Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SE Hazel Quicksilver dla studentów w Orange

SE Hazel Quicksilver dla studentów w Orange

Ringu 4 Listopada 2010 13:58

0 0
sonyericsson hazel 5. listopada Orange umożliwi studentom zakup telefonu Sony Ericsson Hazel Quicksilver J20i po promocyjnej cenie.

Przy podpisaniu 24- lub 36-miesięcznego kontraktu, w taryfie za 59 zł (Pelikan, Delfin, Pantera), aparat kosztuje złotowkę. Ewentualnie w wersji 36-miesięcznej, w abonamencie 39 zł, telefon będzie dostępny za 99 zł.

Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~Studęt  2010-11-04 13:58:12  host: 212.160.172.70

    A czym się różni Quicksilver od zwykłej wersji?

  • 0

    2.  2010-11-04 14:07:34

    @1 Wzorem obudowy;)

  • 0

    3. ~vorter  2010-11-04 14:08:10  host: ip-79-175-202-90.cable.smsnet.pl

    Quicksilver to tylko nazwa koloru obudowy :)

  • 0

    4.  2010-11-04 14:35:24

    przecież on zawsze był w tych taryfach za zeta...chyba że ktos rozglada sie tylko w salonach;)

  • 0

    6.  2010-11-04 15:46:45

    @5 to zobacz oferte na necie

  • 0

    7. ~kamil1221  2010-11-04 17:00:37  host: host9317924812.static.kompus.3s.pl

    Czy ja nie wyraźnie piszę... W SALONIE ! Napiszę jeszcze raz Normalny Hazel nie dla studentów w ABO 59zł/mies na 2 lata kosztuje 99zł, dopiero na 3 lata jest za 1zł. W ABO 39zł/mies. Hazel normalny kosztuje 199zł na 3 lata. Więc jest różnica. Na necie również nie jest za 1 zł w ABO 59zł na 2 lata - tylko za 39zł. Nie znamy się - nie zabieramy głosu.

  • 0

    10. ~skalarek  2010-11-04 18:31:31  host: 188.147.117.1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    ciekawa nazwa jak na telefon, już myślałem, że wbudowali w niego maszynkę do golenia... hmm jeszcze na to nie wpadli ?

  • 0

    11.  2010-11-04 19:18:27

    Wszystko byłoby ok to tak naprawdę rozsuwany Elm, ale ten wygląd kompletnie mi się nie podoba.

  • 0

    12. ~Adaś  2010-11-04 21:48:05  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Elm jest fajny to fakt. Cóż kolejny telefon i kolejny blokada SIM :D ahhh zapomniałem przecież obniżka jest ;D na zdjęcie go w Orange, ale tylko w promocji.

  • 0

    13. ~zygi  2010-11-05 12:41:35  host: dph17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklamowanie słuchawki na 36 miesięcy zupełnie bez sensu, nawet za 39 zł miesięcznie. Lepiej dołożyć na początek więcej na tel, a mieć go 24 m-ce. No i jhak dla studentów zupełnie nietrafiony wybór, ale to moja osobista refleksja.

  • 0

    14.  2010-11-07 22:05:09

    Dla studentów lepsza byłaby krótsza umowa z abo, np. na 12 miesięcy z dobrym telem, to by od razu się wyróżniało. Tutaj wyróżnia się model tela, którego nazwy nie sposób zapamiętać

  • 0