Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Serce i Rozum: dwie nowe reklamy [wideo]

Serce i Rozum: dwie nowe reklamy [wideo]

Q! 24 Listopada 2011 20:21

0 0
Do sieci trafiły dwie nowe reklamy Serca i Rozumu, Sherlock oraz FunPack HD.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: TP S.A.     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 4

    1. ~szon87  2011-11-24 20:42:18  host: 89-78-133-56.dynamic.chello.pl

    ta druga prześwietna!

  • 0

    2. ~  2011-11-24 20:45:10  host: 87-205-60-252.adsl.inetia.pl

    aż mam ochotę rzucić pluszowego misia na scenę :-)

  • 0

    3. ~Kili  2011-11-24 22:16:29  host: host105-186.tvk.torun.pl

    Reklamy serca i rozumu są niesamowite! xD W przeciwności do oferty i jakości TP ;)

  • 0

    4. ~  2011-11-24 23:16:07  host: 87-205-60-252.adsl.inetia.pl

    @3 - co jest złego w ofercie TP? Konkurują z NEtią i od Netii do 6Mbps na BSA są tańsi, mają bogatszą ofertę TV itd.

  • 0

    5. ~Słoneczny  2011-11-24 23:27:07  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    @4. Netia to nie jedyna konkurencja. Porównaj sobie z kablówkami, radiówkami. Konkurencja zjada ich w miastach i na wioskach. Choć reklamy są fajne.

  • 1

    6. ~  2011-11-25 08:10:52  host: 87-205-60-252.adsl.inetia.pl

    @5 - pokaż mi kablówkę na wiosce cwaniaku...

  • 0

    7. ~  2011-11-25 09:06:54  host: V37-13.opera-mini.net

    A gdzie ta reklama z tekstem "gdzie ty wtedy miales oczy? -telewizje ogladalem" ?

  • 0

    8. ~F4N  2011-11-25 09:37:31  host: 212.160.172.70

    różnica między kablówkami a TP jest taka, że kablówki są wyłączone z regulacji, co wybudują to jest dla nich a budują tylko tam gdzie jest potencjalny klient. A TP - tam gdzie jest klient - przez wiele lat regulacje powodowały że TP nie była w stanie konkurować w dużych miastach, a była i jest zmuszona do inwestowania tam, gdzie nie ma wielkiego potencjału sprzażowego a inwestycje są drogie - wiochy.

  • 0

    9. ~Karol  2011-11-25 14:29:39  host: aacu139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No więc powiem tak...dwukrotnie złapałem się na wyszukiwaniu reklam w sieci (z powodu ich świetnego zrobienia). Były to "reklamy" T-mobile z cyklu "T-mobile dance" oraz właśnie TP z sercem i rozumem. Gratulacje zatem dla agencji, która obsługuje reklamy TP bo jest to mistrzostwo świata jeśli człowiek bez przymusu chce obejrzeć reklamę, a do tego dobrze się przy tym bawi :) Oczywiście nie mówię tu już o samej ofercie TP bo ta jaka jest, każdy widzi :)

  • 0

    10. ~Ninja  2011-11-25 16:45:40  host: 80.48.17.122

    Wole nowe reklamy Plusa ;)

  • 0

    11. ~kamil  2011-11-25 19:11:38  host: 88-199-135-95.tktelekom.pl

    co do jakości usługi to ja nie mam żadnych zastrzeżeń.awarie usuwane szybko, sprawnie i bezpłatnie...konkurencja może się uczyć od tepsy takiej jakości obsługi. A co do cen... to nie widzę zasadności porównywania kablówek i radiówek do neostrady bo to zupełnie inne usługi, co ciekawe nikt się do nich nie przyczepia, a na tepsie ciągle siedzi UKE i wszystko "normuje"

  • 0

    12. ~Słoneczny  2011-11-26 09:38:09  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    @6 Nie cwaniakuj koleego, nie cwaniakuj - szczególnie na odległość. Wystarczy że spokojnie przeczytać mój wpis jeszcze raz. Jak nie dasz rady ogarnąć, to podpowiem.

  • 0

    13. ~  2011-11-26 11:21:51  host: 77-254-156-166.adsl.inetia.pl

    "włos markizy, której nazwiska nie wspomnę z szacunku dla jej męża, markiza Astora" 10/10

  • 0

    14. ~  2011-11-26 11:54:27  host: drm28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aaaah, więc to na produkcję takiego g... idą pieniądze, które płacę Telekomunie Francuskiej...

  • 0

    15. ~  2011-11-26 16:21:09  host: host-89-229-139-87.chelm.mm.pl

    To DNO leci w ramach jednej przerwy reklamowej TVN Turbo... Reklama jest tragiczna i wstyd mi, że firma ma w nazwie przymiotnik związany z moją ojczyzną. A jakby zestawić tę reklamę z np.: Axe Excite "Ulegną nawet anioły" to wychodzi z tych debilnych animek dno do sześcianu!

  • 0

    16. ~  2011-11-27 00:11:31  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    To prawda, tp ponosi większą część kosztów związanych z rozbudową. Ale i tak jak widzimy ma ciągle nowości w swoich ofertach

  • 0

    17. ~  2011-11-28 22:42:14  host: v18-05.opera-mini.net

    Mam pilootto mam lapooppo!!!

  • 0

    18. ~sf  2011-11-29 13:21:10  host: aenf71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak by dawali d dekodery na d tv bylo by ok

  • 0

    19. ~  2011-11-30 20:58:00  host: host-89-229-134-59.chelm.mm.pl

    DNO na poziomie siedmiolatków. Pewnie tacy sami siedmiolatkowie to tworzą i zatwierdzają.

  • 0

    20. ~  2011-12-03 12:53:58  host: blv174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widać, że pomysły się kończą i czerpią z popkultury. Pioseneczka tu, postać literacka tam... Ten motyw z włosem po prostu wstrętny. Straszny badziew te animki... To już nowe reklamy Netii są lepsze...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-249-55.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

Pi0trek | 2017-03-23 09:13:51

Czy tylko mi wydaje się to nierealne?


~ | 2017-03-23 09:12:55

Czas lemingow.


~Tomek | 2017-03-23 09:10:47

Dzięki


Patryk7588 | 2017-03-23 09:02:41

Nic się nie zmieni.


~Eleven | 2017-03-23 09:00:49

Jak ktoś lubi duże telefony to nie taki zły wybór, dobra bateria, 2GB ramu, dual sim, w tej cenie przynajmniej warto wziąć pod uwagę

Ankieta

Jak najkorzystniej nabyć Huaweia P10?

Huawei P10 - porównanie ofert przedsprzedażowych

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet