Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Wave Y - tania fala dotarła do Polski

Samsung Wave Y - tania fala dotarła do Polski

LuiN 5 Stycznia 2012 12:46

0 0

samsung s5380 wave yZaokrąglona obudowa Samsung Wave Y z ekranem o przekątnej 3,2-cala i metalizowanym wykończeniem trafić ma w gusta młodych użytkowników. Co oferuje nowy smartfon Samsunga za 499 zł?

Aplikacja Social Hub integruje i porządkuje wszystkie kontakty, wiadomości (również z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter) i wpisy do kalendarza w jednym miejscu, na bieżąco informując o wszelkich zmianach. Exchange Active Sync umożliwia synchronizację z serwerem poczty elektronicznej, odbieranie maili na bieżąco oraz dostęp do wszystkich kontaktów.

Smartfon ma również dostęp do Samsung Apps - sklepu z aplikacjami stworzonymi specjalnie dla telefonów firmy Samsung. Dzięki usprawnionemu interfejsowi oraz nowym funkcjom Samsung Apps zaoferuje szeroki wybór znanych na całym świecie programów oraz dostosowane do lokalnych potrzeb aplikacje.

Z kolei komunikator internetowy Samsung ChatON pozwoli łatwo nawiązać kontakt ze znajomymi i przesyłać wiadomości, zdjęcia czy pliki wideo w czasie rzeczywistym. Program identyfikuje kontakty na podstawie numeru telefonu, ułatwiając odnalezienie danej osoby i współpracuje z innymi systemami operacyjnymi, co sprawia, że praktycznie każdy użytkownik smartfonu czy komputera może z niego korzystać.




Wave Y pracuje pod kontrolą najnowszej wersji platformy bada 2.0 z interfejsem TouchWiz, który ułatwia nawigację i personalizację smartfonu. Procesor taktowany zegarem 832 MHz gwarantuje płynne przejścia między aplikacjami i sprawną wielozadaniowość. Smartfon oferuje też łączność Wi-Fi, HSDPA do 7,2 Mb/s oraz Bluetooth 3.0.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    5.  2012-01-05 13:23:29

    @4 pod jakim wzgledem? Android to calkiem co innego, ma dalvika przez ktorego przetwarzany jest caly kod a Bada ma od razu natywny.

  • 0

    6.  2012-01-05 13:28:24

    @5, w wielu zapowiedziach podawano, że Bada 2.0 będzie podobna do Androida - chodziło o to, że wizualnie, ja zaś pozwoliłem sobie zażartować, że pogorszą również optymalizację systemu, by dorównała Androidowi :-P.

  • 0

    7.  2012-01-05 13:31:23

    Oj tam ;) Akceleracja UI przez GPU w ICS duzo poprawia ;)

  • 0

    8. ~gosc  2012-01-05 14:30:32  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    Cena dobra, myślę że będzie miał branie ;)

  • 0

    9.  2012-01-05 14:38:47

    Kamil_K Bada jest tak podobna do androida jak do windowsa...

  • 0

    10.  2012-01-05 14:40:34

    A bada 2.0 dla S8500 nadal nie wyszła...

  • 0

    11.  2012-01-05 14:53:14

    bada 2.0 dla S8500 została oficjalnie wydana w Sylwestra...

  • 0

    12. ~Matej  2012-01-05 15:20:45  host: 093105242043.raciborz.vectranet.pl

    Hose, dokładnie. Ja nie wiem, jak można sądzić, że TouchWiz to twór Google i porównywać później Androidy Samsunga do bady Samsunga?

  • 0

    13.  2012-01-05 15:42:20

    Bada 2.0 wyszla ale jeszcze wymaga optymalizacji i poprawek. CIekawe jaki procesor jest w srodku w tym Wavie i czy pociagnie caly system

  • 0

    14.  2012-01-05 22:56:56

    @11 taa... szkoda, że oficjalnie to oni wydali betę sprzed kilku dni a nie w pełni ukończony system. To jest po prostu jakaś kpina. Nadal uważam, że nie ma jeszcze oficjalnej bady 2.0 na S8500

  • 0

    15. ~new  2012-02-21 17:09:30  host: eus145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    832 Mhz

  • 0

    16. ~rafiiiii  2012-03-22 20:14:53  host: 213.155.169.6

    ja mam przyjemność posiadać ten telefon od 7dni telefon wydaje mi się prosty w obsłudze. (minusy-słaby aparat,krótko trzymajaca bateria około 3-4dni) (plusy-fajna klawiaturka,nie zbyt drogi świetny wygląd i jeszcze ma słaby głosnik .ale da się przeżyć telefon sprawny szybki bez zacienc NAPRAWDĘ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    17. ~ciastek  2012-03-22 22:16:23  host: apn-31-2-122-130.dynamic.gprs.plus.pl

    mam ten telefon od paru dni i jestem z nego bardzo zadowolony jak za te cene jest ok może aparat słaby ale to nie lustżanka

  • 0

    19. ~!4  2012-03-31 19:14:26  host: mj-tk.u3d.net

    Mi on się podoba, tata mi go kupił i jestem zadowolona wszystko działa tak jak powinno :) Nie ścina się, kasy mi nie pobiera jak to opisała powyżej pani.. Szybko się piszę i ładne zdjęcia mi wychodzą, a jestem na kierunku fotografii więc ten telefon to po prostu marzenie :*

  • 0

    20. ~GhosT  2012-04-08 18:51:19  host: apn-95-40-168-129.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja tego smartfona będę miał za kilka dni. Jedyna rzecz, która mnie w nim niepokoi jest to, że nie ma androida :( Jednak z opisu i komentarzy wiem, że warto go kupić :)

  • 0

    21. ~hehyae  2012-04-10 18:13:05  host: PC-176-101-167-84.tvk-net.pl

    Bardzo mi się podoba, łatwy w obsłudze..A ci do odtwarzacza muzyki. Przytrzymując przez kilka sekund główny duży przycisk pod ekranem włącza się menedżer zadań ;) I tam po naciśnięciu "krzyżyka" przy nazwie aplikacji wyłącza się to, co się chce ;D

  • 0

    22. ~supernovaGIZMO  2012-04-22 16:41:24  host: 46.77.243.101

    Mam ten tel. od tygodnia. Plusy + 1. w miare szybki, 2. duży ekran, 3. lekki, 4. szybki internet 3G, 5. WiFi, router WiFi 6. w miare dobry ekran 7. duża możliwość konfiguracji Minusy - 1. Słaby aparat fot. Avila ma leprzy. 2. Słaba jakość w rozmowach. Avila leprza. 3. Słaba jakość muzyki. Avila gra czyściej i głośniej. 4. Brak przycisku na obudowie do robienia zdjęć. 5. Brak słuchawek w zestawie !!!! duży minus 6. Słaba bateria. 7. Czasami się zawiesza i brak reakcji przez kilka sekund. Ogólnie w cenie do 400zł za nowy, to Polecam.

  • 0

    23. ~La Fleur  2012-04-30 19:53:28  host: z29-01.opera-mini.net

    Witam, posiadam Samsunga Wave Y La Fleur. Może najpierw o zaletach :) Smartfon wygląda bardzo sympatycznie, bardzo podoba mi się desing. Ekran jest wyraźny i przejrzysty. Smartfon jest prosty w obsłudze. Pisanie esemesów na wave y sprawia mi czystą przyjemność. Do plusów także zaliczam odtwarzacz mp3 bardzo ciekawą funkcją jest także Social Hub. Mile zaskoczyłam mnie bateria naprawde trwała. Internet 3g jest w miare szybki. Do minusów zaliczam aparat. Smartfon niestety nie radzi sobie z otwieranie kilku aplikacji na raz bardzo często zacina mi się ponadto mam problem z zalogowaniem się na portale społecznościowe. Bywały takie dni w których po prostu miałam ochote wyrzucić go. Na systemie bada 2.0 nie zawiodłam się choć rzeczywiście trzeba go dopracować. Wave Y polecam dla osob które dopiero poznają świat smartfonów. Ja niestety przeżucam się na SGS2...

  • 0

    24. ~Tomek  2012-05-08 16:25:01  host: hps138.internetdsl.tpnet.pl

    bateria 3-4 dni, dotykowe klawisze odbierania i konczenia rozmowy niekiedy bardzo denerwują. telefon czasem potrafi sie zawiesic. aparat jak na 2.0 jest bardzo dobry. po wysłaniu wiadomosci sms brak mozliwosci wstrzymania wysyłania. jest równiez kilka zbednych rzeczy w oprogramowaniu ale są to detale. jako calość telfon oceniam raczej pozytywnie

  • 0

    26. ~poiuytre  2012-07-18 18:01:03  host: 088156138091.radom.vectranet.pl

    przepraszam za to to była moja młodsza siostra ja osobiście mam samsunga wave y i bardzo dobrze się sprawuje

Dodaj swoją opinię