Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Star II w Play

Samsung Star II w Play

Ringu 3 Marca 2011 14:43

0 0

samsung s5260 Jutro w ofercie Play pojawi się nowy telefon, który jest następcą bardzo popularnego w Polsce modelu Samsung Avila - Samsung Star II. Oprócz tego zmieni się cena niektórych innych aparatów.



Więcej o Samsungu Star II pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Zmiana ceny dotyczy modeli zakupionych z nową aktywacją:
Samsung S5230 Avila GPS
Nokia C3-01
Samsung S8300
Samsung C3050
Samsung SGH-M8800 Pixon

play 110303 cennikiplay 110303 cennikiplay 110303 cennikiplay 110303 cenniki

W cenniku przedłużeniowym zmianie ulegną ceny modeli:
Nokia C3-01
Samsung I5510 Galaxy 551
Sony-Ericsson Satio

play 110303 cenniki

Źródło tekstu: Blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2011-03-03 14:50:11

    cena pixona akurat jest smieszna i z kosmosu

  • 1

    2.  2011-03-03 15:10:45

    @1-o ile zgadzam sie ze cena za ten (juz nienajnowszy) telefon jest dosc duża to troche z innej strony-ceny nie sa wysokielTO NASZE ZAROBKI SA ZALOSNIE MALE ;)

  • 0

    3.  2011-03-03 15:18:16

    @2 no to juz inna sprawa niestety prawda

  • 0

    4. ~M.  2011-03-03 15:22:21  host: ns2.sti.net.pl

    @2 - zgadzam się. nic dodać nic ująć ;) PS. A jednak są operatorzy z prawdziwymi ofertami przedłużeniowymi. Pracowałem w Plusie i tam oferta "lojalnościowa" była identyczna jak oferta dla nowego klienta.. czasami jakiś telefon był 20zł taniej - śmiech.

  • 0

    5.  2011-03-03 15:27:52

    A cenę S8300 to już nie wiem skąd wzięli. Ultra Touch na Allegro można kupić za 220zł w 100% sprawnego.

  • 0

    6. ~  2011-03-03 15:33:21  host: z26-05.opera-mini.net

    hehe, Pixon jest tańszy z umową na 30 mies. Niż na 40

  • 0

    7.  2011-03-03 16:02:12

    Bi ci s un sie pomieszało... btw. wspomniałem, że ja bym tam chciał Motorole Milestone 2 u ktoregoś z operatorów? :P

  • 0

    8.  2011-03-03 16:04:38

    ... coś nie tak z wciskaniem mi poszło :P Miało być Bo coś im się pomieszało (odnośnie Pixona tanszego w 30 doładowaniach)

  • 0

    9. ~Paweł  2011-03-03 17:44:03  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Pora na inne sieci komórkowe :)

  • 0

    10. ~  2011-03-03 18:19:05  host: host-057.skynet.net.pl

    ale cena tego telefonu mogła być jeszcze większa!

  • 0

    11. ~ZawaL  2011-03-03 19:17:30  host: djp110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 Plus ten telefon dał do promocji od poniedziałku.

  • 0

    13. ~juleczkanajwaźniejsza  2011-04-05 14:49:36  host: eij234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja kupiłam ten telefon za 359,99 jest super chcę go mieć i nie zmieniac go nigdy jakies pytania to jestem na nk : Julia Drzewiecka Więcbork mam 10 lat polecam i czekam na zaproszenia na nk

  • 0

    14. ~AbC  2011-04-24 15:44:45  host: c211-182.icpnet.pl

    Tel za ta cene dobry chociaz bralem w mixie za stowe. Przez 2tygodnie 4 razy sie zwiesil i musialem wyjac baterie zeby działał. Nie zbyt prezycyjna klawiatura ale nie zrazac sie na poczatku tez mnie to wkurwia*o (kwestia przyzwyczajenia). Jego dobre strony to na pewno szybkosc działania, bateria trzymająca 3-5 dni. Szybkosc neta tez zaskakujaca jak i rowniez Wi-Fi. W zestawie brak słuchawek, kabla USB i karty pamieci!!. Polecam go wszystkim. Ello

  • 0

    15. ~Jacuos69  2011-05-14 13:39:26  host: public129378.xdsl.centertel.pl

    Jeżeli telefon ma służyć nie tylko do dzwonienia to lepiej dołożyć 50 zł i kupić na allegro nową xperię X8! Liczba aplikacji na Star-a II w "Samsung Apps" to tylko 30, w tym połowa to inny wygląd zegara :-( Pamiętaj-Star II to po prostu telefon z dotykowym wyświetlaczem, nie żaden smartfon. Poza dotykowym wyświetlaczem niewiele różni się od telefonów sprzed kilku lat. Moja siostra kupiła tego Samsunga i zdecydowanie go nie polecam(No chyba że dostajecie go za kilka złotych w abonamencie czy cuś).Mając telefon z systemem Android, telefon stanie się narzędziem do wszystkiego - tysiące aplikacji, tworzonych przez twórców z całego świata. Mówię to jako szczęśliwy posiadacz xperii x10 :-)

Dodaj swoją opinię