Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung współpracuje z Zieniem

Samsung współpracuje z Zieniem

sirmark 26 Marca 2007 12:38

0 0

Samsung Electronics Polska podpisał umowę o współpracy z Maciejem Zieniem - jednym z najlepszych polskich projektantów mody. Współpraca obu partnerów rozpoczęła się w 2003 roku od pokazu nowej kolekcji. W 2004 roku Maciej Zien zaprojektował dla Samsung ozdobny telefon komórkowy, którego oficjalna premiera odbyła się w jego atelier. W kolejnych latach firma regularnie pojawiała się na pokazach podkreślając w ten sposób zaangażowanie w sponsoring mody.
Podpisana umowa dotyczy współpracy w 2007 roku. Telefony komórkowe Samsung będą prezentowane na wszystkich trzech planowanych pokazach autorskich Macieja Zienia. Ponadto Samsung będzie partnerem technologicznym pokazów (sprzęt audiowizualny oraz telefony komórkowe). Najbliższy pokaz "Wiosna - Lato" będzie miał miejsce 3 kwietnia w nowo otwartym hotelu Hilton w Warszawie. Przy projektowaniu tej kolekcji Maciej Zien czerpał m.in. inspirację z bogatego doświadczenia designerskiego koncernu Samsung.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~jacenty1812  2007-03-26 12:45:18  host: emu.london.02.net

    Wedlug mnie powinni zaproponowac wykonanie tego telefonu Tomaszowi Jacykow

  • 0

    2. ~  2007-03-26 19:18:57  host: 87-205-44-204.adsl.inetia.pl

    Taki jeden gościu, co robi zajebiste malowidła na kaskach sportowców, on dopiero dałby czadu ze swoimi projektami, a ci pożal się boże projektanci mody są po prostu słabi. Pamiętacie tą laskę, co też coś zaprojektowała dla Samsunga? Telefony były tak nędzne, że taniej im wyszło zapłacić projektantowi.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet