Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Wave 3 - obszerna prezentacja wideo

Samsung Wave 3 - obszerna prezentacja wideo

LuiN 3 Lutego 2012 08:14

0 0

samsung s8600 wave 3 Samsung Polska przygotował serię filmów prezentujących możliwości smartfonu Samsung S8600 Wave 3 z systemem bada 2.0 UX.



Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.





Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • -2

    19. ~Tomi  2012-02-03 11:09:39  host: user-188-33-88-19.play-internet.pl

    TEN TELEFON NIE MA NAWET GPU, GDZIE I & II MIELI. TO JEST JUŻ PRZESADA, ŻEBY NASTĘPCA BYŁ GORSZY OD POPRZEDNIKA.

  • 0

    20.  2012-02-03 11:13:12

    Wave3 ma GPU, Adreno 205.

  • 0

    21. ~balcerek  2012-02-03 11:23:45  host: z08-09.opera-mini.net

    sprzedaż telefonów z bada ruszy gdy....fachowcy z xda dopracują androida na nie ;) wtedy sam się na takiego wave3 może skuszę, fajna rzecz mieć dwa systemy w telefonie, tak jak w htc hd2

  • 0

    22. ~Woland  2012-02-03 11:38:58  host: nat4-10.ghnet.pl

    Przesiadłem się z WAVE II na Samsunga Nexus S, to pierwszy android wśród telefonów. Powiem szczerze, zaplecze marketowe jest faktycznie plusem dużym, ale sam system nic rewelacyjnego względem bady. Poza tym jestem przerażony zakresem szpiegowania użytkownika zarówno przez sam system jak i poszczególne aplikacje. Jeśli ktoś twierdzi, że system android jest darmowy, to jest w wielkim błędzie. Informacje o nas mają na tyle wysoką cenę choćby w świecie reklamy, że użytkownicy "płacą" ogromne sumy za użytkowanie tego systemu.

  • 0

    23. ~Tomi  2012-02-03 11:56:34  host: 31.61.178.164

    ***Kamil_K*** GDZIE O TYM MOŻNA PRZECZYTAĆ? NA STRONIE SAMSUNGA BRAK INFORMACJI NA TEN TEMAT. W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE GPU POWERVR SGX540 JEST LEPSZE OD ADRENO 205.

  • 0

    24.  2012-02-03 12:22:28

    @23 Oczywiście, ale nie współpracuje z zastosowanym procesorem. A przeczytać o tym możesz w wielu źródłach: http://lmgtfy.com/?q=wave+3+adreno+205

  • 0

    25.  2012-02-03 12:36:34

    Ja nie dawno sprawiłam sobie Wave'a 3 i jest ok. Poprzedni telefon miałam na Androidzie i obecnie mam tablet na tym systemie więc mam porównanie. Postanowiłam więc dla odmiany kupić coś innego. Do ostatniej chwili wahałam się między Omnią W oraz Wavem 3. Wybrałam Wave'a z racji tego, że windows słabo trzyma baterię. System jest dobrze zoptymalizowany i przyjazny, z Samsung Apps wykopałam to co dla mnie najważniejsze. Myślę, że dobrze jest że mamy multiplatformowość na rynku smartfonów, bo to sprzyja przede wszystkim nam konsumentom. Tak na marginesie... pamiętam jak niecałe trzy lata temu wszyscy krytykowali androida, wytykali niedopracowanie i brak aplikacji i że absolutnie nie dorówna symbianowi;-)

  • 0

    26. ~Marko  2012-02-03 12:50:48  host: apn-77-112-164-121.dynamic.gprs.plus.pl

    Angemona dokładnie tak. Jest grupa użytkowników dla których wave 3 jest telefonem idealnym. Szkoda tylko ludzi którzy kupili badę nie bardzo wiedząc dlaczego a teraz narzekają. Profil użytkowania i dostępna kwota determinuje model i system. Nie trafiłeś to przyznaj się do błędu i dokonaj zmiany. Proste.

  • 0

    27. ~franco baresi  2012-02-03 15:01:45  host: public60236.xdsl.centertel.pl

    Proste a raczej prostsze niż linijka, to są twoje teorie Marko. To znaczy że niezadowolony nabywca któregoś ze smartfonów z serii Wave ma sprzedać swój zakup ze stratą często sporą, żeby kupić telefon który bardziej mu odpowiada i rzecz jasna do tego dołożyć ? Bada jest systemem traktowanym przez Samsunga po macoszemu i rozwijającym się w żółwim tempie. Ciekawe jak w Wave 3 przedstawia się jakość połączeń głosowych, bo w pierwszym rozmówców ledwie słychać. Z wyglądu ta "trójka" jest delikatnie mówiąc mało atrakcyjna.

  • 0

    28.  2012-02-03 16:03:37

    Jakosc rozmow na Wave 1 jest rewelacyjna wiec @ Franco Baressi musiales miec trefny model (moze blosnik lub mikrofon). Bada ma dobre nawigacje i brakuje jedynie Skype - moze dla niektorych jeszcze Opery natywnej, ale stockowa przegladarka jest bardzo dobra. Manager plikow tej jest ok.

  • 0

    29. ~Franco Baresi  2012-02-03 16:19:23  host: public60236.xdsl.centertel.pl

    Nie musiałem mieć ale nadal mam. sprawdzałem też na dwóch innych modelach S8500 i na każdym jest to samo. Wave ma fatalną słyszalność, trzeba go jeszcze jakoś specjalnie przysuwać do ucha tym malutkim głośniczkiem żeby cokolwiek usłyszeć. Na konkurencyjnym portalu wiele osób wymieniało w wadach słabą jakość połączeń głosowych więc nie ja jeden to dostrzegłem. Jak dla mnie najważniejsza funkcja telefonu w s8500 jest skopana na maksa. To samo tyczy się systemu w wersji 1.2. Co jakiś czas odnotowywałem nagłe błyskawiczne rozładowywanie się baterii. Pomagało dopiero formatowanie karty pamięci na której miałem zapisane pobrane z Samsung Aps aplikacje. Po prostu musiałem je wszystkie usunąć. Teraz mam ich może ze cztery i skoki cpu procesora przestały mu dokuczać. To ma być ten stabilny system nieraz tak chwalony tu przez jego obrońców ? 2.0 nawet nie instaluję bo z tego co czytałem nawet nie ma sensu tego robić, z resztą w trakcie aktualizacji przez Kies sporo ich pada i trafia do serwisów co widać po wpisach na forach poświęconych temu modelowi i Badzie.

  • 0

    30.  2012-02-03 16:24:26

    @29, z mojego Wave1 świetnie słychać, jest idealnie stabilny, a bateria długo działa bez niespodzianek ;-).

  • 0

    31.  2012-02-03 16:53:10

    @ Franco Baresi - tez jestem fanem Milanu, ale to co piszesz o Wave S8500 to jest czarny PR. Wave 1.2 na bateri trzyma dlugo i nie ma zadnych niespodzianek. Musisz miec jakis ferelny egzemplaz bo zadnego z tych problemow nie spotkalem. Glosnik jest pod lekkim katem wystarczy dobrze przylozyc ucho - zreszta jest to dla twojej ochrony (w D980 automatycznie podnosi glosnosc co nie zawsze jest przyjemne). W niezaleznych testach Samsung Wave S8500 za jakosc dzwieku zbieral nagrody i byl chwalony za wmontowanie dwoch niezlaeznych glosnikow (kiedys byl tylko jeden w topowuch nawet modelach). Jakos rozmow - bardzo dobra - jakosc dzwieku rewelacyjna. Bateria tez swietnie trzyma. Widhety zawsze powodowaly problemy jak mialo sie je w duzych ilosciach i zle napisane.

  • 0

    32.  2012-02-03 16:56:28

    Zupelnie inaczej ytuacja wyglada na Badzie 2.0 ktora wiele zmienia. Niestety bateria z 4 dni przy 1.2 trzyma poczatkowo 12-24h. Po kilku dniach jak system skonczy indeksowanie karty pamieci poprawia sie do 2 dni. Przy wylaczeniu transmisji danych i wlaczaniu jej na krotko dochodzi do 3 dni. Przy samych rozmowach i smsach moze dociagnie do 4 dni.

  • 0

    33.  2012-02-03 16:59:02

    Ogolnie wiele widgetow i troche aplikacji z 1.2 na 2.0 nie chce dzialac. Sam system trzyma caly czas sesje transmisji danych tak jak android. W 1.2 laczyl sie jak potrzebowal co powiedzmy to sobie otwarcie nie bylo takie zle a oszczedzalo baterie. Przy 2.0 masz w Pushu ChatOna a sam system co 20 min laczy sie z netem i odswieza sesje. Ogolnie 2.0 troche zawodzi ale nie jest zla. Czekamy na poprawki.

  • 0

    34. ~Stasiek  2012-02-03 21:35:50  host: public27199.xdsl.centertel.pl

    Fruit ninja za darmo? akurat a angry birds 12zł pokrzaniło lepiej jak by był android o wiele lepiej.

  • 0

    35. ~Stasiek  2012-02-03 21:47:21  host: public27199.xdsl.centertel.pl

    A ten fon czasami się sam wyłącza i włącza, słycha także trzeszczenie górnej częci nie wiem czy akurat w tym egzemplażu, jak jest u innych?nie łączy sie automatycznie z zapisanym Wi-Fi i wyskakuje błąd,że jast za mało pamięci aby pobrac grę Tizen,która zajmuje coś około 600 mb a telefon ma bodajrze 4gb pamieci

  • 0

    36. ~  2012-02-04 08:13:44  host: z36-10.opera-mini.net

    Wave

  • 0

    37.  2012-02-04 09:56:13

    Mój świrował pierwsze kilka godzin ale później się wszystko ustabilizowało. Jeśli natomiast dochodzimy do wniosku, że nasz tel jest wadliwy od nowości to trzeba iść wymienić, im szybciej tym lepiej.

  • 0

    38. ~ffox  2012-05-27 14:05:13  host: h82-143-186-110-static.e-wro.net.pl

    Samsung Wave 3 jak dla mnie jest idealny. System bada 2.0 działa na tym telefonie rewelacyjnie, posiada wszystkie potrzebne mi funkcje. Owszem, brakuje aplikacji, które są dostępne za darmo w Androidzie, ale myślę że nie ma sensu dopłacać 600 zł do SGS II, tylko ze względu na androida, a na niekorzyść plastikowej i trzeszczącej obudowy (oczywiście być może nie każdy egzemplarz taki jest). Jedyną wadą jaka irytuje mnie najbardziej w tym telefonie, to dzwonki które przez początkowe 2 sekundy grają bardzo cicho. Zapraszam przy okazji wszystkich chętnych na www.wave3.pl. Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię