Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Serwis Samsunga z filmami na telefon

Serwis Samsunga z filmami na telefon

WitekT 2 Stycznia 2006 10:48

0 0

Samsung ogłosił otwarcie serwisu internetowego AnyFilms.net z ofertą filmów krótkometrażowych dla użytkowników Internetu i telefonów komórkowych.

Na stronach serwisu zamieszczono wybór krótkich filmów, które można oglądać w Internecie lub pobierać na niektóre modele telefonów marki Samsung, wyposażone w odtwarzacz wideo. Filmy przedstawiają dwie historie opowiedziane przez młodych i ambitnych reżyserów z Hollywood. Producentem obrazów jest Jon Kilik, którego film Broken Flowers (Złamane kwiaty) został w 2005 roku uhonorowany główną nagrodą na Festiwalu Filmowym w Cannes. Across the Hall (Drzwi naprzeciwko) w reżyserii Alexa Merkina to dwuczęściowa historia o człowieku próbującym powstrzymać przyjaciela, który chce wziąć odwet na narzeczonej podejrzewanej przez niego o zdradę. GiGi w reżyserii Marka Dippe opowiada o nieśmiałym mężczyźnie, który z pomocą tajemniczego telefonu z czarującym, kobiecym głosem poprawia jakość swoich kontaktów z otoczeniem.
Jako rekwizyty w filmach występują telefon SGH-D600 z 2-megapikselowym aparatem fotograficznym i z przesuwaną klapką oraz SGH-i300, telefon muzyczny z 3-gigabajtowym dyskiem twardym.

Oprócz gotowych filmów w serwisie AnyFilms.net znajduje się sekcja o całkiem nowatorskim charakterze, nosząca nazwę Interactive Films. W sekcji filmu interaktywnego użytkownik może zostać sam dla siebie producentem, łącząc gotowe elementy filmowe i tworząc kombinacje akcji, stylu i nastroju.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~MiKO  2006-01-03 19:59:40  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    Należy tylko przyklasnąć. Ale to chyba właściwa strategia firm telefoniarskich w przypadku kiedy tak mało pojawia się zaawansowanych treści dla telefonów komórkowych
    // mobikar.net - mobile KARAOKE

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet