Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung sponsorem roku

Samsung sponsorem roku

WitekT 8 Czerwca 2005 10:59

0 0

Samsung został Sponsorem Roku 2005 Filharmonii Narodowej. Uroczystość wręczenia statuetek Sponsora i Mecenasa Roku Filharmonii Narodowej odbyła się na finałowym koncercie sezonu w Sali Kongresowej w Warszawie.

Uroczystość wręczenia statuetek Sponsora i Mecenasa Roku Filharmonii Narodowej odbyła się na finałowym koncercie sezonu 4 czerwca br. w Sali Kongresowej w Warszawie.
Pamiątkową statuetkę autorstwa krakowskiego rzeźbiarza Pawła Erazmusa odebrał z rąk Antoniego Wita (dyrektora naczelnego i artystycznego Filharmonii Narodowej) Jung Bog Lee - Prezes Zarządu Samsung Electronics Polska.

W 2005 roku odbył się szereg koncertów, których głównymi gwiazdami byli artyści koreańscy zaproszeni przez Filharmonię. W styczniu br. Filharmonia gościła światowej sławy pianistę koreańskiego Kun Woo Paika oraz Sumi Jo - słynną w Europie i USA sopranistkę koloraturową.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet