Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsungi Galaxy Tab S nie dostaną Androida 6.0

Samsungi Galaxy Tab S nie dostaną Androida 6.0

LuiN 22 Sierpnia 2016 10:38

0 6

Samsung Galaxy Tab S, w dwóch wersjach przekątnych ekranu, wszedł na rynek niespełna 2 lata temu. Pomimo wydajnych podzespołów, tablet nie doczeka się Androida 6.0.






Informację o zrezygnowaniu z aktualizacji dla tabletów Samsung Galaxy Tab S 8.4 i Samsung Galaxy Tab S 10.5 przekazał holenderski odział producenta. Oferujące zbliżoną wydajność Samsungi Galaxy Note 4 i S5 (z tego samego roku) od dawna mają już Androida 6.0.

Przyczyny decyzji nie są znane, możliwe jednak, że producent chce tym sposobem zachęcić użytkowników do przejścia na nowsze modele. Według przecieków, już na początku września zobaczymy Samsungi Galaxy Tab S3.

Źródło tekstu: GSMArena, Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy tab s | samsung

w sumie: 32
  • 0

    13.  2016-08-22 11:41:11

    @10 Dokładnie tak miałem z aktualizacją z 5.0 na 6.0 w Huawei P8. Pierwsza aktualizacja zawierała mnóstwo błędów, dopiero poprawka do 370 zwiększyła stabilność. Ale poza minimalnymi zmianami wizualnymi i systemowi aktualizacja nic nie wniosła. Telefon odbiera połączenia i dzwoni jak przedtem.

  • 0

    14.  2016-08-22 11:49:48

    S5 to chodziło o telefon? Jeśli tak to kto i gdzie dostał aktualizacje do 6.0. Ja w play nadal mam 5.0.

    j

  • 1

    15.  2016-08-22 11:54:28

    @, pkonrad - tak bardzo chciałeś dopiec, że aż się pomyliłeś. Nikt tutaj nie pisze o Galaxy Tab 3.

  • 1

    16.  2016-08-22 11:57:24

    @14, pbbablin - od czerwca jest aktualizacja dla niebrandowanych telefonów, a od pierwszej połowy maja dla klientów T-Mobile Polska.

  • 0

    18.  2016-08-22 12:29:09

    Gdzieś na forach ze niby S5 i w Play mieli akualizacje. A doradca mówi ze nie nawet jego S6 niema.

  • 1

    19. ~  2016-08-22 12:29:12  host: 94.42.201.114

    @14 poręcz timobajl i polski ogólny dostały uaktualnienei do 6.0 .... na Twoim miejscu ściągnąłbym ostatnią wersję XEO i wgrał Odinem ....

  • 0

    20. ~ddd  2016-08-22 13:22:53  host: host-52-67.compi.net.pl

    heh i macie teraz te swoje szajsungi za ponad 2 tys PLN :D Nigdy w życiu nie kupie nic od tych złodziei i partaczy. Tylko Nexus!

  • 0

    21. ~jurek  2016-08-22 13:38:04  host: i124.dbsinternet.pl

    Nie skandal tylko kupuje się nexusa lub xiaomi i nie ma problemu. Już dawno olałem sony i samsunga bo wspierali moje fony flagowe 1 rok. Nie można się bylo doprosić aktaulizacji.
    Teraz mam chińczyka i 2 rok go użytkuję i ciągle mam aktualizacje.

  • 1

    22.  2016-08-22 14:33:52

    Samsung jest w kulminacyjnym punkcie swojej kariery, teraz wróżę im już tylko powolne staczanie się na dno.

  • 0

    23. ~mac  2016-08-22 16:04:04  host: user-94-254-192-107.play-internet.pl

    No i tak się dyma klientów :) Teraz Koreańczyk siedzi i się z was śmieje licząc kasę jaką utopiliscie :p

  • 0

    24.  2016-08-22 16:11:50

    @23 zwyczajnie apetyt rośnie mu w miarę jedzenia :)

  • 0

    25. ~Kawa  2016-08-22 19:23:47  host: 89-73-119-160.dynamic.chello.pl

    Sony do Z3 Compact Tablet androida 6 udostępniło dwa miesiące temu... A na pytanie po co nowy Android tutaj sprawa jest jasna - możliwość kontrolowania uprawnień przecież...

  • 0

    26.  2016-08-22 19:27:19

    A tak swoją drogą, ciekawe który tablet otrzymał Androida 6. Przecież 3/4 tabletów chodzi na KitKat . Sprzedaż spada to firmy szukają oszczędności, następca zapewne będzie miał gorsze parametry. Proszę spojrzeć na Lenovo 3 .

  • 0

    27.  2016-08-22 21:50:03