Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sferia zwiększa zasięg

Sferia zwiększa zasięg

WitekT 2 Listopada 2006 13:28

0 0

Od października Sferia zwiększyła zasięg działania swojej sieci - teraz z usług mogą korzystać mieszkańcy Grochowa i Bielan.

Obecnie Sferia dostępna jest w Warszawie oraz w miejscowościach podwarszawskich, takich jak: Brwinów, Błonie, Chotomów, Czosnów, Grodzisk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Izabelin, Jabłonna, Józefów, Karczew, Kazuń Nowy, Kobyłka, Legionowo, Lesznowola, Łomianki, Marki, Michałowice, Milanówek, Konstancin Jeziorna, Modlin, Nadarzyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Radzymin, Stare Babice, Wołomin, Zakroczym, Ząbki i Zielonka.




Obecnie z usług Sferii korzysta blisko 40 tysięcy abonentów.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~spooky_Mulder  2006-11-02 13:47:00  host: pirx.9lo.lublin.pl

    A kiedy dojdą do mojej dziury? ;p

  • 0

    2.  2006-11-02 13:52:00

    maja niską cene minuty w sieci

  • 0

    3. ~olo18  2006-11-02 19:23:36  host: cmk44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era domowa,to dla nich koniec!!

  • 0

    4. ~kolino  2006-11-03 00:39:06  host: chello087207208022.chello.pl

    ~olo18 masz rację

  • 0

    5. ~  2006-11-03 01:01:39  host: wap.plusgsm.pl

    Jakie są opłaty abonamentowe w tej sieci?

  • 0

    6.  2006-11-03 07:39:31

    Moja Teściowa na Bielanach ma sferię już dwa lata, więc jakaś tu bajka "O kobiecie i muzyce".

  • 0

    7. ~Aster  2006-11-03 09:41:37  host: pxgot2.srv.volvo.com

    W Sferii teraz nie ma abonamentu, płaci się tylko za rozmowy. A szczególnie korzystnie wypadają rozmowy międzynarodowe, płaci się jak za lokalne - nawet do USA :)

  • 0

    8. ~Aster  2006-11-03 09:46:47  host: pxgot2.srv.volvo.com

    Ale dno! Nabrałem się na reklamę - nie ma abonamentu ale opłata minimalna jest, i do tego drogie połączenia.

  • 0

    9. ~dobi  2006-11-03 11:34:56  host: abbl11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w wesolej dalej ich niema

  • 0

    10. ~:-)  2006-11-03 12:46:33  host: ulanska-pogodna.jjs.pl

    dobi... W Wesołej (Starej Miłosnej) właśnie postawili nowy nadjanik, więc...

  • 0

    11. ~Ania  2006-11-03 13:09:47  host: ariel.aster.pl

    A ja mam i nie narzekam. Maja niskie ceny rozmów lokalnych i miedzynarodowych: można dzownić i gadac, a nie tak jak u innych, powiesz dwa słowa i 10 zł płacisz.

  • 0

    12.  2006-11-03 13:52:10

    żarty jakieś, drogie połączenia, wysokie opłaty minimalne, popatrzcie w cennik, niska jakość- dla mnie to było rozwiązanie prowizoryczne, nic więcej

  • 0