Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung współpracuje z producentem słuchawek

Samsung współpracuje z producentem słuchawek

WitekT 2 Lutego 2012 10:39

0 0
Niedawno HTC kupiło firmę Beats Audio i stara się zająć segment "muzycznych" smartfonów, Nokia współpracuje z Monster, teraz Samsung ogłosił partnerstwo ze szwedzkim producentem słuchawek Jays, znanego z produktów o bardzo dobrej jakości w przystępnych cenach.

Na razie słuchawki Jays pojawią się jeszcze w tym miesiącu z telefonami Samsunga - na razie tylko w Korei Południowej. Nie wiadomo, czy należy się spodziewać telefonów sygnowanych logo Jays (podobnie jak czyni to HTC z Beats Audio). Być może sprawa wyjaśni się podczas Mobile World Congress w Barcelonie, czyli za niecały miesiąc.


Źródło tekstu: Ubergizmo, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 3

    1.  2012-02-02 10:52:16

    Czyżby czasy kiedy do telefonu trzeba było dokupywać osobno słuchawki bo te w zestawie są beznadziejnie odchodziły do lamusa?

  • 3

    2. ~  2012-02-02 11:06:13  host: user-46-112-248-164.play-internet.pl

    wlasnie mam ochote dokupix jays'y do swojego htc

  • 3

    3. ~lechu  2012-02-02 11:06:18  host: 212.160.172.70

    jakbyś zgadł:D

  • 1

    4.  2012-02-02 11:18:17

    Juz te dodawane w zestawie sprzedaznym do SGS Mark II sa calkiem niezle, a tu prosze - zaczyna sie dziac :)

  • 0

    6.  2012-02-02 12:09:08

    oby nie windowały ceny jak beatsy w htc..

  • 0

    7.  2012-02-02 12:11:48

    Oby miały fajną jakość w przeciwieństwie do beatsów w htc ;-).

  • 0

    8. ~  2012-02-02 12:42:19  host: 94-195-22-89.zone9.bethere.co.uk

    Jak sie zepsuja te podstawowe sluchawki z pudelka, to mozna je wymienic na gwarancji czy nie? Moje sie zepsuly po dwoch/trzech miesiacach :-/.

  • 0

    9. ~Linchpin  2012-02-02 12:46:47  host: z44-11.opera-mini.net

    Oczywiście, że możesz je reklamować.

  • 0

    10. ~ale  2012-02-02 13:02:39  host: gno18.internetdsl.tpnet.pl

    ale często akcesoria dodawane głównego produktu posiadają skróconą gwarancję np. 3 miesiące i tak może być tym przypadku

  • 0

    11. ~Pastor  2012-02-02 13:20:25  host: aacd16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam słuchawki Denon AH-C560R - obecnie kosztują jakieś 400 PLN. Ostatnio słuchałem muzy z Nokia WH-701 i byłem wbity w ziemie - nie powiem żeby były lepsze, bo nie są, ale dźwięk jest bnaprawde bardzo dobry, a słuchawki kosztują 30 PLN! Czyli jednak się da zrobić coś taniego i dobrego.

  • 0

    12.  2012-02-02 13:27:48

    @11możesz powiedzieć na ten temat coś więcej? Dźwięk był ciepły, zimny czy neutralny? Jak z głębia? Co z tonami wysokimi?

  • 0

    13. ~  2012-02-02 13:56:01  host: p16-04.opera-mini.net

    @12 ale o co ci chodzi ?

  • 0

    14. ~Barek  2012-02-02 14:06:41  host: 078088194055.oswiecim.vectranet.pl

    @10- To zamiast reklamacji z tytułu "gwarancji" zgłaszasz reklamacje z tytułu "niezgodności towaru z umową"

  • 0

    15.  2012-02-02 14:14:43

    @13 pytam gościa jak wrażenia słuchowe z tych słuchawek. Widzę, że są tanie i do tego mają pilot a jeśli jeszcze będą miały przyzwoitą jakość to sam je sobie kupię.

  • 1

    16. ~Pastor  2012-02-02 22:58:10  host: aacd16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dźwięk jest ciepły, basy dobrze wyczuwalne, ale nie przesadzone. Tony wysokie oceniam na więcej niż dobre. Nie jestem audiofilem, ale lubię dobrą jakość dźwięku i byłem zaskoczony tymi słuchawkami. Jak ktoś chce mieć porządne słuchawki za niską cene to polecam.

  • 0

    17. ~  2012-02-03 03:16:38  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

    samsung i tak dawal niezle sluchawki do telefonow, w przeciwienstwie do htc, ktory musial az kupic beats audio, zeby dalo sie uzywac sluchawek z zestawu...

  • 0

    18.  2012-02-03 08:53:39

    dzięki. Jeśli zdecyduje się na N8 albo inną nokie to na pewno je kupie.

Dodaj swoją opinię