Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung wprowadza telefony z grami 3D

Samsung wprowadza telefony z grami 3D

sirmark 20 Kwietnia 2005 15:19

0 0

samsung sph g1000 Samsung Electronics wprowadza na rynek koreański telefony z grami trójwymiarowymi i z efektami wibracyjnymi - modele: SPH-G1000, SCH-G100. Telefon dostarcza realistycznych obrazów i dźwięków zbliżonych do rzeczywistych, podczas gdy wibracje wysyłane przez niego do ręki użytkownika wprowadzają do gry nowe odczucia. Na przykład, podczas gry w wyścigi samochodowe telefon komórkowy drży, gdy samochód gracza wjeżdża na żwirową drogę lub inną nierówną powierzchnię, co przydaje realizmu wirtualnej rzeczywistości.

samsung sph g1000 W celu zwiększenia realizmu gier wbudowana została funkcja wibracji oraz mikroukład akceleratora grafiki o wydajności geometrycznej 1 miliona wielokątów na sekundę. Mikroukład ten zwiększa dynamizm i realizm obrazów. Dzięki klawiszowi wielokierunkowemu i specjalistycznym klawiszom do gier, gra zbliża się do poziomu charakterystycznego dla konsoli do gier.

samsung sph g1000 Mikroukład akceleratora trójwymiarowego obejmuje zdolność do wyświetlania "grafiki mieszanej", to znaczy uzyskiwania lepszych efektów wizualnych dzięki jednoczesnemu wyświetlaniu obrazów dwu- i trójwymiarowych. Funkcjonalność ta pozwala na wyświetlanie tła gry w dwóch wymiarach, podczas gdy ludzie i inne elementy są ukazywane w trzech wymiarach.
Co ważne, telefony do gier są wyposażone w unikatowy "klawisz wielokierunkowy" działający w ośmiu kierunkach, a także specjalistyczne klawisze do gier. Użytkownik może polecić określonej postaci w grze dokonanie skoku lub użycie broni, a jednocześnie zmienić kierunek jej działania.

Telefon zawiera dwa wbudowane głośniki, które podczas gier zapewniają realistyczny dźwięk stereofoniczny. Dzięki graficznemu interfejsowi użytkownika można korzystać z gier na ekranie o orientacji poziomej, co zwiększa poziom satysfakcji.

SPH-G1000 / SCH-G100 Specyfikacja techniczna:
System - CDMA 2000 1X
Wymiary - 113 mm x 55 mm x 24 mm
Waga - 148 g
Wyświetlacz - 262,000 kolorów TFT LCD (240 mm × 320 mm)
Aparat fotograficzny - 1.3 Megapikseli
Zewnętrzna pamięć - RS MMC
Specjalne funkcje - Gry 3D & 2DGłośniki stereo, 64 polifoniczne dźwięki, MP3

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Art  2005-04-20 17:21:00  host: host-ip26-252.crowley.pl

    hmmm... tylko po co to?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet