoków !!!

  • 0

    11. ~getITright  2007-11-04 21:54:50  host: chello087206207168.chello.pl

    a telefon jest poprostu idealny, na tym tle widac jakie badziewie się w Europie sprzedaje, jedyny dobry telefon i-phone nawet jeszcz u nas nie jest w sprzedaży, ehhh żeniua... jesteśmy skazani na skansen technologiczny, bo najlepsze telefony dostępne w europie to przy tym tak jak lokomotywa parowa przy TGV :/

  • 0

    12.  2007-11-04 21:56:40

    getITrigt: po pierwsze - matematykę to chyba oblałeś, dobrze przelicz jeszcze raz. Po drugie - rozwoju nie mierzy się w liczbach bezwzględnych. Polska rozwija się szybciej, choć trzeba przyznać, że prościej jest dobijać do średniej niż od tej średniej się odbijać, jak Japonia...

  • 0

    13. ~getITright  2007-11-04 22:19:21  host: chello087206207168.chello.pl

    WitekT - nie ważne, faktycznie akurat w tym przykładzie nie zwróciłem na ten DROBIAZG uwagi, tu chodziło o pokazanie zjawiska, ja może i oblałem matematykę, ale Ty najwidoczniej oblałeś LOGIKĘ ;] wzrost Japoni w poprzednim roku przekroczył 1% i to jest 1% wzrostu od ponad 3 bilionów $, u nas wzrost był ponad 6% ale od śmiesznych, żałosnych niecałych 400 miliardów $, oczywiście że rozwoju nie mierzy się w liczbach bezwzględnych (DOAH) tylko że nie można nie zauważyc tego że jak ja osiągnę 1000% zysku od 1zł to i tak pozostanę biedakiem, ale jak kto inny osiągnie 10% od 10 000 000zł to ja się rozwijam szybciej, ale to on ma więcej kasy na inwestycje (autostrady, infrastrukturę, opiekę społeczną itp) i to nie więcej kasy ogólnie, ale więcej mu przybyło ! więc w zimnych rubrykach wyglądamy "lepiej", ale w REALITY wyglądamy dramatycznie gorzej, ONI MAJĄ WIĘKSZY PRZYROST PKB ROCZNIE W GOTÓWCE, A MY MAMY WIĘKSZY PROCENT - tak można to opisac jednym zdaniem, czyli nie gonimy ich, tylko oni się oddalają, już nie mówiąc o tym jak będą mieli wzrost 2-3%, już bardziej możemy gonic kraje europejskie, bo z takim socjalem nie mają z nami szans, osławiona (przez donalda ducka) Irlandia ma astronomicznie wysokie podatki w stosunku do nas, nie mówiąc już o GB, a to są kraje "o liberalnej gospodarce" na tle ultra-sojalnej europy, ale teraz po zmianie władzy na Donka&spółkę to raczej szanse na utrzymanie wzrostu na poziomie 6% (już nie mówiąc o poprawieniu tego wyniku) stają się coraz mniej realne, ale może się mylę (mam nadzieje)... w każdym razie Japonia gra w I lidze budżetowej - i trzyma się w niej doskonale, a my pretendujemy do wejścia w IV ligę i idzie nam średnio, dopiero od 2 lat dobrze...

  • 0

    14.  2007-11-04 22:24:30

    DOAH?

  • 0

    15. ~getITright  2007-11-04 22:33:06  host: chello087206207168.chello.pl

    trzeba się uczyc języków ;D spróbuj poszukac w googlach np. "well doah" to może znajdziesz znaczenie, ale krótko mówiac, znaczy to tyle co "to oczywiste", "co ty nie powiesz"

  • 0

    16. ~KaliSZ  2007-11-05 16:59:55  host: dqm80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O kurczę spore toto. PBije na głowę nawet MOTORAZR V8 i jej 2 wielkie wyświetlacze, takiego ekranu w żadnym innym fonie nie widziałem

  • 0

    17. ~kEn  2008-05-24 08:11:37  host: 78-159-91-66.net.fone.pl

    tylko jeden telefon ma lepszy wyświetlacz... oczywiście też SHARP 921 (ta sama rozdzielczość, ale jest dotykowy)

  • 0

    18. ~f23 archive  2008-09-26 20:34:53  host: icx114.internetdsl.tpnet.pl

    dlaczego jest tyle stron z tematem scat ? glownie z japan ?

  • 0

    19. ~jeyjey  2008-11-24 21:58:06  host: agz214.internetdsl.tpnet.pl

    1300 już można wyrawać na ebay , telefonik fajniutki , ale zdjęcia na kompie średnie . Moge powiedziec że bardzo podobne do tych co robi mój 903 ...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-157-48.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Red | 2017-03-29 11:13:38

@5 z tym pełnowartościowym ultra mobilnym PC to przesadziłeś ;)


~ | 2017-03-29 11:10:33

4. Obiektyw ma ruchome soczewki.


~tłumacz przysięgły | 2017-03-29 11:08:49

Design to po polsku wygląd.


~ | 2017-03-29 11:07:55

42. Jak to kto? Witek!


Koala | 2017-03-29 11:06:56

@5 Masz rację :)

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę JA+ na kartę?

Nowa oferta JA+ Na Kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet