Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sferia: promocja dla kobiet na Dzień Kobiet

Sferia: promocja dla kobiet na Dzień Kobiet

LuiN 6 Marca 2009 12:12

0 0

6 marca rozpoczyna się promocja Sferii skierowana do Pań. Klientki, które podpiszą umowę na świadczenie usług telefonicznych, otrzymają zniżkę przy zakupie telefonów oraz obniżoną opłatę abonamentową na cały okres umowy. Akcja potrwa do 15 marca.

W ramach promocji będzie można wykupić usługi telefoniczne na pojedynczy telefon lub pakiet nawet 10 telefonów. W przypadku pierwszego urządzenia modele Hisense i G‑mode objęto 50% rabatem, a każde kolejne urządzenie dostępne będzie w cenie od 1 zł brutto.
Promocja obejmuje również opłatę abonamentową, która została znacznie obniżona w stosunku do oferty cennikowej. Dodatkowo, w pierwszym okresie rozliczeniowym, Klientki otrzymają za 1 zł brutto Pakiet 2500 minut na rozmowy ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce.

Sferia jest operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi głosowe oraz internetowe w oparciu o cyfrową technologię CDMA 2000 1x. Operator obejmuje zasięgiem strefę numeryczną 022 (Warszawa i okolice) oraz 029 (Ostrołęka i okolice).

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~Longman  2009-03-06 12:29:47  host: adck195.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nie wiem czy Sferia sobie zdaje sprawę - ale jeśli jest tak jak to opisane - to jest to oczywista dyskryminacja, za która można nieźle beknąć. Podobnie jak w przypadku dyskryminacji z powodu koloru skóry, wyznania, etc.

 • 0

  2. ~broda  2009-03-06 12:59:35  host: first.first.waw.pl

  To chyba nie jest tak. To tak jakby banki nie mogły kierować swojej oferty do małżeństw lub emerytów. A już porównywanie do dyskryminacji z powodu koloru skóry wydaje mi się lekka przesadą. Luin co Ty na to?

 • 0

  3. ~Longman  2009-03-06 13:50:03  host: adck195.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @broda, chyba że chodziło ci o wyłącznie małżeństwa homoseksualne, a i wtedy do końca nie jestem pewien :-D Wierz mi, mój pracodawca (uczelnia) też miał taką ofertę "dla kobiet" i sprawa skończyła się w sądzie, z niekorzystnym wynikiem dla uczelni. Po prostu w Polsce jest niska świadomość tego typu spraw. Co ciekawe, tak też robił Urząd Pracy w Poznaniu, dopóki nie wytłumaczono paniom pracującym w urzędzie że kursy dokształcające skierowane WYŁĄCZNIE dla kobiet są niezgodne z prawem. Skądinąd skąd wzięło się przeświadczenie urzędu, że chęć nauczenia się obsługi komputera zależy od płci - tego doprawdy nie wiem.

 • 0

  4. ~pduncz  2009-03-06 20:21:54  host: borzoi.net.icm.edu.pl

  Jak sferia jest sprytna, to nagłośni promocję jako skierowaną do kobiet, ale jak zgłosi się jakiś zakręcony pan to też mu pozwoli skorzystać. Tak powinno się załatwiać te sprawy.

 • 0

  5.  2009-03-06 21:35:36

  Seksizm... W innym kraju już byłaby afera (tak samo za reklamy gdzie mamy wzorową Pani domu, która używa Delmy :/)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet