Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sandisk ma pamięci typu dual USB dla urządzeń mobilnych

Sandisk ma pamięci typu dual USB dla urządzeń mobilnych

sirmark 11 Lutego 2014 19:34

8 0

sandisk dual usb memory SanDisk wprowadza na rynek pamięć SanDisk Ultra Dual USB, wyposażoną w złącza microUSB oraz USB 2.0, przeznaczone dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android, którzy chcą w prosty sposób przenosić zdjęcia, filmy oraz inne treści z urządzeń mobilnych. Pamięć znajdzie zastosowanie przy przechowywaniu i archiwizacji plików, zwiększaniu dostępnej pojemności w urządzeniach mobilnych oraz zwyczajnym przenoszeniu multimediów między smartfonami, tabletami i komputerami.



Pamięć umożliwia łatwe kopiowanie i przenoszenie nagrań ze smartfonów i tabletów z systemem Android i portem micro-USB, jak również z komputerów z portem USB. W przypadku podłączenia każdego urządzenia zgodnego z USB OTG (on-the-go), użytkownim może wykorzystać pamięci o pojemności nawet 64 GB.




Aby dodatkowo ułatwić zarządzanie danymi, SanDisk udostępnił aplikację SanDisk Memory Zone, którą można pobrać z Google Play. Pozwala ona lepiej wykorzystywać wewnętrzną i zewnętrzną pamięć telefonu, wyświetlać, kopiować i archiwizować pliki oraz w prosty sposób zwalniać pamięć w używanych urządzeniach mobilnych.

Ceny pamięci są następujące:
    Ultra Dual USB Drive 16 GB - 69,99 zł
      Ultra Dual USB Drive 32 GB - 119,99 zł
        Ultra Dual USB Drive 64 GB - 189,99 zł

      Źródło tekstu: Sandisk     

Dodaj do:

Tagi: sandisk

w sumie: 22
  • 0

    4.  2014-02-11 19:58:59

    fajna sprawa wam powiem taka pamięć podręczna ;)

  • 0

    5. ~Staszi  2014-02-11 19:59:36  host: ptcnat.t-mobile.pl

    @ 3 wlo: zadziała ;)

  • 0

    6.  2014-02-11 20:02:32

    Staszi - dzięki ;-) Też tak myslę, bo czemu miałaby nie zadziałać w sumie? Teraz używa (żona znaczy) kabelka do podłączania "zwykłych" pendrajwów, ale to byłoby prostsze.

  • 0

    7. ~Kruk  2014-02-11 20:30:01  host: host-89-229-129-99.chelm.mm.pl

    Tylko wspomnę, że adata też ma takiego "pendiajwa".

  • 0

    8. ~  2014-02-11 20:36:03  host: 87-207-216-189.dynamic.chello.pl

    dali by lepiej dwustronny czytnik kart microSD...

  • 0

    9. ~Nick z BSB  2014-02-11 21:21:19  host: ip-129-6.lan.net.pl

    ktore telefony z androidem (bez rootowania) sa wstanie zobaczyc takiego pena i z jakim systemem plikow?

  • 0

    10. ~Kamil  2014-02-11 22:16:33  host: dynamic-78-8-205-178.ssp.dialog.net.pl

    @9 Wszystkie, które mają wtyk MicroUSB-AB (taki prostokątny, a nie trapez jak w MicroUSB-B).

  • 0

    11. ~Kamil  2014-02-11 22:19:08  host: dynamic-78-8-205-178.ssp.dialog.net.pl

    @9 System plików, na pewno Ext2/3/4, FAT32 oraz (w nowszych telefonach) exFAT.

  • 0

    12. ~rafalko  2014-02-12 06:35:04  host: 62.209.225.5

    Działa z każdy telefonem na Androidzie po instalacji aplikacji SanDisk z PlayStore - w przeciwieństwie do innych podobnym produktów na rynku

  • 0

    13. ~  2014-02-12 08:21:04  host: ip-37-209-141-238.free.aero2.net.pl

    Masz urządzenie mobilne z interfejsem bezprzewodowym typu WiFi bądź przewodowym typu USB, dzięki którym zgrywasz dane bezpośrednio gdzie chcesz. Tymczasem Sandisk proponuje takie rozwiązanie: urządzenie mobilne - urządzenie pamięci przenośnej - miejsce docelowe. Nie no, rewelacyjne myślenie...

  • 0

    15. ~tata  2014-02-12 08:53:52  host: apn-46-215-14-178.dynamic.gprs.plus.pl

    Czytnik kart mikro SD bylby tanszy z 10x.

  • 0

    16. ~adam  2014-02-12 13:12:48  host: n13-05-03.opera-mini.net

    wlo to s e kup adapter bluetooth i wi-fi i po kłopocie.

  • 0

    17.  2014-02-12 13:24:13

    adam - a po co pieniądze dodatkowo wydawać? Co w sytuacji kiedy jestem u znajomego? Mam może u niego oprogramowanie do mojego adaptera bluetooth instalować? Opanuj się człowieku bo takie głupoty opowiadasz... Nie ma obowiązku kupować. Jeśli producent bybla wymyślił, zainwestował i nie sprzeda to padnie - i dobrze, bo po cholerę debil mma na rynku funkcjonować?

  • 0

    19. ~Manhattan  2014-02-12 18:14:48  host: 89.174.81.114

    hahahah! przejściówka na allegro 3zł+pendrive w auchanie 16GB 29zł = 32zł wszystko :) złodzieje!!!!!

  • 0

    20. ~  2014-02-12 20:16:07  host: ip-78-30-97-167.free.aero2.net.pl

    wlo - nie obrażaj żony

  • 0

    21.  2014-02-12 20:20:36

    20 - że bidula ma jeden numer tylko?

  • 0

    22. ~  2014-02-13 09:10:05  host: 93.154.176.223

    @14, @18, zluzuj poślady, bo pękniesz. Twoje komentarze ad personam powinno się usunąć.

  • 0

    23. ~  2014-02-14 18:17:04  host: ip-84-39-170-94.free.aero2.net.pl

    21 - że sama nie potrafi sobie poradzić. Domownikom też się tak wpieprzasz jak tu w komentarzach?

  • 0

    24.  2014-02-14 19:55:32

    Z czym nie potrafi sobie poradzić?

  • 0

    25. ~Calm7  2014-02-14 20:00:18  host: n10-02-02.opera-mini.net

    Haha wlo nie składaj broni :-D a ja idę kolację robić ;-)

Dodaj swoją opinię