Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung W880 - 12 Mpix, 3x zoom optyczny i wideo 720p

Samsung W880 - 12 Mpix, 3x zoom optyczny i wideo 720p

Q! 29 Września 2009 19:05

0 0

Samsung W880 - jeden z pierwszych telefonów z matrycą 12 Mpix i 3-krotnym zoomem optycznym - już wkrótce trafi na rynek. Jednak póki co będzie to tylko rynek południowokoreański - na temat pozostałych rynków brak jest obecnie jakichkolwiek informacji.

samsung w880 samsung w880 samsung w880 samsung w880

Samsung W880 (znany również jako AMOLED 12M SCH-W880) to jeden z najlepiej wyposażonych telefonów, jaki do tej pory stworzono. Wbudowany aparat fotograficzny pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 Mpix z możliwością trzykrotnego, optycznego przybliżenia kadru i doświetlenia go ksenonową lampą błyskową. Z obsługiwanych funkcji znajdziemy tutaj również stabilizację obrazu, "dotykowy" autofokus oraz rozpoznawanie twarzy.

Aparat fotograficzny umożliwi również nagrywanie filmów w rozdzielczości 720p (1280 x 720 pikseli) z prędkością 30 klatek/sekundę.

Oprócz tego W880 posiada ekran o przekątnej 3,3 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), wykonany w technologii AMOLED. Wewnętrzną pamięć o pojemności 4 GB można rozszerzyć za pomocą kart microSD o pojemności do 32 GB. Nie mogło także zabraknąć obsługi interfejsu Bluetooth oraz microUSB.




Wszystko to zasilane będzie energią dostarczaną z baterii o pojemności 1100 mAh, wykonaną w technologii litowo-jonowej. Wymiary urządzenia to 115,8 x 56,9 x 16,3 mm.

Samsung zapowiedział, że W880 pojawi się na południowokoreańskim rynku już na początku października. Wciąż jednak nie wiadomo czy i kiedy pojawi się europejska wersja telefonu - obecnie brak jest jakichkolwiek oficjalnych informacji na ten temat.



Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2009-09-29 19:18:32

    Wideo robi wrażenie, ale mogli pokazać coś bardziej dynamicznego. Wygląda to po prostu jak telefon wbudowany w aparat.

  • 0

    2. ~marcin1488  2009-09-29 19:30:46  host: 212.160.172.70

    niezłe cacko,to pokrętełko na dole po prawej troche niepasuje,tak jak by było doklejone ale ogólnie samsunga to ja podziwiam,co chwile nowe modele,dobra jakośc i niezawodnosć ,ale zebym kupił ten model to niewie...po co mi 12 mp w telefonie??? taki pytanko,naczym on będzie działał? jaki system?

  • 0

    3.  2009-09-29 20:05:44

    (znany również jako AMOLED 12M ) Chyba Anycall SCH-W880...

  • 0

    4.  2009-09-29 20:32:01

    I czemu nie ma systemu? Dla wielu osób to skreśla ten model już na starcie. Samsung bawi się w Nokię... 2 kroki do przodu i krok w tył...

  • 0

    5. ~kwistas  2009-09-29 20:41:24  host: w3cache-5.wignet.pl

    No mi się podoba nareszcie jakiś znaczący producent pomyślał o połączenia telefonu komórkowego z aparatem, duży plus.

  • 0

    6. ~  2009-09-29 20:55:17  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    Na GSMarena wyraźnie jest napisane , że w europie pojawi się pod koniec roku jako M8920 z gps i wi-fi na pokładzie zamiast tuneru tv . Jest też recenzja tego fona , zdjęcia przewyższa wszystkie telefony jakie do tej pory wyszły , i pewnie większość kompaktów .

  • 0

    7. ~mk  2009-09-29 21:28:08  host: t07-01.opera-mini.net

    6: nic takiego nie jest napisane. Czytaj uważnie, albo kup sobie słownik. Poza tym, preview, to nie to samo co review. Swoją drogą, recenzuje się dzieła kulturalne, nie telefony.

  • 0

    8. ~  2009-09-29 21:28:26  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    Pewnie procek ma z 800mhz-1ghz skoro tyle rzeczy na raz .

  • 0

    9. ~riff  2009-09-29 21:48:47  host: public49577.xdsl.centertel.pl

    Pixon najwczesniej trafi na polski rynek 15 wrzesnia, takie sa wstepne informacje, a wiem to z dzisiejszego szkolenia SAMSUNGa . Nic nie mowili o tym ze to tajemnica, wiec stwierdzilem , że o tym napisze. Pozdrawiam

  • 0

    10. ~  2009-09-30 08:15:56  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    #7 może ty się naucz czytać ? Masz nawet pogrubiony tekst .

  • 0

    11. ~mk  2009-09-30 12:19:30  host: t07-07.opera-mini.net

    Nice try... Zdanie napisane wytłuszczoną czcionką dopisane zostało dzisiaj. Nie mniej, nadal nie ma jakiejkolwiek informacji o terminie pojawienia się telefonu w Europie. Poczekaj jeszcze trochę, może dopiszą o tym kilka słów, wtedy będziesz mógł mi ponownie naukę czytania zaproponować.

  • 0

    12. ~  2009-09-30 17:23:49  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    Nie dzisiaj tylko wczoraj , może translator Ci źle przetłumaczył?

  • 0

    13. ~mk  2009-09-30 18:10:49  host: t07-07.opera-mini.net

    12: dzisiaj, dzisiaj. Podobnie jak dziś zminiono tytuł i dopisano kilka zdań do notki, w której po raz pierwszy gsmarena wspomniała o następcy Pixona12, a z której zdjęcie podlinkowane jest w notce o W880. Swoją drogą, piszesz, że "Na GSMarena wyraźnie jest napisane , że w europie pojawi się pod koniec roku jako M8920 z gps i wi-fi na pokładzie zamiast tuneru tv .". Następnego dnia odsyłasz mnie do wytłuszczonego zdania (króre rzekomo pojawiło się wczoraj), w którym nie ma ani słowa o planowanej dostępności telefonu w Europie. Coś się tu nie zgadza...

  • 0

    14. ~  2009-10-02 17:16:57  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    Może to przetłumacz w translatorze

Dodaj swoją opinię