Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung ujawnia ceny nowych tabletów

Samsung ujawnia ceny nowych tabletów

Q! 12 Kwietnia 2012 19:33

0 0

Samsung ujawnił ceny swoich nowych tabletów. Czy będą one konkurencyjne względem króla tego segmentu rynku, nowego iPada?

Najmniej, bo 439 euro, przyjdzie nam zapłacić za model Galaxy Tab 2 7.0 w wersji z pamięcią o pojemności 16 GB, bez modułu 3G. Jeśli zdecydujemy się na dodatkowy układ, cena zwiększy się do 499 euro.

Za tablet z ekranem o przekątnej 10,1 cali, Galaxy Tab 2 10.1, z pamięcią 16 GB, ale bez modułu 3G, trzeba będzie zapłacić 499 euro. Za dodatkowy moduł przyjdzie nam dopłacić 70 euro, czyli w sumie 569 euro.




729 euro trzeba będzie zapłacić za model Galaxy Note 10.1 - w tej cenie otrzymamy 16 GB pamięci wewnętrznej i moduł 3G. Dostępne mają być również wersje z pamięcią o wielkości 32 i 64 GB, jednak ich cena nie jest jeszcze znana.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Galaxy Tab 2 7.0 w katalogu
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Galaxy Tab 2 10.1 w katalogu
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Galaxy Note 10.1 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~deuter  2012-04-12 20:43:00  host: aebi107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wow z 250dol na 439 euro nieźle mają w US and A

  • 0

    10.  2012-04-12 20:47:27

    @9 skad dane o USA? i czy wziales pod uwage, ze wszelkie ceny w USA podaje sie bez podatku stanowego (cos jak nasz VAT)?

  • 0

    11.  2012-04-12 21:15:24

    Cenia sie bardziej niz Apple.. to jakas paranoja zeby tablet kosztowal 2500zl... nie dziwie sie ze sie nie sprzedaja jak sa takie ceny..

  • 0

    12. ~?  2012-04-12 21:29:57  host: akm251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11 jak cię ie stać to nie kupisz. proste. Jak ktoś ma na tyle kasy to kupi jak nie to będzie bez tableta albo sobie kupi jakiegoś paścia z rodzimego rynku za 600 zł.

  • 0

    13.  2012-04-12 21:34:38

    @11 u nas drogo, przecietny obywatel Niemiec czy Anglii pracuje na taki tablet za 400-500 euro przez tydzien. rozlozy to sobie na roczne raty ok. 10-15 euro miesiecznie i praktycznie tego nie odczuje.

  • 0

    14.  2012-04-12 21:48:02

    @12 nie chodzi o to czy mnie stac czy nie, ale za ta cene to juz bym wolal iPada bo Samsung ma taka polityke ze Galaxy Tab 2 10.1 od pierwszej 10.1 sie rozni tylko lekka obudowa.. i za co mam placic? za ta '2' w nazwie? Zaraz wyjdzie pewnie jeszcze kilka wersji i nawet nie zapewnia ani jednej aktualizacji.. wiadomo ze klient wybierze iPada albo Transformera a nie taba od Samsunga.. a szkoda bo mogli trzymac taka jakosc jak przy linii S.. wogole nie rozumie ich strategii rynkowej

  • 0

    15.  2012-04-12 22:35:17

    @14 widocznie takie postępowanie to tradycja przekazywana z "pokolenia" na pokolenie wśród najlepiej sprzedających się producentów.

  • 1

    16. ~sz  2012-04-12 23:08:54  host: user-31-174-128-183.play-internet.pl

    @13 - te TWOJE raty wyglądają bardzo atrakcyjnie ;)

  • 0

    17.  2012-04-12 23:11:04

    A czy któryś z powyższych tabletów zaoferuje LTE?

  • 1

    18.  2012-04-12 23:27:10

    @16 bo podzielilem to przez 52 tygodnie. tam zamiast rat miesiecznych mialo byc wlasnie o tygodniowych.

  • 0

    19. ~Tomek  2012-04-13 08:51:48  host: abhn206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @17 a po co ci LTE w tablecie? Wszystkim tak odwaliło na punkcie LTE w urządzeniach przenośnych a niech mi ktoś powie jaka jest wyższość LTE nad 3,5G tak na prawde w uzytkowaniu na codzien poza tym ze trzeba dokupic dodatkowy abonament i urzadzenie? Moze sa jakies zastosowania o ktorych nie wiem. Chodzi mi o to ze po prostu takie predkosci sa zbedne w np. telefonie. Ktos powie ze do ogladania filmow w HD. Hmmm... Tylko ciekawe na jak dlugo wtedy starczy ilość danych w abonamencie :) Jak sie to tak upowrzechni jak 3,5G i bedzie tak tanie i kazdy tel. bedzie mogl z tego korzystac to ok. Jak na razie nie widze sensu dla tej technologii. No chyba ze ktos mieszka poza zasiegiem DSL/VDSL no to wtedy racja ze ma to sens.

  • 0

    20. ~lacosta  2012-04-13 08:57:22  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    do 19 - różnica jest kolosalna. Pożycz sobie modem LTE w Plusie i zobacz. Prędkość otwierania stron, pingi, ściąganie załączników - KOSMICZNA RÓŻNICA. Jak pierwszy raz odpaliłem LTE, to czułem się tak, jakby przesiadł się z GPRSa na HSDPA. LTE jest zoptymalizowane pod minimalizację opóźniej i działanie od razu z najwyższą prędkością.

  • 0

    21.  2012-04-13 11:33:22

    Ostrzyłem sobie zęby na Note 10.1, ale 730 euro to 3000PLN. Zdecydowanie za drogo jak na tablet, jaki by on nie był. Pozostaje liczyć, że trafi do operatorów co pociągnęłoby ceny w dół...

  • 0

    22.  2012-04-13 11:54:50

    @20 przecietnemu uzytkownikowy wystarczy w zupelnosci hsdpa 21.

  • 0

    23. ~zbyszek  2012-04-13 12:38:42  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    posrało kogoś w tym Samsungu, za co się pytam tyle kasy, przecież te sprzęty się prawie nie różnią od poprzedników które nie różniły się od iPada2, który jest tańszy i ma full ciekawych aplikacji.

  • 0

    24.  2012-04-13 21:09:39

    thonka: Bill tez kiedys mowil ze przecietnemu userowi starczy 512 kB RAMu. To, ze jest malo popularne absolutnie nie swiadczy ze nie jest warte korzystania.

  • 0

    25. ~  2012-04-13 21:21:15  host: z23-14.opera-mini.net

    Nie prawda, Bill mowil ze 640kB wystarczy.

  • 0

    26. ~Jarekt  2012-04-14 12:31:44  host: 178-37-37-162.adsl.inetia.pl

    Po pierwsze LTE zre tyle prądu, ze gra jest niewarta swieczki. O drugie jak czytam na forach to transfery nie zbliżają sie nawet do cwierci nominalnej prędkości. Co do cen tych tabletów to życzę powodzenia. Przy cenie iPada trzeba być obłąkanym zeby kupic samsunga.

  • 0

    27. ~  2012-04-14 13:11:13  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @25 - Bill NIGDY nic takiego nie powiedział. Tak jak w Casablance nigdy nie jest powiedziane "zagraj to jeszcze raz Sam".

  • 0

    28.  2012-04-14 16:22:04

    Jarekt: no masz racje. Hspa w porownaniu do csd zre tyle pradku ze gra faktycznie nie jest warta swieczki.

Dodaj swoją opinię