Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sharp obiecuje wyświetlacz i aparat 3D

Sharp obiecuje wyświetlacz i aparat 3D

Q! 5 Sierpnia 2010 10:25

0 0

Jeszcze przed końcem 2010 roku Sharp zamierza wprowadzić na rynek telefon wyposażony w ekran prezentujący trójwymiarowy obraz. Co ciekawe - efekt 3D miałby być możliwy do oglądania bez konieczności stosowania specjalnych okularów.

Oprócz ekranu prezentującego obraz w trzech wymiarach, nowy smartfon, który ma się pojawić na rynku globalnym, ma umożliwić rejestrację materiału wideo również w trzech wymiarach.
Pierwszy z efektów ma być możliwy do osiągnięcia dzięki panelom 3D, które zostały zaprezentowane przez Sharpa w kwietniu. Drugi - dzięki kamerze 3D, zaprezentowanej w maju. Szerzej o nich pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Czy Sharpowi uda się spopularyzować rozwiązania 3D w elektronice użytkowej? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że jego ostatnie dzieło - smartfon Kin dla Microsoftu - został wycofany z rynku po niecałych 3 miesiącach.

Źródło tekstu: reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-96-198.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet