Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Serce i Rozum reklamują szybką Neostradę [wideo]

Serce i Rozum reklamują szybką Neostradę [wideo]

WitekT 1 Marca 2013 18:04

4 4
1. marca wystartowała kolejna kampania z Sercem i Rozumem. Szczęśliwi limitów nie mają i ściągają ile chcą to główne hasło promujące szybką Neostradę.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy



Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: neostrada | orange

w sumie: 33
  • 1

    15. ~W4Ready  2013-03-01 21:20:35  host: 89-70-90-5.dynamic.chello.pl

    Mieszkam w centrum dużego miasta, a wszyscy operatorzy ADSL mają u mnie max kilkanście megabitów. A "kablówka" do 150mb/s. I czym oni chcą zdobywać klientów?

  • 1

    16. ~W4Ready  2013-03-01 21:21:13  host: 89-70-90-5.dynamic.chello.pl

    Nie mówiąc nawet o cenach.

  • 0

    17.  2013-03-01 21:25:51

    W4ready: zawsze zastanawiałem się po co komuś 150 Mb/s... Tak, też mam net z kablówki (UPC) i 20 Mb/s mi styka w zupełności...

  • 0

    18. ~  2013-03-01 21:47:43  host: user-94-254-194-198.play-internet.pl

    17:jak to po co? a o arxhiwizowaniu internetu nie slyszal?;-)

  • 1

    19. ~  2013-03-01 22:22:44  host: 68-69-169-131.utopia.xmission.net

    Jak 18. Nie czarujmy się przy takich prędkościach apetyt szybko rośnie. Za 10zł konto na jakiś oneclickhoscie i leci pełną parą. Chcesz x-files? kilka godzin i masz 60 płyt dvd, chcesz koncert na bluray 1:1 - kilkadziesiąt minut i jest na dysku. Koszty składowania tego przy cenach dysków są śmiesznie niskie.

  • 1

    20. ~W4Ready  2013-03-01 22:36:42  host: 89-70-90-5.dynamic.chello.pl

    @WitekT: Mi wystarczało nawet 10. Ale uważam, że Grupa TP powinna zwiększyć dostępność oferowanych usług. Po co reklamują Neostradę 40 i 80Mb/s, skoro nawet w centrach miast nie ma możliwości podłączenia?

  • 1

    22. ~  2013-03-02 00:41:32  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    Tak jak narzekają na neostradę tak też na Multimedie. Miałem UPC, potem przeszedłem na Multi. I plułem sobie przez dwa lata, bo myślałem że taniej więcej kanałów itd. Wróciłem do UPC. Net miałem na poczatku 20MB, potem 30MB. Jakość kablówki też o wiele lepsza niż na MM. Ostatnio podpisywałem nową umowę. Dali mi ją za mniej z dekoderem HD, z modem z WIFI, i neta podwyższyli mi do 60MB. Nie wiem po co te 60 bo 30 stykało aż nadto ale dali za mniej to co mam pyskować ;) Niestety, na "wioskach" czy mniejszych miejscowościach Neostrada wraz całym pakietem jest chyba najlepszym rozwiązaniem chyba że każdy chce mieć coś innego od innego operatora ale za wyższą cenę. Bo jakby nie liczyć w pakiecie jest taniej.

  • 1

    23.  2013-03-02 01:05:49

    Niech tylko zamontują karte VDSL2 umnie, to odrazu biore 40 ;). Obecnie się dusze na 20Mega :)

  • 1

    24.  2013-03-02 01:20:11

    Jak to beznadziejne TP nie będzie miało bezpośredniego dojścia do PLIX to chyba nigdy youtube nie będzie normalnie działać. To co jest to tragedia normalnie. Filmy buforują się nawet na rozdzielczości 360p na łączu 10Mbit.

  • -2

    25. ~BrK!  2013-03-02 01:33:53  host: ip140-224.devices.net.pl

    TP ma swojego TPIX'a ;) Po co im PLIX ;) VDSL2 nie rozwiąże kompletnie problemu w sieciach miedzianych - zmiana kart ADSLowych na VDSLowe nie wiele zmieni. Ogólnie ten kto bawił się VDSLem kiedykolwiek wie, że na dłuższą metę taki skok nie wiele da - trzeba skracać pętle abonenckie - czyli wynosić szafki z DSLAMami w teren a to niestety kosztuje i kosztować będzie. TP/Orange'a przy obecnych kosztach - po prostu nie stać na tego typu działania. Zresztą kto miałby teraz zająć się utrzymywaniem i działaniem skoro nie ma firm, które by wykonały takie usługi na skalę ogólnopolską. Kablówki też szybko klękną - wystarczy tylko, że TP w końcu wynegocjuje możliwość dzierżawienia infrastruktury kablówek i będzie pozamiatane- bo w tej chwili tak naprawdę wszyscy (Od Netii po kablówki) żerują na infrastukturze TP (studzienki, trakty).

  • 1

    26. ~  2013-03-02 03:17:07  host: host-81-190-232-88.wroclaw.mm.pl

    Plix do youtube'a nic nie ma. Na multimediach youtube buforuje się z de-cix i leci pełną parą. Losowy filmik buforuje cały prędkością 7,4MB/s xD

  • 0

    27. ~pepe  2013-03-02 09:05:43  host: host-193-107-250-175.radionet.info.pl

    do Nick to powiedz mi co ja mam zrobić: Mieszkam 2 km za granicą Krakowa : nesotrada niedostąpna, LTE nie dostepne oczywiści ni mówi eo kablówkach bo na wsi ich nie ma Mam radiówka ok 6 mb za 70zł i to wszystko co mogę mieć. Zenada

  • 0

    28. ~  2013-03-02 09:47:11  host: v13-04.opera-mini.net

    @27: A internet mobilny?

  • 0

    29.  2013-03-02 11:38:49

    BrK! tylko TPIX to malenstwo wobec PLIXA porownaj liczbe uzytkownikow i ruch 60 vs 260Gb/s.Poza tym tpsa nawet w swoim wezle nie daje open peringu, i tym samym odwiedzaja sie gts i netia. @26 plix ma cos do yt ;), google cache posiada tez de-cix wiec stad takie predkosci u ciebie ;)

  • 0

    30. ~  2013-03-02 14:38:18  host: host-81-190-232-88.wroclaw.mm.pl

    @29 Właśnie chodzi o to, że tp ma w swojej sieci gc, tylko jest on obciążony?! bo raz się z niego korzysta, a raz nie i ruch leci przez opentransit gdzieś do żabojadów.

  • 0

    31.  2013-03-03 02:40:41

    dopa

  • 0

    32. ~  2013-03-03 14:00:06  host: v26-14.opera-mini.net

    mnie tez youtube nie dziala a w dodatku robia ze mnie idiote ze wszystko dziala jak nalezy za dwa miesiace komczy mi sie umowa ale nie mam wyjscia bo kablowki tylko w blolach sa.

  • 0

    33. ~...  2013-03-04 09:25:05  host: 87-205-234-19.adsl.inetia.pl

    @zajadacz cokolwiek nie mówię o Netii, sieć pod wzgledem tansmisji jest bardzo OK. YT, i to pomijając ich serwery cache, działą w HD bezbłędnie, pingi są rewelacyjne. To jest przepaść w stosunku do orandżowego tepsiarstwa. Gdyby Netiia nie kombinowała od pewnego czasu z obniżaniem transferu byłby to świetny dostawca.

  • 0

    34. ~  2013-03-04 17:42:44  host: ip-78-30-123-152.free.aero2.net.pl

    17 a po co ci samochód skoro na rowerze też możesz jeździć?

  • 0

    35. ~  2013-03-04 18:16:42  host: ip-78-30-123-152.free.aero2.net.pl

    do co niektórych się tu wypowiadających: skończcie bredzić że kablówki a w szczególności UPC nie prowadzą działalności na domkach jednorodzinnych bo jest to nieprawda

Dodaj swoją opinię