Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Serwis Gratka.pl w Era Omnix

Serwis Gratka.pl w Era Omnix

WitekT 8 Listopada 2004 15:52

0 0

Era Omnix - multimedialny, kolorowy portal rozrywki, informacji, kontaktu i handlu, dostępny na telefonach komórkowych w sieci Era – został wzbogacony o największy w polskim Internecie serwis ogłoszeniowy Gratka.pl.

Użytkownicy Era Omnix mają teraz do dyspozycji miejsce pozwalające na zamieszczanie i przeglądanie setek tysięcy ogłoszeń handlowych. Ogłoszenia, których obecnie jest około 500 tysięcy, poszeregowane są w pięciu głównych kategoriach: praca, motoryzacja, turystyka, dom i nieruchomości, komputery i komórki. Gratka w Era Omnix to największy serwis ogłoszeniowy w polskim WAP-ie. Opublikowane tu ogłoszenie może dotrzeć nawet do miliona osób.

Gratka.pl istnieje od czterech lat. Obecnie z serwisem stale współpracuje ponad 700 komisów samochodowych, prawie 500 agencji nieruchomości i ponad 30 agencji doradztwa personalnego. O jego popularności świadczy fakt, iż miesięcznie ogłoszenia w tym serwisie przegląda milion osób.

Dzięki Era Omnix ogłoszenia można zamieszczać bez korzystania z komputera i Internetu. Wystarczy posiadanie telefonu komórkowego z przeglądarką WAP w sieci Era. Zamieszczanie ogłoszeń poprzez WAP kosztuje tylko 3,66 zł (z VAT). Za tę cenę użytkownik publikuje ogłoszenie w serwisie Era Omnix oraz w internetowym serwisie Gratka.pl. Publikacja poprzez Era Omnix jest opłacalna dla użytkownika, gdyż ogłoszenie będzie bezpłatnie wyróżnione (pogrubione i oznaczone znakiem (!)) w kanałach www i WAP. Użytkownik nie musi decydować się na zamieszczenie ogłoszenie przez WAP, gdyż może to również zrobić w sieci www - pod adresem http://eraomnix.gratka.pl. Cena zamieszczenia ogłoszenia przez www wynosi od 3,66 zł do 10,98 zł (z VAT).
Serwis ogłoszeniowy Gratka.pl jest dostępny na stronach WAP serwisu Era Omnix od 21. października 2004 roku. Znaleźć go można w zakładce Kupuj, dostępnej z głównego menu portalu, lub wpisując numer 5555 na stronie Na skróty.

Wygląd serwisu na telefonie Series 60:

gratka3 gratka2
gratka1

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-173-9.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak często chodzisz do kina?

Studenci i uczniowie z Blikiem płacą mniej w Multikinie

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet