Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsungi Galaxy S8 sprzedają się lepiej od Galaxy S7

Samsungi Galaxy S8 sprzedają się lepiej od Galaxy S7

orson_dzi 17 Lipca 2017 15:05

4 4

samsung galaxy s8 plus

Od jakiegoś czasu pojawiały się doniesienia, że tegoroczne Samsungi Galaxy S8 sprzedają się gorzej niż poprzednicy. Plotki zdementował prezes Samsunga DJ Koh.

Według analityków tegoroczne flagowce Samsunga sprzedają się dużo gorzej niż ubiegłoroczne modele Galaxy S7. Jednym z potwierdzeń takiego stanu rzeczy miała być wcześniejsza niż zwykle data premiery modelu Note 8.




Wszystkiemu zaprzeczył DJ Koh, prezes Samsunga. Poinformował on, że sprzedaż modeli Galaxy S8 jest o 15% wyższa niż modeli Galaxy S7. Co więcej, Samsung spodziewa się wzrostu sprzedaży tegorocznych flagowców w III i IV kwartale 2017 roku.

Zobacz: Testujemy Samsunga Galaxy S8 i S8+
Zobacz: Fotopojedynek: Galaxy S8+ vs. Xperia XZ Premium

Źródło tekstu: Digitimes; wł     

w sumie: 16
  • 0

    1.  2017-07-17 15:12:15

    o naiwni przyszli użytkownicy szajsunga

  • 0

    2.  2017-07-17 15:32:52

    Chciałbym zobaczyć minę akcjonariuszy na widok kursu akcji po tym gdyby prezes potiwerdził plotki o słabej sprzedaży ;)

  • 0

    3.  2017-07-17 16:41:48

    gdybym już miał wybierać wolałbym S7 w wersji bez edża niż s8

  • 1

    4. ~  2017-07-17 16:47:14  host: public-gprs214416.centertel.pl

    @3 Miałem S7 i mam S8. Zdecydowanie lepszy S8.

  • -2

    5.  2017-07-17 16:50:35

    @4 rozumiem, że jesteś mega zadowolony z czytnika linii papilarnych w bezsensownym miejscu?

  • -1

    6. ~Tymm  2017-07-17 16:58:42  host: user-94-254-231-143.play-internet.pl

    @4 A z ekranu pink jak świnka pigi też jesteś zadowolony?

  • -1

    7.  2017-07-17 17:02:06

    @5
    Korzystanie z czytnika nie jest obowiązkowe ;-)

  • 0

    8.  2017-07-17 18:32:24

    @6: Większość użytkowników nie zauważy nawet wspomnianego przez Ciebie efektu, tak samo jak wielu rzekomego wypalania pikseli nie zauważyło.

  • 1

    9. ~Edeeek z fabryki kredek  2017-07-17 19:27:49  host: public-gprs369165.centertel.pl

    A co to za obrazek ?? Telepolis powoli nabiera wody ?? Serwis bez Witka tonie ?? :-(

  • 0

    10. ~  2017-07-17 20:50:07  host: public-gprs214416.centertel.pl

    @6 Ekran jest doskonały a ciepły odcień bieli jest mistrzostwem. Na takie coś właśnie czekałem.

  • 0

    11. ~fakir151  2017-07-18 07:31:16  host: static-62-233-132-130.devs.futuro.pl

    Z każdą generacją samsunga te same informacje, sprzedaje się lepiej niż poprzednik. To wraca jak deja vu.

  • 0

    12.  2017-07-18 08:02:10

    Pewnie dlatego że jeszcze żaden nie wybuchł ale spokojnie :D

  • 0

    13. ~Tomek  2017-07-18 09:30:19  host: 89-73-119-68.dynamic.chello.pl

    Nie wierzę w żadną plotkę której oficjalnie nie zdementowano :-)

  • 0

    14. ~Sisi  2017-07-18 17:25:52  host: apn-31-0-37-87.dynamic.gprs.plus.pl

    S8 padaka

  • 0

    15.  2017-07-18 19:44:13

    @7 mając aplikację mBanku z włączonymi płatnościami mobilnymi należy wybrać jakieś zabezpieczenie ekranu. Wpisywanie kodu i rysowanie węża to archaizm, odblokowanie twarzą podobno w S8 jest mało bezpieczne. Został mi jakiś wybór poza czytnikiem? Jak w Note 8 sytuacja się powtórzy a później zrobią to samo w S9 to kończę z Samsungiem.

  • 0

    16. ~Alan  2017-07-19 14:29:52  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    Kto kupuje jeszcze takie g.... Spadnie z dwóch centymetrów i już serwis.

Dodaj swoją opinię