Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SE Xperia X10 Mini Pro w Play

SE Xperia X10 Mini Pro w Play

Ringu 2 Grudnia 2010 11:43

0 0
sonyericsson xperia x10 mini pro 3. grudnia w ofercie Play pojawi się telefon Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro - podaje na swoim blogu rzecznik prasowy telekomu, Marcin Gruszka.

Smartfon działa na systemie Android OS, posiada 2,5-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli i sprzętową, wysuwaną klawiaturę QWERTY. Oprócz tego w telefonie można znaleźć 5-megapikselowy aparat fotograficzny z autofokusem i flashem, odbiornik GPS i akcelerometr. Całość napędza procesor Qualcomm o częstotliwości taktowania 600 MHz.

Ceny urządzenia prezentują się następująco:
cennik play x10
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2010-12-02 11:45:15

    Ciekawe kiedy pojawi się w salonach.....

  • -1

    3. ~tm  2010-12-02 12:16:01  host: 80.50.228.182

    bo oferty orange nikt już nie bierze na poważnie... a telefon jest za mały, zastosowanie dotykowego wyświetlacza tej wielkości mija się z celem

  • 0

    4. ~riki  2010-12-02 12:19:23  host: host-45-216.jaslo.apmedia.pl

    Absolutnie się nie zgadzam- telefon świetnie się nadaje do pisania sms, maili (dzięki qwerty) a dobry interface umożliwia sprawne używanie dotykowego wyświetlacz- zarówno w multimediach jak i w internecie. Nie każdy chce nosić w kieszenie 4 calową cegiełkę- jest to świetna alternatywa! wiem bo sam posiadam i sobie chwalę :)

  • 0

    5. ~Adaś  2010-12-02 13:08:26  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Dla kobiet może i dobrej wielkości aczkolwiek wątpię w to aby był normalnie dostępny w większości salonów. Znowu będzie na życzenie albo na zamówienie:/

  • 0

    6.  2010-12-02 13:23:39

    Potwierdzam słowa rikiego. O ile na początku byłem zawiedziony funkcjonalnością telefonu - głownie ze względu na nakładkę SE to po instalacji odpowiedniego launchera telefon użytkuje się znakomicie.

  • 1

    7.  2010-12-02 13:26:08

    Pamiętam jak chcieli przedłużyć mi umowę i pytałem o mini. Konsultant powiedział, że nigdy tego telefonu w ofercie nie będzie.. bo to telefon bez przyszłości.. słaby procek, nie będzie uaktualnień systemu do 2.1 itd... Nie przedłużyłem umowy, kupiłem w komisie i jest to wg mnie najlepszy z dotychczas posiadanych przeze mnie urządzeń... a play niech nie robi sobie z gęby d.py...:)

  • 0

    8. ~  2010-12-02 13:26:38  host: z16-14.opera-mini.net

    Qwerty qwerty nierowne, wazne co jest wyciagniete na zewnatrz, jak sie pisze polskie znaki, dla dotykowcow autokorekta... Ale telefon dla kobiet wiec spoko. No i to pro poprawia humor :-)

  • 0

    9.  2010-12-02 13:53:49

    Z nowych smartfonaów w Play na dniach mają być Nokia C7 i pewnie N8.

  • 0

    10. ~Adaś  2010-12-02 14:10:57  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @7 dziwi Cię to ? przecież nie na darmo tak się mówi o słabej nawet bardzo obsłudze klienta w Play. I owszem wtedy nie mógł nawet wiedzieć że go wprowadzą do oferty, ale takie wymądrzania się mógł zostawić dla siebie :) Akurat Xperie to wyższe modele w ofercie SE.

  • 0

    11. ~Pytacz  2010-12-02 15:43:19  host: apn-77-112-167-251.dynamic.gprs.plus.pl

    A kiedy w Play będzie Motorola Defy?

  • 0

    12. ~Ricko  2010-12-02 20:00:29  host: 095160246068.stk.vectranet.pl

    Defy ma sie pojawić w połowie grudnia 2010 ale jako telefon na zyczenie.

  • -1

    13. ~  2010-12-02 20:45:33  host: 83-238-217-120.ip.netia.com.pl

    A może SEX peria XXX? :-D

  • 0

    14.  2010-12-03 12:05:45

    11@ Nowości i dostępne wkrótce telefony można sprawdzić w najnowszym Katalogu telefonów: http://www.playmobile.pl/pl/telefony/katalog-telefonow/index.htm l

  • 0

    15.  2010-12-05 12:48:16

    Podobają mi się xperie, zwłaszcza że są w rozsądnych cenach. A co do powracającego tematu braku telefonów w salonach Play, no to mnie skutecznie odstrasza od tej sieci, bo nie mam nerwów ani czasu na takie traktowanie, ale jest jak jest.

  • 0

    16. ~gerberv  2010-12-19 11:41:28  host: 90-156-64-202.internetia.net.pl

    telefon super myslalem ze bedzie za maly do uzytkowania przez faceta ale mylilem sie !! telefon godny polecenia maly ale z duzymi mozliwosciami

  • 0

    17. ~  2010-12-30 13:35:13  host: gag74.internetdsl.tpnet.pl

    Ja mam ten trlrfon od kilku dni i wszystko było by fajnie żeby nie to że sms są krótkie, konsultant poradził mi abym włączyła język angielski, ale to chyba jakieś nieporozumienie bo wtedy nie moge używac słownika T9,może Wy mi poradzicie

  • 0

    18. ~www.lzs-skalagi.pl  2012-09-04 22:15:44  host: host-89-229-201-32.dynamic.mm.pl

    Ustawienia -> Język i klawiatura -> Klawiatura międzynarodowa -> ustawienia wprowadzania tekstu -> POPRAWIAJ PISOWNIĘ (wyłączyć) wtedy działają dłuuugie smsy

  • 0

    19. ~jerry  2012-09-05 20:51:07  host: 89-73-73-180.dynamic.chello.pl

    niestety te ustawienia nie działają, smsy nadal są krótkie :(

Dodaj swoją opinię