Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung sponsorem Muzeum Nobla

Samsung sponsorem Muzeum Nobla

WitekT 2 Maja 2005 16:19

0 0

Samsung i Muzeum Nobla podpisały umowę sponsoringową, w ramach której Samsung otrzymał tytuł wyłącznego sponsora Światowej Wystawy Muzeum Nobla w latach 2007–2010.

W ramach umowy Samsung zapewni wsparcie finansowe dla Muzeum Nobla oraz wyposaży wystawę w sprzęt multimedialny.

Otwarcie wystawy Alfred Nobel i jego czasy będzie miało miejsce w 2007 roku a jej motywem przewodnim będzie życie fundatora nagrody Nobla. Wystawa będzie odbywać się co roku w jednej z dużych stolic na całym świecie.
W ceremonii podpisania umowy udział wzięli m.in. profesor Svante Lindqvist, dyrektor Muzeum i Ui-Tack Kim, dyrektor zarządzający Samsung Electronics Nordic.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać misję Muzeum Nobla. Samsung bardzo silnie identyfikuje się z tą wystawą, ponieważ Alfred Nobel – wynalazca i przedsiębiorca - ucieleśnia również ideę społecznej odpowiedzialności biznesu – powiedział przedstawiciel Samsunga.

Muzeum Nobla to instytucja kulturalna z siedzibą w Sztokholmie, założona w 1998 roku przez Fundację Nobla. Pierwsza "podróżująca" wystawa Kreatywne kultury została zainicjowana w 2001 roku w stulecie istnienia nagrody Nobla. Wystawa odwiedziła m.in. Narodowe Muzeum Nauki w Tokio (2002), Galerię Rodin w Seulu (2002 – Samsung był wówczas jej lokalnym sponsorem), Muzeum Nauki i Przemysłu w Chicago (2003) a w chwili obecnej wystawiana jest w Hall of Science w Nowym Jorku.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-77-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet