Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung wyprodukuje do końca marca 17,2 mln sztuk Galaxy S7 i S7 Edge

Samsung wyprodukuje do końca marca 17,2 mln sztuk Galaxy S7 i S7 Edge

LuiN 29 Lutego 2016 13:58

6 1

Koreańczycy liczą na lepsze wyniki sprzedaży linii Galaxy S7 niż zeszłorocznej S6. Do końca marca firma dostarczy 17,2 mln sztuk urządzeń.



samsung galaxy s7 s7 edge

Rok temu Samsung sprzedał w ciągu pierwszych trzech miesięcy sprzedaży 15,8 mln sztuk Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge. W tym roku firma szykuje się na znacznie lepszą sprzedaż i do końca I kwartału gotowych ma być 17,2 mln sztuk nowych flagowców.




Co istotne, zmieniają się przy tym proporcje produkcji. Rok temu na każde 4 Samsungu Galaxy S6 przypadał jeden wyprodukowany Galaxy S6 Edge, w tym roku proporcje produkcji Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge to 3:2.

Europejskie ceny nowych Samsungów znaleźć w tej wiadomości. Przedsprzedaż telefonów rozpoczęły też sieci komórkowe: Play, T-Mobile, Orange i Plus.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S7 Edge w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S7 w katalogu.

Źródło tekstu: etnews, wł     

w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2016-02-29 14:19:31  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    blad w artykule, w tym roku proporcje to 24:16

  • -1

    2. ~  2016-02-29 14:19:35  host: 172.102.215.30

    Nie będą lepsze wyniki bo cena wysoka kto jest mądry to kupi Xiaomi Mi5 Pro który jest połowę tańszy w Antutu najlepszy.

  • 0

    3.  2016-02-29 14:32:50

    A proporcje 6:4 nie są przypadkiem takie same jak 3:2 ?

  • 0

    4.  2016-02-29 15:01:14

    Mądry...a czy mądry dostanie go u operatora ? Tak wiem, bardziej się opłaca karta, ale przy wyższych abo często wychodzi tak samo lub nawet taniej niż w MM ;) Do tego ludzie czasami lubią pomacać, sprawdzić przed zakupem. No i przy chińczykach dochodzą problemy z gwarancją itd. Minie dużo czasu zanim Huawei będzie miał takie zaufanie u klientów, szczególnie w przypadkach najdroższych modeli, a tym bardziej tyczy się to Meizu czy mniej znanych firm. Naprawdę nie każdy jest gotowy kupić sprzęt z Chin z brakiem serwisu, gwarancji czy brakiem tego w typowym wydaniu. No i...wyniki w benchu to nie wszystko, liczą się wyniki w programach, grach, czas działania, kultura pracy, przegrzewanie się itd.

  • 0

    5.  2016-02-29 15:04:23

    Należy pamiętać, że u Samsunga pojęcie produkcja, dostawa i sprzedaż nie są tożsame.

  • 0

    6. ~Hotelarz  2016-02-29 15:10:07  host: ip-5-172-247-196.free.aero2.net.pl

    @4, To już wiem dlaczego Huawei P8 Lite był popularnyw Polsce bo co operator wciśnie do taniego abo to klient ślepy złapie ogłupiony reklamą choć ten model ma badziewną baterię bo nigdy lepszego telefonu ludzie nie widzieli na oczy a Chiny to czarna magia dla takich kupując przez PayPal z Chin zawsze mam pół roku pewnej gwarancji albo 100% zwrot środków w razie czego oprócz standardowej gwarancji Chin.

  • 0

    7. ~vz  2016-02-29 15:18:33  host: n29-03-05.opera-mini.net

    @6. masz racje!!! ano
    nie czytaja telepolis i daja sie w konia robic

  • 0

    8. ~Hotelarz  2016-02-29 15:41:18  host: ip-5-172-247-196.free.aero2.net.pl

    LuiN - O tym napisz http://tlp.is/983

  • 1

    9. ~art  2016-02-29 15:45:04  host: 93.175.80.225

    To dobra wiadomość. Przy założeniu wysokiej produkcji i mocnej konkurecji Chińczyków jest szansa na problemy ze zbytem i obniżkę cen....

  • 0

    10. ~Radek  2016-02-29 15:58:00  host: 85.8.84.98

    @Hotelarz - mi wyświetla po podaniu adresu do wysyłki, że wpisany kos capcha jest zły... Cały czas

  • 0

    11. ~xy  2016-02-29 23:01:11  host: 178235139041.warszawa.vectranet.pl

    Znów im reklamę robicie.

  • 0

    12.  2016-03-01 08:01:10

    11, xy - czasem też "robimy reklamę" UKE, a innym razem takiemu T-Mobile. Kurczę, jak tu pisać te setki newsów o producentach by reklamy nie robić? Hejtować wyłącznie?

  • 0

    13. ~  2016-03-01 12:50:23  host: 5.254.65.190

    Czytałem gdzieś, w "Chipie" chyba, że Samsung na jednym smartfonie zarabia - uwaga, to nie pomyłka - 10 centów.

Dodaj swoją opinię