Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung też pomaga w Azji

Samsung też pomaga w Azji

WitekT 6 Stycznia 2005 12:02

0 0

Samsung oferuje 3 mln USD na pomoc ofiarom tsunami oraz organizuje grupy ratownicze swoich pracowników z Azji i lekarzy z Korei.

Pracownicy oddziałów Samsung z terenów dotkniętych tsunami zbierali pieniądze i dobra materialne by pomóc krajom najbardziej zniszczonym - Tajlandii, Indonezji, Indiom, Srilance i Malezji. Ponad 200 pracowników oddziału Samsung w Tajlandii organizuje pomoc wśród koreańskich obywateli w Tajlandii. Ta grupa działa wspólnie z Towarzystwem Koreańskim i Koreańskim Towarzystwem Turystycznym by wykonywać prace ratownicze na Phuket.

Ponad dziesięciu lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek z Samsung Seoul Medical Center wyleciało z Korei by oferować pomoc medyczną i ratunkową ofiarom tragedii i przeciwdziałać szerzeniu się epidemii.
Pracownicy ratunkowi i pomoc medyczna ustanowiy tymczasową bazę ratowniczą na Phuket. Pracownicy Samsung pomagają w odbudowie, w dostarczaniu środków ratunkowych i pomocy medycznej na Phuket i sąsiadującej Pang Nga.

Samsung Electro Mechanics jest kluczowym organizatorem pomocy ratowniczej na Phuket. Firma od dawna pomaga chorym na AIDS w Tajlandii. W roku 2004 Samsung otrzymał prestiżową nagrodę Premiera Tajlandii za najlepsze przedsiębiorstwo w 2004 roku.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet