Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung z Windows Mobile i dyskiem 3 GB

Samsung z Windows Mobile i dyskiem 3 GB

WitekT 25 Października 2005 12:36

0 0

Samsung rozpoczyna na rynku europejskim sprzedaż nowego telefonu muzycznego - SGH-i300 - wyposażonego w 3-gigabajtowy dysk twardy.

Olbrzymia pojemność pamięci umożliwi użytkownikom urządzenia zabranie w dowolne miejsce ok. 1000 utworów muzycznych.

Model i300 łączy możliwości telefonu, aparatu cyfrowego, odtwarzacza mp3 i poczty elektronicznej, eliminując potrzebę posiadania oddzielnych urządzeń i zapewniając najwyższą jakość muzyki oraz niezwykłą funkcjonalność telefonu.

Oprócz tego, zgodność ze standardem Plug&Play umożliwia używanie telefonu w charakterze wymiennego dysku twardego, służącego do wykonywania kopii zapasowych ważnych plików i danych, znajdujących się w komputerze osobistym. System Windows Mobile umożliwia użytkownikom korzystanie z komunikatorów internetowych i poczty elektronicznej, tak jakby byli w domu, pozwalając na ciągłe połączenie e-mail z siecią.

Zastosowanie aparatu cyfrowego o rozdzielczości 1,3 megapiksela, wyposażonego w lampę błyskową i zewnętrzną pamięć microSD (znaną wcześniej pod nazwą TransFlash), zapewnia entuzjastom fotografowania znakomitą jakość wykonywanych zdjęć i nagrywanego obrazu wideo. Użytkownicy mogą błyskawicznie rejestrować, wysyłać i odbierać fotografie i klipy wideo w dowolnie wybranym miejscu i czasie.
Telefon muzyczny i300, wyposażony w znany użytkownikom interfejs kompatybilny z Windows, zapewnia przenośność posiadanej biblioteki utworów muzycznych. Firmy Samsung i Microsoft współpracowały przy projektowaniu modelu i300, zintegrowanego urządzenia, które realizuje ich cyfrową strategię zaspokajania potrzeb konsumentów w zakresie pozyskiwania, używania i udostępniania cyfrowych treści multimedialnych.

Telefon i300 może pracować w trybie samolotowym, który uniemożliwia komunikację głosową podczas lotu, zapewniając jednocześnie wybiórczy dostęp do innych funkcji biznesowych. Urządzenie jest wyposażone w funkcję rozpoznawania głosu i przeglądarkę dokumentów.

SGH-i300 będzie wprowadzany do sprzedaży stopniowo, począwszy od Wielkiej Brytanii, poprzez Niemcy, Francję, Włochy, Rosję i inne kraje w Europie, a wreszcie w Chinach Cena będzie wynosiła około 650 – 700 euro.

Zobacz: dane techniczne telefonu i zdjęcia w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet