Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Serce i Rozum gratis do neostrady tp

Serce i Rozum gratis do neostrady tp

LuiN 2 Lutego 2011 16:59

0 0
serce i rozumTelekomunikacja Polska nabyła w ilościach hurtowych maskotki Serce i Rozum. Otrzymać można je jako prezent do podpisywanej umowy na neostradę tp.

Maskotki to bohaterowie popularnej serii reklam Telekomunikacji Polskiej. Sieć nabyła aż 100 tys. kompletów (zestawy z 2 maskotkami) jako gratisy do nowych lub przedłużanych umów na neostradę tp (opcja na 12 lub 24 mies.).

Jeśli ktoś maskotkami zainteresowany nie jest, wybrać może pendrive (umowa na 12 mies.) lub zestaw do nawigacji samochodowej (umowa na 24 mies.).




Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 1

    14. ~sim  2011-02-02 20:39:07  host: user-188-33-181-42.play-internet.pl

    na rynku pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na te maskotki i ich ceny są ogromne, więc pomysł jako dodawanie ich jako gratisów oceniam na plus. jak ktoś nie jest zainteresowany to wybierze sobie inny gadżet. serce i rozum są na pewno lepsze niż pendrive! mam je od kilku tygodni i w rzeczywistości wyglądają świetnie. jakość wykonania BDB

  • 1

    15.  2011-02-02 21:56:01

    Nad nawigacją może bym się zastanawiał, ale pendrive dla mnie przegrywa na starcie. Serce i Rozum są super, a najlepsza jest reklama, która się kończy "Czy jest tu doktor? - Kardiolog?...". Oceniam to chyba bezstronnie, bo nie mam neostrady - ani zresztą żadnego neta kablowego.

  • 1

    16.  2011-02-02 22:12:56

    dla mnie nie ma w tym nic złego, ofertę neo poprawili (zwłaszcza cenowo po ostatnich obniżkach), więc jak komuś te maskotki pasują, to spox, chociaż ja akurat wolałbym chyba pendrive :)

  • -1

    17. ~  2011-02-02 22:26:01  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    jab bym wolal "malego gloda" ludzik i poduszka z ostatnich reklam .

  • 1

    18. ~bsdfjh  2011-02-02 23:04:39  host: user-46-112-240-84.play-internet.pl

    Niech sobie wsadzą najlepiej serce z przodu a rozum z tyłu. Ile kosztuje taki komplet? klienci pewnie woleliby o tyle tańszą umowę niż uszczęśliwiani na siłę. Zresztą i tak sobie odbiją to w cenie abonamentu za kabel z sygnałem po którym podają internet. mimo wszystko + dla tp za obniżki cen neostrady. Ale i tak wolę płacić 25 zł / mc akurat w Play co widać. + za dobre działanie neostrady z której korzystałem.

  • 0

    19.  2011-02-02 23:27:28

    te maskotki to chyba jedyna opłacalna rzecz w całej umowie z neostrada. Neo jest droga ale stabilna, a reklamy z sercem i rozumem to prawdziwy hit :) podobał mi się komentarz o dawaniu rozumu do neostrady ale bardziej przydałby się rozum użytkownikom abonamentów telefonicznych tp ...

  • 0

    20.  2011-02-03 07:27:42

    Po szerokim doświadczeniu z różnymi BSA zaczynam się naprawdę przekonywać, że warto było płacić parę złotych więcej TP :). W sumie to lubię tę firmę i mam nadzieję, że UKE jej nie rozwali do końca, bo wyraźnie taki ma zamiar...

  • 0

    21.  2011-02-03 07:49:37

    Maskotki i pendrivy dają za darmo a za zwiększenie prędkości uploadu o marne 256kbit każą sobie dodatkowo płacić - i to przy przejściu na nową usługę DSL. Dobrze, że przedłużyłem umowę jedynie na rok, może za rok dostanę złotego misia...

  • 0

    22. ~  2011-02-03 08:07:40  host: mail.teleksiegarnia.com

    była Rarka Plusa to teraz są lalki TP. :) bardzo fajny dodatek, ale chyba nie on decyduje o tym czy ktoś korzysta z neo :D no chyba że...

  • 1

    23. ~  2011-02-03 09:18:02  host: 213-238-106-153.adsl.inetia.pl

    Po co mają czarować gadżetami, jak po obniżkach (na BSA) są często tańsi od Netii (lub parę złotych średniomiesięcznie drożsi, zależy od wariantu), swojego głównego konkurenta. O obecności 12M umów nie wspomnę, bo to coś co jest w TP standardem, a w NEtii (podobno) oferowane jest dopiero jak się złoży rezygnację... Ja tam czekam końca umowy i zmieniam operatora, zwłaszcza, że na horyzoncie nie ma LLU. Reklamy są swoją drogą genialne.

  • 0

    24. ~  2011-02-03 09:20:22  host: 213-238-106-153.adsl.inetia.pl

    @19 - droga w porównaniu do czego? Chyba kablówek, bo nie innych ogólnopolskich operatorów (wypada więc np. Etlink) działających na kablach TP (ok, LLU Netii jest ok, ale dostępnosć nadal nie jest i nie będzie ogólnopolska).

  • 0

    25. ~  2011-02-03 09:21:57  host: 213-238-106-153.adsl.inetia.pl

    Przy okazji - zajrzyjcie na Allegro, od kilku dni chodzą po ponad 100 złotych :-). Teraz cena pewnie spadnie, bo zwiększy się dostępnosć, ale to pokazuje jak bardzo były poszukiwane.

  • 0

    26.  2011-02-03 09:38:08

    24, zauważ że neostrada to nie tylko ceny podane w cenniku. To także chora opłata za utrzymanie łącza (chodzi o jej wysokość) lub bardzo bardzo drogi abonament telefoniczny. Jeżeli chodzi o porównanie to rzeczywiście porownalem tp do operatorów kablowych. Takie porównanie może wydawać się bez sensu, ale jednak nie wziąłem pod uwagę tylko ceny ale także stabilności która np. w upc jest tragiczna. Po ostatniej obniżce cen tp w sensie neostrady nie jest już tak bardzo opłacalna. Ale i tak maskotki moim zdaniem najlepszym prezentem :)

  • 0

    27.  2011-02-03 10:00:11

    trzeba poczekać pluszaki pojawią się na straganach no na moim miejscu wzioł bym jakiś gadżet, to bardziej pożyteczne niż serce i rozum :D

  • 0

    28. ~a_lex  2011-02-03 15:45:42  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Jak coś może być pożyteczniejsze niż serce i rozum ;)

  • 0

    29. ~  2011-02-07 12:33:24  host: dpg186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27, kwestia gustu. Jeden woli gadżet, a drugi maskotki :). W sumie to chyba było spore zainteresowanie tymi pluszakami, więc dobrze, że teraz można je dostać jako prezent. Myślę, że zwolenników nie zabraknie

  • 0

    30. ~Cieslin  2011-02-10 20:42:03  host: 195.117.141.196

    Ile kosztuje taka maskotka na allegro bo chce sobie kupić ;]

  • 0