Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Serce i Rozum znów żartują z Plusa [wideo]

Serce i Rozum znów żartują z Plusa [wideo]

LuiN 17 Marca 2014 17:49

11 2

Potyczek Serca i Rozumu z "małym transferem" ciąg dalszy. Maskotki Orange przyjmują bliźniaczki od plusowej Basi.




W kolejnej reklamie Internetu stacjonarnego (neostrada) sieci Orange Serce i Rozum mają nietypowych gości. Bliźniaczki wysłała do nich Basia z reklam sieci Plus:


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: basia | bliźniaczki | neostrada | orange | plus | rozum | serce

w sumie: 60
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    42. ~  2014-03-17 22:23:15  host: axf21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wspomnieli: 0:06 należy doliczyć opłatę za utrzymanie łącza 29,24 zł miesięcznie. Oczywiście tekst w trybie mikro, czas wyświetlania jak najkrótszy, ale jest :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2014-03-17 23:18:02

    Jest tańsza opcja. Nie utrzymanie łącza tylko zawieszenie usług na numerze. Linia działa a koszt to 17zł :) Trzeba tylko pilnować bo usługa ważna jest rok i trzeba odnawiać. Nawiązując do tematu to trzeba być hmm... mało inteligentnym żeby porównywać kabel z mobilnym dostępem. Plus brzytwy się chwyta. To niestety mało profesjonalne z ich strony. No ale niestety polski naród łyknie wszystko ładnie zapakowane. Orange (przynajmniej u mnie bo wiem że dużo zależy od jakości kabla) jest najlepiej działającą siecią. VDSL synchronizuje mi 63 w dół i 12 w górę (oczywiście obcięte do 8). Próbowałem sieci kablowe ale niestety to nie było to. Żeby nie było że za bardzi zachwalam to LTE też mam :) i pomimo tego że nawet nie mam limitów w dzień od 9-17 to i tak nie wyobrażam sobie sieci w biurze albo w domu pracującej na mobilnym necie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~LFC1993  2014-03-18 00:04:01  host: user-5-173-177-156.play-internet.pl

    Ja mam od bodaj 5 lat Internet mobilny z Play i na przeglądanie neta limit mi spokojnie wystarcza, jak coś chcę ściągać to ściągam w nocy bo mam no limit. Prędkość na papierze to 6 mb/s czyli mało jak na dzisiejsze czasy ale dobrze to chodzi więc nie jest mi potrzebny inny net niż mobilny zwłaszcza że TP nie chce założyć mi linii od kilku lat.

    Sam pracuję w Plusie ale nie mam zamiaru brać tego ich LTE bo limitów w nocy nie chcę mieć ale jak widzę już te reklamy Orange to zaczynam się powoli irytować bo pierd***. Co z tego że mają np. 10 mb/s za 49 zł jak trzeba doliczyć ponad 20 zł za utrzymanie linii a poza tym i tak nikt tych 10 mb/s nie ma bo mają przestarzałą infrastrukturę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    45.  2014-03-18 01:23:10

    Jednego nie można odmówić Francuzom, że próbują doić kasę do ostatniego grosza z tej starej zardzewiałej usługi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    46.  2014-03-18 02:12:31

    Prawda jest taka internet mobilny jest dla masochistów i tyle :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47. ~  2014-03-18 02:37:19  host: n15-08-03.opera-mini.net

    A co z tymi, którzy często się przeprowadzają?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~Kolko  2014-03-18 03:40:57  host: public-gprs517389.centertel.pl

    Super.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49.  2014-03-18 06:38:55

    @44
    Plus też nie zawsze ma magiczne 150Mb/s.
    Jeśli masz blisko centralkę opcja do 10Mb/s ładnie się synchronizuje i trzyma tą prędkość.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~dajspokójorange  2014-03-18 08:41:00  host: aesa205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam neo do 10Mb/s, żeby coś pobrać z sieci musze wstawać rano bo wieczorami od 17 do 23 (dzień w dzień) prędkości wahają się od 0.03Mb/s (sic!) do najwyżej 1Mb/s, pingi w grach przez 20% i większe straty pakietów oscylują w granicach 300-500, youtube nie działa, żadnego strima nie da się obejrzeć i tak od półtora roku gdzie słysze tą samą starą śpiewkę: przeciążona centrala, planowana(?!) data rozbudowy w trakcie realizacji. Każdy spadek prędkości poniżej 10Mb/s powoduje wzrost czasów ping i to właśnie powinni ci dwaj operatorzy porównywać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    52.  2014-03-18 09:14:47

    @49 prawda jest taka że LTE pod nadajnikiem działa lepiej niż neostrada przy centralce. jak już porównujemy warunki to porównujmy takie same

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53.  2014-03-18 11:01:29

    Opłata za utrzymanie łącza, ledwo dychająca infrastruktura, słaba prędkość i beznadziejna obsługa - chyba się komuś serce pomieniało z rozumem, żeby promować taki bubel.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54.  2014-03-18 11:10:48

    Reklamy zawsze 'naginają rzeczywistość' i jest tak wszędzie, niezależnie czy się weźmie reklamy nju, plusa, play czy twój-debil, więc nie ma się co obruszać na mały druczek... zaś sama reklama - jak większość maskotkowych - całkiem przyjemna :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55.  2014-03-18 13:51:21

    Internet bezprzewodowy ma za zadanie uzupełniać się z stacjonarnym, a nie go zastępować.
    I tyle w tym temacie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~  2014-03-18 14:46:02  host: apn-37-249-18-106.dynamic.gprs.plus.pl

    Orange przegral 4 sprawy w sądzie to co może innego zrobić poza reklamami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~edek  2014-03-18 17:06:02  host: n15-01-04.opera-mini.net

    Neostrada jest monopolem stacjonarnym, więc nie można mieć UPC, Vectry, MultiMEDIA, Chello itp. na wsi, więc o czym wy tu warszowiuny i inne mieszczuchy piszecie. Porównajcie oferty np. w Bieszczadach lub koło granicy z Ruskami, a nie w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu itd. !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58.  2014-03-18 17:09:40

    ~edek - no co Ty! przecież normalni ludzie w Stolycy tylko mieszkają... No - ew. na prowincji w Poznaniu czy Krakowie... O czym Ty mówisz w ogóle? Jak ktoś w Bieszczady jedzie to chce mieć spokój a nie jakiś internet!