Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung W7900 z projektorem

Samsung W7900 z projektorem

Q! 29 Stycznia 2009 18:36

0 0

samsung w7900Samsung zaprezentował nowy model telefonu oznaczony jako W7900. Jego cechą charakterystyczną jest wbudowany pico projektor.

Telefon posiada ekran dotykowy o przekątnej 3,2 cali i rozdzielczości 240 x 200 pikseli, który został wykonany w technologii OLED. Obsługuje on transmisję danych HSDPA o prędkości do 7,2 Mb/s. Na jego pokładzie znajdziemy również aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix. Aparat pracuje w czterech zakresach częstotliwości.

samsung w7900 samsung w7900 samsung w7900 samsung w7900




Jednak jego najważniejszą funkcją jest wbudowany miniaturowy projektor. Potrafi on wyświetlić obraz w rozdzielczości 480 x 240 pikseli i przekątnej do 50 cali.

Wymiary telefonu to 113 x 56 x 18 mm. W pierwszej kolejności trafi on na rynek Korei Południowej. O jego dostępności na pozostałych rynkach na razie nic nie wiadomo.


Źródło tekstu: Popular Science, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2009-01-29 20:56:26

    picoprojektory - genialny wynalazek, ale poki nie bedzie to mialo jakotakiej jasnosci to bedzie tylko ciekawostka. wyswietlic cokolwiek za dnia to bedzie nielada wyzwanie...

  • 0

    10. ~mumin  2009-01-29 21:07:55  host: 213.199.248.6

    on jeszcze dokonca nie jest zrobiony a wy go już krytykujecie każdy tel w fazie testów tak ma że , usprawnią go i bedzie gitara byle by sie z baterią postarali bo to bedzie elektrogłodzilla

  • 0

    11.  2009-01-29 21:20:54

    @10 zaden z zaprezentowanych w ostatnich miesiacach kieszonkowych projektorow nie wyswietli nic, bez calkowitego zaciemnienia pomieszczenia. swiatlo na poziomie 20 lumenow to niestety max. co aktualnie moze ta technologia. ma sie to nijak do tego co prezentuja nawet najtansze 'standardowe' projektory czyli jakies 1500-2000 lumenow. fajny gadzet, ale... poki co tylko gadzet...

  • 0

    12.  2009-01-29 22:31:02

    tfu swiatlo - jasnosc miala byc ;)

  • 0

    13. ~Kowalszczyk  2009-01-29 22:39:45  host: acrw188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale ewidentnie w opisie jest jakiś błąd, jak może mieć rozdzielczość 240x200? Przecież to wielki wyświetlacz i wszystko widać bardzo przejrzyście.

  • 0

    14. ~MichałM  2009-01-29 22:46:10  host: 94-40-18-68.tktelekom.pl

    Oj widze, że jesteście wszyscy baaardzo do przodu z "komórkami". Jeżeli to dla was nie jest prawdziwy gadżet, to pokażcie mi coś lepszego, co by było dla was lepsze. Jesteście strasznie wybredni... Czy nie widzicie, jak technika idzie w górę cały czas?? Niedawno fascynowaliście się Apple Iphonem, a teraz stękacie, jak byście dawno wszystko już mieli. Na mnie ten telefon zrobił mega wrażenie. Chciałbym mieć takie cacko ...

  • 0

    15. ~007  2009-01-29 23:02:08  host: abrm210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam telefon co nalewa mi codziennie piwa do szklanki:))

  • 0

    16. ~shootem  2009-01-30 02:46:34  host: 195.117.9.2

    a ja bym się nie spieszył z kupnem. poczekałbym na lepszą wersję projektora. przy obecnych możliwościach tego sprzętu filmy da się oglądać o zmroku. fani horrorów będą mieli klimat, ale chyba nie o to chodzi...

  • 0

    17. ~  2009-01-30 02:52:53  host: 212.67.159.28

    ja juz chce projektor...:)i oglądać sobie filmik na ścianie bloku w blasku księżyca hehe ale beka przy piwku z kumplami na ławce..masakra

  • 0

    18.  2009-01-30 07:32:17

    zjebisty motyw, komentarz z mikrofalowka tez git :D

  • 0

    19.  2009-01-30 09:39:16

    niezły

  • 0

    20.  2009-01-30 09:56:19

    Na pewno ulepszą tą technologię i kiedyś ona będzie standardem we wszystkich telefonach, bo to dobry patent i dla wielu osób byłby bardzo przydatny. Co do poboru prądu to wcale nie jest on taki duży, bo technologia wykorzystuje lampę LED.

  • 0

    21. ~  2009-01-30 10:03:45  host: user-89-108-219-99.mobile.playmobile.pl

    Rewelacja. Jesli chodzi o najlepsze telefony to dzisiaj liczy sie tylko Samsung - Omnie, i8510, Pixon, W7900... a Nokia spi, SE powoli upada.. No ale jak sie nic nowego nie robi to bedzie coraz gorzej. Brawo Samsung.

  • 0

    22. ~get  2009-01-30 14:53:55  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    TOTALNY WYPAS - tyle komentarza w tym temacie :]

  • 0

    23. ~RTK  2009-01-30 17:59:44  host: 83.2.207.23

    Świetny telefon nie rozumiem że tyle osób już go krytykuje, przecież to nie jest oficjalna wersja.

  • 0

    24. ~m  2009-01-31 12:07:16  host: 77-253-31-16.adsl.inetia.pl

    do 21. Rozumiem, że jesteś Koreańczykiem i cieszysz się, że ta europejska Nokia i częściowo europejski (-eriksson) Sony mają kłopoty. Czasy są ciężkie i lepiej dopingować "nasze" firmy, mimo, że wszystko produkują Chińczycy- to zawsze może się zmienić.

  • 0

    25. ~m  2009-01-31 12:07:37  host: 77-253-31-16.adsl.inetia.pl

    do 21. Rozumiem, że jesteś Koreańczykiem i cieszysz się, że ta europejska Nokia i częściowo europejski (-ericsson) Sony mają kłopoty. Czasy są ciężkie i lepiej dopingować "nasze" firmy, mimo, że wszystko produkują Chińczycy- to zawsze może się zmienić.

  • 0

    26. ~koza  2009-02-02 23:33:50  host: chello089077059147.chello.pl

    wyswietlacz ma rozdzielczosc 400x240 pixeli

  • 0

    27. ~Dominik  2009-02-22 15:17:21  host: lw.com.pl

    Do administratora Wideo jest niedostępne proszę o poprawienie linków

  • 0

    28.  2009-02-22 18:35:54

    #27 jak to niedostepne? dostepne.

Dodaj swoją opinię