Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Yepp - zubożałe Galaxy S

Samsung Yepp - zubożałe Galaxy S

LuiN 21 Lipca 2010 15:55

0 0
yp mb2 mock2m Według serwisu Samsung Hub, Samsung przygotowuje tańszą wersję Samsunga I9000 Galaxy S z aparatem 3 Mpix i najprawdopodobniej zmniejszoną ilością pamięci wewnętrznej.

W Korei Południowej urządzenie ma mieć oznaczenie YP-MB2. Co istotne, nie zmieniają się procesor (1 GHz) i 4-calowy ekran Super AMOLED, w dalszym ciągu urządzenie oferować będzie kompas cyfrowy, GPS, łączność WiFi i Bluetooth 3.0.

Zmienia się za to inna istotna sprawa - cena końcowa urządzenia. Jak podają źródła, zaczynać będzie się ona od około 250 dolarów.


Źródło tekstu: samsunghub, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 1

    6. ~  2010-07-21 18:39:55  host: p07-05.opera-mini.net

    Samsung odmian Corby'ego wypuścił juz chyba z 6,zalewają rynek tanimi fonami,na których nawet mp4 o wyższym bitrate nie obejrzy.O ograniczeniu na javę,które za każdym! razem trzeba wyłączać w menu serwisowym to już powszechnie wiadomo.

  • 0

    7.  2010-07-21 18:47:58

    Istotnie,w takiej cenie byłaby to rewelacyjna i bezkonkurencyjna propozycja dla wszystkich liczących się z groszem.Pytanie tylko czy to w ogóle prawda,a jeśli tak,to czy będzie sprzedawany w Polsce.

  • 2

    8.  2010-07-21 18:59:04

    Ad 4. Popieram. Trochę mniejszy ekran (szerokość max to 60mm) i sprzetowe klawisze zielona i czerwona słuchawka i mamy telefonik jak marzenie. Gdyby Galaxy A wszedł na nasz rynek z dobra ceną to byłoby ciekawie.

  • 0

    9. ~Arturro  2010-07-21 19:11:45  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    Mógłby mieć z 3,7 albo te 3,5. Poza tym dobrze, że tylko aparat mniejszy. Cena jak na razie OK.

  • -1

    10.  2010-07-21 19:50:45

    Jeżeli będzie miał min. 384MB RAM'u i 1GB ROM, a także jak wyjdzie w Polsce to jest to następca mojej Spicy :)

  • 0

    11. ~PatrykOS  2010-07-21 20:10:28  host: 14.179.wmc.com.pl

    Uhuhu, szykuje się nie źle :D W dodatku na + jest to iż wyglądem jest podobny do mojego 3Gs'a :) Gdyby tylko miał mniejszy ekranik (3.5 cala) to byłby chyba ideał ? ^^

  • 0

    12.  2010-07-21 20:43:27

    No cena petarda, oferta idealna dla mnie, bo ja tam na aparat w telefonie nie zwracam uwagi, a ten model od starszego brata jest 2 razy tańszy!

  • 0

    13. ~  2010-07-21 20:52:41  host: t20-01.opera-mini.net

    @4 htc hd2 mieści sie w kieszeni mając ekran 4,3'';)

  • 0

    14. ~  2010-07-21 21:33:20  host: public-gprs27738.centertel.pl

    @13 nie kieszeni tylko torbie, nie naszej tylko kangurzej ;)

  • 0

    15.  2010-07-22 00:50:36

    Zgdza sie te 4 cale to troche duzo i ciezko jest Galaxy S trzymac w kieszeni. Co do Captive czyli Galaxy s w wersji amerykanskiej to ma ona dodatkowo flasha przy aparacie o ile dobrze pamietam.

  • 0

    16. ~  2010-07-22 03:18:13  host: inet20909nc-2s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ale wtopa... Przecież to nie będzie telefon lecz mediaplayer (iPad od Samsunga). Stąd właśnie nazwa Yepp, od lat nadawana przez Samsunga tego rodzaju urządzeniom. Warto weryfikować informacje.

  • 0

    17. ~eMb  2010-07-22 07:51:54  host: chello089076201021.chello.pl

    Dokladnie, Yepp to zawsze byly playery. Z drugiej strony niby ekran pokazuje ikone sluchawki (a z trzeciej to pewnie photoshop). Nie jarajcie sie tez, ze bedzie u nas kosztowal rownowartosc 250USD nawet *1,22 o ile w ogole wejdzie do nas. Dziwi mnie tez polaczenie procesora 1GHz z aparatem 3Mpix.

  • 0

    18. ~eMb  2010-07-22 07:57:56  host: chello089076201021.chello.pl

    Ta, to bedzie na 100% alternatywa dla iPod Touch, czyli nie telefon. Poza tym czytajcie u zrodla "We do know that Samsung’s Android toting PMP will be similar to Galaxy S but DDaily claims that apart from no calling feature[...]"

  • 0

    19. ~r  2010-07-22 08:30:31  host: user-109-243-88-196.play-internet.pl

    faktycznie, z przecieku wygląda że to będzie PMP, czyli 'zwykły' odtwarzacz muzyczny na androidzie. A tak już się podjarałem ;-)

  • 0

    20. ~r  2010-07-22 08:33:43  host: user-109-243-88-196.play-internet.pl

    szkoda że w newsie nie ma o tym wzmianki. Na temat 'no calling feature'

  • 0

    21. ~maciejus  2010-07-22 10:48:50  host: 77-252-162-66.ip.netia.com.pl

    Ciekawi mnie czy ktokolwiek z osób które twierdzą że Galaxy S trudno trzymać w kieszeni faktycznie tego próbował. Do niedawna sam byłem przeciwnikiem większych ekranów ze względu na gabaryty telefonu ale od czasu kiedy sprawdziłem że HTC Desire również świetnie leży w kieszeni przekonałem się że to nie jest problem. Obecnie mam Galaxy S i jestem zdania że ze względu na niewielką grubość i zaokrąglenia obudowy nawet lepiej leży w kieszeni niż mój wcześniejszy HTC Touch Diamond a komfort wynikający z dużo większego ekranu jest nieporównywalny

  • 0

    22. ~M1H4U  2010-07-28 11:25:07  host: ip199-c3.pyskowice.jotanet.pl

    Ktoś się może orientuje ile mniej więcej może kosztować ten telefon w Polsce? :P

  • 0

    23. ~M1H4U  2010-07-28 12:04:07  host: ip199-c3.pyskowice.jotanet.pl

    dobra, z tego co czytałem to to nie jest telefon, tylko odtwarzacz MP3... ktoś się orientuje na ten temat? ;|

  • 0

    24. ~dANYBANYhgydf  2010-07-30 15:07:02  host: 62.87.152.210

    tAK, to jest tylko MP4, nic więcej - to nie telefon

  • 0

    25. ~  2010-08-05 13:13:18  host: host-n4-89-39.telpol.net.pl

    Samsung zrobiłby połączenie Galaxy S z możliwościami foto Pixona12 i taką samą wersję z pełnym wysuwanym qwerty i to by było to, a nie te kiepskie aparaty w i9000 i s8500 :-{ Cóż pomiomo to uważam,że Samsung zmiecie nokię z podium bardzooo szybciutko ;-) a ich procek w tych modelach to poezja...

Dodaj swoją opinię