Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sferia: rozmowy tańsze nawet do 35%

Sferia: rozmowy tańsze nawet do 35%

sirmark 2 Stycznia 2005 03:59

0 0

Nowi Abonenci wybierając jedną z sześciu taryf telefonicznych mogą od 1 stycznia do 28 lutego skorzystać z dodatkowej promocji w czterech wydaniach - za dodatkowy miesięczny abonament już od 3 zł netto mogą rozmawiać z trzema wybranymi numerami - lokalnymi, międzystrefowymi, międzynarodowymi lub komórkowymi nawet do 35% taniej przez cały czas trwania Umowy abonenckiej. Abonent może aktywować jeden lub wszystkie cztery promocyjne pakiety i wybrać po 3 numery w ramach każdego pakietu: Moje numery lokalne, Moje numery międzystrefowe oraz Moje numery komórkowe i Moje numery międzynarodowe.

Pakiet Moje numery lokalne to tańsze o 25 % rozmowy z trzema wybranymi numerami lokalnymi za jedyne 3 zł netto abonamentu miesięcznie. W ramach pakietu Moje numery międzystrefowe Klient może zdecydować się również na tańsze o 35% rozmowy międzystrefowe z trzema numerami w ramach abonamentu za usługę w wysokości 3 zł netto. Tańsze o 20% mogą być także rozmowy z trzema numerami komórkowymi za 5 zł netto abonamentu miesięcznie w pakiecie Moje numery komórkowe. Promocja dotyczy również połączeń międzynarodowych - w cenie miesięcznego abonamentu 5 zł netto pakietu Moje numery międzynarodowe Abonent może rozmawiać z trzema wybranymi numerami międzynarodowymi o 35 % taniej. Wybrane numery Abonent może w każdej chwili bezpłatnie wymienić na inne ze strefy objętej aktywowanym pakietem.
Wszyscy Klienci mogą również skorzystać z usługi "Moje numery", w której zapłacą 1 grosz netto za minutę rozmowy z 6 wybranymi numerami Sferii. Abonament za jeden numer to jedynie-1 zł netto miesięcznie.
Na powitanie Klientów, którzy zostaną Abonentami od 1 stycznia do 28 lutego Sferia przygotowała także szereg innych promocji!

Nowi Klienci w ramach abonamentu Taryfy Wszechstronnej i Rozważnej otrzymują do wykorzystania promocyjne 30 minut miesięcznie połączeń lokalnych i 45 minut połączeń lokalnych w przypadku Taryfy Firmowej i Rozgadanej. Wybierając Taryfę Wieczorną Klient otrzymuje miesięcznie w ramach abonamentu w wysokości 55 zł netto promocyjne 800 minut połączeń lokalnych i międzystrefowych w godzinach 20.00-8.00. Polecając Sferię innej osobie, która również zostanie Abonentem Sferi, Klient zapłaci za jeden abonament tylko 1 zł netto, przy dwóch poleconych osobach - dwa abonamenty po 1 zł netto.
Do 16 stycznia można też jeszcze skorzystać z promocji internetowej, w której przez trzy miesiące Klient płaci tylko połowę abonamentu w P@kietach 15h, 200MB oraz 500MB.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~zjom  2008-04-23 18:22:19  host: 80.50.54.230

    o co kaman?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet