Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung zaprezentował rozwiązania VoIP dla małych firm

Samsung zaprezentował rozwiązania VoIP dla małych firm

WitekT 6 Grudnia 2004 11:53

0 0

Samsung zaprezentował nowe rozwiązanie, które ma zapewnić dostęp do telefonii IP małemu biznesowi.

System OfficeServ 100 to okrojona wersja OfficeServ IP Enterprise. Jest przeznaczony dla firm zatrudniających do 20 do 40 pracowników.
To wielka okazja dla partnerów biznesowych Samsunga, którzy mogą teraz zaoferować małym firmom rozwiązania i profity, które do tej pory dostępne były tylko dla dużych. Będziemy także promować prostotę obsługi tego rozwiązania - powiedział Ali Zartash-Lloyd, dyrektor do spraw sprzedaży i marketigu.

To rozwiązanie otwiera rynek SOHO dla profesjonalnej telefonii IP. Było ono zawsze osiągalne dla dużych firm, ale poza zasięgiem, szczególnie ekonomicznym, małych. Teraz operatorom takich usług opłaca się obsługiwać nawet firmy zatrudniające od 5 do 20 pracowników - powiedział Wayne Lester z Lake Technologies w Wielkiej Brytanii, odpowiedzialny za sprzedaż OfficeServ 100.

Źródło tekstu: Telecom Asia Daily     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~usper)_electtric  2004-12-06 13:44:00  host: cache.ilabs.pl

    Heh...zaissste.A k,iedy dla osób fizycznych będzzie?????

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet