Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ściągnij sobie dzieło sztuki

Ściągnij sobie dzieło sztuki

sirmark 14 Marca 2005 17:44

0 0
Amerykańscy artyści zrzeszeni w kolektywie Wooster uruchomili serwis pozwalający na ściąganie ich grafik na telefon komórkowy.

W serwisie znalazło się kilkanaście prac, a nowe będą dodawane sukcesywnie. Inicjatywa ma dać szanse zaistnienia twórcom, którym nie udaje się przebić do oficjalnego obiegu dystrybucji sztuki. Jedna tapeta kosztuje 2 USD. Część wpływów z tej nietypowej sprzedaży grafik zostanie przeznaczona na pomoc dla ofiar AIDS w Afryce.


Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.