Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung stanie przed sądem w sprawie wybuchu Galaxy S7 Edge

Samsung stanie przed sądem w sprawie wybuchu Galaxy S7 Edge

LuiN 12 Września 2016 08:48

10 1

Jakby afery z akumulatorami w Note'ach 7 było mało, Samsung wezwany został do sądu po tym, jak wybuchający S7 Edge wywołał poparzenia 2. i 3. stopnia.



Wypadek wydarzył się w Ohio. Pracujący na budowie Daniel Ramirez trzymał swój telefon w prawej, przedniej kieszeni spodni. Nagle z kieszeni usłyszał gwiżdżące odgłosy, poczuł alarm wibracyjny i spostrzegł wydobywający się dym.




Gdy Ramirez próbował wyciągnąć telefon z kieszeni, poparzył prawą rękę, a następnie telefon nagle wybuchł, stapiając materiał spodni i bokserek z nogą. Poszkodowany doznał poważnych, trwałych w skutkach oparzeń pachwiny, nóg i dolnej części pleców, wymagających dużych przeszczepów skóry i długiej fizykoterapii.

Co warto dodać, wydarzenie miało miejsce 30 maja, ale jak dotąd informacje na jego temat nie trafiły do prasy. Możliwe, że miało to związek z rehabilitacją. Zdjęcia ran poszkodowanego (uwaga, drastyczne) znaleźć można pod tym adresem.

Zobacz: Samsung UK tłumaczy dlaczego Note'y 7 wybuchają

Źródło tekstu: classaction, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy s7 edge | samsung

w sumie: 27
  • 1

    8.  2016-09-12 10:15:49

    Applefan, biedaku, musiałeś założyć nowe konto do spamowania, bo stare co zablokowali...

  • 1

    9.  2016-09-12 10:17:19

    Swoją drogą, czekam na afery z niedoróbami nowych ogyzków, bo te na 100% będą

  • -1

    10.  2016-09-12 10:25:24

    Patrząc na zdjęcie spodni wyraźnie widać że poparzenia powinien mieć na wysokości fajki a nie na kolanie, o co tu chodzi?

  • 0

    11. ~Pix  2016-09-12 10:27:51  host: 84-10-54-235.static.chello.pl

    Czyżby teraz S7 Edge były do wymiany na nowe???

  • 1

    12. ~belciu  2016-09-12 10:42:28  host: n07-07-07.opera-mini.net

    Od teraz właściciele siódemek powinni trafiać za kratki za terroryzm !!!!!!!

  • 1

    13.  2016-09-12 11:06:17

    @5, Maxico, 10, Hose - te czerwone miejsca niżej to wygląd nogi po pobraniu skóry do przeszczepu.

  • 1

    14. ~nmn  2016-09-12 11:12:26  host: 8.37.237.61

    9 - nie doczekasz się, bo apple dużo zapłaci aby poszkodowany milczał...

  • 1

    15.  2016-09-12 11:24:57

    wszyscy już trąbią o kolejnym Note 7, który poparzył 6-latka a na telepolis cisza... jak zawsze ostatni z informacją...

  • 0

    16.  2016-09-12 11:26:07

    @13- Ale to powyżej kolana to miejsce poparzenia? Przecież to bezpośrednio nad kolanem a nie przy kroczu jak sugerują uszkodzenia spodni.

  • 0

    17. ~  2016-09-12 12:24:27  host: 5.254.65.5

    2, www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2016/08/iphone-6-wybuchl-w-kieszeni

  • 0

    18. ~  2016-09-12 12:28:51  host: 188.146.69.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @17 ha ha, no to przywaliłeś. Poważne uszkodzenie spowodowane czynnikami zewnętrznymi może skutkować wybuchem KAŻDEJ baterii opatrej o technologię litową.

  • 1

    19.  2016-09-12 12:31:08

    @15, arczi - już nie wyrabiamy z tymi ciągłymi wybuchami.

  • 0

    20. ~jupi  2016-09-12 12:32:20  host: public-gprs392589.centertel.pl

    Tam chodzi tylko o milion USD. Więc pewnie wygra z Samsungiem.

  • 1

    21.  2016-09-12 13:02:09

    @19; ostatnio zrobiło się bardzo wybuchowo, jak nie zamachy to oliwy dolał samsung, przyznam szczerze, że po czymś takim nie kupię już więcej fona tej firmy...

  • 1

    22.  2016-09-12 13:08:41

    Po tym wszystkim poczułem jakiś wstręt do tej firmy. Ciekawe co by bylo, gdyby taki człowiek jechał z telefonem w kieszeni po autostradzie, a tu by mu się zaczęła jarać kieszeń.

  • 1

    23.  2016-09-12 13:19:04

    @applefan_, wiesz co? Wstydziłbyś się wstawiać takiego posta. Przyznaj, tak naprawdę masz głęboko "Pana Daniela". Za to okazja do reklamy jabłka jest, nawet przy okazji czyjeś krzywdy. :-]

  • 0

    24.  2016-09-12 13:22:00

    @21, arczi - a mnie jakoś przeszła chęć testowania Note'a 7.

  • 0

    25. ~  2016-09-12 17:54:12  host: apn-31-0-33-182.dynamic.gprs.plus.pl

    Oby koniec samsunga takie niedoróbki .

  • 0

    26. ~tomek  2016-09-13 15:18:45  host: 178.19.182.86

    Mnie zastanawia dlaczego tylko topowe smartfony wybuchają. Przecież tańsze są gorzej wykonane i z gorszych materiałów, a jednak nikt nie pisze, że smartfon za 100$ kogoś poparzył.

  • 0

    27. ~dex  2016-09-13 19:43:29  host: 088156209077.radom.vectranet.pl

    No bo tylko Samsung miał problemy z bateriami....

    http://tlp.is/b49
    http://tlp.is/b4a
    http://tlp.is/b4b
    http://tlp.is/b4c

Dodaj swoją opinię