Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SE Xperia X10 z Gingerbread - oficjalnie

SE Xperia X10 z Gingerbread - oficjalnie

Ringu 25 Marca 2011 16:47

0 0

sonyericsson xperia x10 Sony Ericsson oficjalnie zapowiedział przygotowanie aktualizacji oprogramowania w smartfonie Xperia X10. Za kilka miesięcy użytkownicy telefonu będą mogli cieszyć się Androidem w wersji 2.3.3 Gingerbread.

Wcześniej Sony Ericsson oświadczył, że oprogramowanie dla Xperii X10 nie będzie dalej rozwijane i pozostanie w wersji 2.1 Eclair. Na prośbę klientów postanowił jednak to zmienić.

Nowa wersja Androida dla Xperii pojawi się na przełomie II i III kwartału. Dotyczyć będzie jedynie modelu X10, dla pozostałych modeli z rodziny X10, czyli X10 mini i X10 mini pro niestety się nie pojawi.




Finalne oprogramowanie będzie przypominać to znane z Xperii Arc.

Sony Ericsson zapowiada, że będzie to ostatnia aktualizacja dla X10. Nie pojawi się także pośrednia wersja z Froyo.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ercsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Radek  2011-03-25 16:59:13  host: dynamic-78-8-84-71.ssp.dialog.net.pl

    Dobre i to...

  • 0

    2. ~SE user  2011-03-25 17:32:53  host: user-46-112-183-225.play-internet.pl

    Dlatego to powodem było ,że sprzedałem swojego SE X10 mini.

  • 0

    3. ~  2011-03-25 17:37:33  host: 80.54.10.121

    Mam nadzieję, że na X8 też się pojawi.

  • 0

    4. ~  2011-03-25 17:45:59  host: hqk87.internetdsl.tpnet.pl

    to nie sporawiedliwe ze na x10 mini nie, foch

  • 1

    5. ~aRek  2011-03-25 17:59:29  host: dtf188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem zielony w tych androidach i symbianach, ale czym się różni moja java w Sony Ericssonie K800i od tamtych systemów ? Mam nadzieję, że nie tylko tym, że ja nie mogę mieć na javie aplikacji przeciw komarom ?

  • 0

    6. ~  2011-03-25 18:48:42  host: 80.54.10.121

    o java poczytasz w sieci choćby na wikipedii. Android jest to system rozwijany przez google. Można powiedzieć, że to jest taki mały przenośny komputer :) Pozdro

  • 0

    7. ~  2011-03-25 18:50:43  host: 80.54.10.121

    Dodam jeszcze, jeśli kompletnie nie wiesz nic w tym temacie. Na Androida możesz instalować co chcesz aplikacji jest mnóstwo (co i tak jest mało powiedziane).

  • 0

    8. ~leyqu  2011-03-25 19:00:30  host: user-46-112-169-244.play-internet.pl

    Wielki plus dla nich. Super wiadomość

  • 0

    9. ~boniu1978  2011-03-25 19:02:08  host: adie8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeszcze nie jest napisane że SE skupi się na oprogramowaniu handlowym a nie operatorów i niektóre telefony nie otrzymają w ogóle aktualizacji i moje pytanie czy Era udostępni aktualizację ?

  • 0

    10. ~  2011-03-25 19:06:39  host: 80.54.10.121

    Takie pytanie to zadaj lepiej przedstawicielom sieci Era

  • 0

    11. ~  2011-03-25 19:11:42  host: public-gprs185334.centertel.pl

    czyli czasami warto powalczyc. moze teraz trzeba zajechac samsunga z galaxy i5700

  • 0

    12. ~  2011-03-25 19:13:31  host: z20-08.opera-mini.net

    Sprzedaż x10 zaczęła padać i to jest powód aktualizacji systemu,a nie prośby nabywców tego telefonu.

  • 0

    13. ~marek  2011-03-25 19:59:25  host: 77-254-17-109.adsl.inetia.pl

    świetna wiadomość!!! SE tym krokiem zyska przychylność klientów. bo kto by kupił Arc ze świadomością, że poprzedni flagowy model czyli X10 został przez SE olany. a tutaj niespodzianka:) oby to nie byłą piarowa ściema w celu poprawy wizerunku, uwierze jak zobaczę gingerbread na mojej X10.

  • 0

    14. ~spat  2011-03-25 21:19:57  host: 088156111013.stk.vectranet.pl

    Bardzo się cieszę, jestem niezwykle zadowolony z X10 i nie żałuję że go kupiłem.

  • 1

    15.  2011-03-25 21:38:20

    Sam fakt że trzeba prosić o aktualizacje jest argumentem żeby nie kupować od producenta który nie pozwala (przez nałożone ograniczenia) aktualizować produktu który wymaga aktualizacji. To że trzeba czekać wieki na niepewną aktualizację, jak dla mnie przekreśla SE. Nie orientuje się jak to jest u innych producentów, w HTC mam aktualizację, Apple daje aktualizacje podobnie jak RIM. Orientuje się jak jest w LG, Samsungu czy Motoroli??

  • 1

    16. ~MST  2011-03-25 23:33:24  host: 98-89.ipartner.com.pl

    Większość producentów z Androidowego światka olewa lowendy, dobrze jeśli chociarz hiend jeszcze jakoś jest wspierany. To jest bolączka androida i google mógłby coś z tym zrobić, rozdzielić system na warstwy np stery osobno a system osobno.

  • 1

    17.  2011-03-26 19:48:16

    nie cieszmy się przedwcześnie :P o ile nie jest to chwyt marketingowy, to aktualizacja będzie prawdopodobnie tylko dla niebrandowanych modeli, tj. większość egzemplarzy na rynku (bo są z sieci komórkowych) może zapomnieć o pierniku ;)

  • 0

    18. ~  2011-03-28 08:18:39  host: fds85.internetdsl.tpnet.pl

    Ale wgranie nie brandowanego romu nie jest teraz problemem,o ile komus nie zalaezy na gwarancji

  • 0

    19. ~ITrAB  2011-05-11 19:11:38  host: 82-160-172-105.tktelekom.pl

    Miło to słyszeć... A x10 mini nie zasługuje :D

Dodaj swoją opinię