Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Seal na pierwszych urodzinach Orange

Seal na pierwszych urodzinach Orange

WitekT 4 Września 2006 14:16

0 0

seal1 mW zeszłym roku wydarzeniem sezonu był koncert Stinga na warszawskim Torze Wyścigów Konnych. Imprezą na 150 tys. osób Orange przywitał swoich polskich użytkowników. Teraz, rok po wejściu na polski rynek, Orange przygotowuje kolejne wielkie wydarzenie muzyczne. Seal – ikona muzyki soul zagra już w październiku w Warszawie.

seal2 mZ wykształcenia architekt, pracował jako elektryk, próbował swych sił jako projektant skórzanej odzieży. Eksperymentował z muzyką house i bluesem, zanim stał się jednym z najpopularniejszych na Wyspach Brytyjskich wokalistą soulowym. Seal – bo o nim mowa, wkrótce opowie, a właściwie zaśpiewa o sobie sam – na pierwszym, koncercie w Polsce. Organizatorem i gospodarzem koncertu, który odbędzie się 18. października, jest Orange, który w ten sposób chce uczcić udany rok obecności na polskim rynku.

Ostatnie kilkanaście miesięcy były dla Orange wyjątkowe i w taki też, wyjątkowy sposób chcemy uczcić naszą rocznicę na polskim rynku. Koncert Seal’a to wielkie wydarzenie. Orange uwielbia muzykę. To właśnie przede wszystkim z myślą o naszych klientach organizujemy koncerty największych postaci światowej estrady. Jednak nie ograniczamy naszych aktywności wyłącznie do abonentów Orange. Chcemy przybliżyć wszystkim Polakom największe gwiazdy muzyczne z całego świata. Planowane przez nas widowiska będą z całą pewnością niezapomniane. Jestem przekonana, że koncert Seala również zachwyci polską publiczność – mówi Iwona Kossmann, Członek Zarządu ds. Marketingu i Sprzedaży Centertela.




Koncert brytyjskiego artysty odbędzie się 18. października w warszawskiej Sali Kongresowej. Będzie to pierwszy występ Seal’a w Polsce. Już teraz na koncert zaproszeni są wszyscy klienci Orange oraz ich przyjaciele. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie będzie można zdobyć uczestnicząc w organizowanych przez Orange konkursach. Będzie można je również kupić w wybranych punktach dystrybucji biletów koncertowych.

Orange angażuje się w wielkie wydarzenia muzyczne współpracując z czołówką światowych artystów. Na zaproszenie Orange do Polski przyjechał już Sting, Macy Gray, Craig David i Mel C. Ogromnym wydarzeniem dla fanów muzyki był również elektryzujący występ Grace Jones. Jednak organizacja wielkich widowisk muzycznych w Polsce to nie wszystko. Jeszcze przed wakacjami zwycięzcy organizowanych w ramach Orange Mobilna Muzyka konkursów mogli udać się w podroż na koncerty swoich muzycznych idoli. Orange zabrał swoich klientów na koncert wielkiego Santany w Mediolanie oraz występ gwiazdy muzyki pop Christiny Aguilery w Paryżu.

Patronami medialnymi koncertu są TVP1, Radio Zet, wp.pl, AMS oraz wydawnictwo Axel Springer Polska (Newsweek, Oliwia, Forbes, Na Żywo, Dziewczyna, POPCORN).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~Marioos  2006-09-04 17:27:26  host: abxy250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    proponuje z okazji pierwszych urodzin podniesc ceny polaczen do 1,20 w sieci (+VAT) i zorganizowac koncert majkela dzeksona.

  • 0

    11. ~KimdzonG  2006-09-04 17:50:59  host: dqs130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taka sama porażka ma być jak rok temu? Seal....a kto to jest w ogóle?

  • 0

    12. ~KimdzonG  2006-09-04 17:57:25  host: dqs130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na zaproszenie Ery będzie Daft Punk, Pet Shop Boys, Mr.Scruff. Na takie gwiazdy to Orange nigdy się nie wyśili.

  • 0

    13. ~borsuk,lepper,maciek  2006-09-04 19:51:09  host: n10do2.resetnet.pl

    na pierwsze urodziny w Orange dostaniemy abonament za 1zł Sms za 1gr MMs za 2gr a minuta to tylko 4gr oczywiście pakiety kwotowe abonamty będą 1zł, 2zł 3zł, 4zł, 6zł i Vip za 10zł(wszystko za darmo nawet 0 700) telefony SE W 810i za 1gr w abonamencie za 1zł

  • 0

    14.  2006-09-04 20:20:13

    KimdzonG - ta, na zaproszenie... tylko Orange i wejście ma być za darmo (konkurs) a era i bileciki 139 - 249. To sobie zaprosili ;P

  • 0

    15. ~  2006-09-04 21:55:08  host: gaja.tpnet.pl

    Prawdziwy murzyn z GB a nie jakaś podróba, trzeba to zobaczyć. ;)

  • 0

    16. ~  2006-09-04 23:09:18  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    "niech czarnuch wraca do afryki gdzie wódz sprzedal jego przodków za paczke fajek" cytat z chlopaki nie placza zeby nikt nie pomyslal ze jestem rasista;-)giba sie jka rezus,serio;-))

  • 0

    17. ~skers  2006-09-05 00:23:42  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    A kto to jes Daft Punk i Mr. Scruff o pierwszym co nieco kiedyś słyszałem ale o tym drugim chyba nigdy w zyciu Era dopiero zaszalała z koncertem po 10 latach na rynku a Orange w ciągu roku sprowadził 2 sławne gwiazdy moze Stinga do Seala porywnywać nie wypada ale wg mnie to podobna liga i obaj panowie królują w swoim gatunku muzyki jaki grają zdaje sobie jednak sprawe z tego kazdy z uzytkowników Orange dał juz sporą cegiełkę w postaci płacenia rachunków i stazu w sieci i jestem pewien ze kwota jaka poszła na organizacje całego przedsiewzięcia nie była tylko z puli polskiego kapitału ale pewnie z kapitału zgromadzonego tam gdzie sieć ma zasięg więc na tą impreze nie tylko my wyłozyliśmy kase ale kazdy uzytkownik na świecie który korzysta z Orange

  • 0

    18. ~  2006-09-05 02:14:50  host: dui177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O Majce Jeżowskiej wszyscy operatorzy zapomnieli. :(

  • 0

    19. ~Karol  2006-09-05 09:00:12  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    KimdzonG: o gustach się nie dyskutuje to fakt ale zdecydowanie wolę jechać i posłuchać Stinga lub Seala niż jakichś dziwnych przedstawicieli niewiadomo jakiej muzyki. Byłem na koncercie Stinga rok temu (nawet specjalnie zestaw POPa kupiłem tylko po to by SMSa wysłać) i muszę stwierdzić, że tego rodzaju muzyka skłoniła przynajmniej ludzi w różnym wieku do przyjścia na koncert. Były więc całe rodziny i tak to powinno wyglądać. Raczej wątpię by również całe rodziny raczyły przyjść na tych wykonawców, o których piszesz (no może poza Pet Shop Boys). Pozdrawiam

  • 0

    20. ~poznan_rulez  2006-09-05 09:55:30  host: 1-13-pozgl.tdi.tktelekom.pl

    Orange to najgorsza siec w Polsce!

  • 0

    21. ~poznan_rulez  2006-09-05 09:56:15  host: 82.160.253.238

    a na kiego ci sluchawki 3g w orange jak tam to nie dziala! trza isc do ery albo i do plusa

  • 0

    22. ~Ja  2006-09-05 11:06:28  host: 81.15.135.6

    Proszę o podanie mi adresów innych ciekawych serwisów informacyjnych GSM.

  • 0

    23. ~Neo  2006-09-05 11:46:35  host: dqq143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To za rok Mandaryna?

  • 0

    24. ~KimdzonG  2006-09-05 11:50:11  host: dpl64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dociekliwy, ale wole by moja sieć firmowała gwiazdy wyższych lotów, a nie to co orange. Na plakatach nie ma cen, tylko obok loga Ery jest nazwa Daft Punk w Polsce. Jakbyś nie wiedział, to oni pierwszy w ogóle w tą część Europy przyjeżdżaja.

  • 0

    25.  2006-09-05 12:16:18

    spadek z poziomu Stinga, do tego kim jest Seal. To zapomniany artysta z kilkoma przebojami, proponowałbym zrobić badanie ilu użytkowników zna tego wykonawce;)

  • 0

    26. ~star  2006-09-06 11:08:33  host: 217-153-241-141.zab.nat.hnet.pl

    A jak można kupić bilet i za ile??????????

  • 0

    27. ~skers  2006-09-06 12:13:32  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    PS Gdyby koncert organizowany był z puli finansowej polskiej to na kooncert były by zaproszone takie gwiazdy jak Michał Wiśniewski i jego harem Robert Janson i Paweł Rurak-Sokal równiez ze swoimi haremami główną gwiazdą była by Mandaryna a koncert prowadziła by Edyta Górniak no chyba wymieniłem najdrozsze "gwiazdki" polskiego show-biznesu a tak mamy Seala i Stinga. Uzytkownikom Orange na całym świecie dziękujemy za zapewne świetny koncert na wysokim poziomie zyczę szczęściarzom miłej zabawy

  • 0

    28. ~  2006-09-12 13:54:14  host: dou94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeśli ma być to taki poziom jak rok temu na koncercie Stinga, to nie ide.

  • 0

    29.  2006-09-13 08:59:05

    Koncert bedzie w sali kongresowej, a normalny bilecik do kupna za 3 stowki wiec nie ma porownania jesli chodzi o koncert Stinga

Dodaj swoją opinię