Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Smart App Challenge 2013 po raz drugi

Samsung Smart App Challenge 2013 po raz drugi

LuiN 23 Października 2013 09:30

0 0

Samsung ogłasza drugą edycję ogólnoświatowego konkursu na najlepsze aplikacje mobilne funkcjonujące na urządzeniach Galaxy Note 3 oraz Note 10.1 (Edycja 2014). Organizatorzy przewidzieli 12 nagród o łącznej wartości 1,1 mln dolarów.

Jest to druga w tym roku edycja organizowanego przez firmę Samsung konkursu. Poprzednia odbyła się w pierwszej połowie roku. Chętni do udziału w konkursie mogą stanąć w szranki w dwóch kategoriach: Smart Note Apps oraz Smart Tablet Apps. Zgodnie z regulaminem, tworzone przez uczestników aplikacje muszą wykorzystywać pakiety Pen lub Look, udostępnione programistom w ramach Samsung Mobile SDK.

W skład zestawu Samsung Mobile SDK wchodzi 10 pakietów - w tym wspomniane Pen oraz Look. Wspomniane pakiety zawierają interfejsy dla rysika S Pen, a także zapewniają dodatkowe funkcje związane z jego wykorzystaniem.
Oprócz możliwości zdobycia nagród pieniężnych, zwycięzcy konkursu będą mieli możliwość uzyskania biznesowego wsparcia ze strony firmy Samsung. Zostaną oni poddani ocenie przez Samsung Venture Investment pod kątem możliwości inwestycji. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, laureat będzie mógł promować swoje aplikacje korzystając z wielu kanałów udostępnianych przez Samsunga, w tym konferencji dla programistów i imprez międzynarodowych, takich jak MWC 2014.

Rejestracja uczestników konkursu odbywa się na stronie www.smartappchallenge.com i możliwa będzie do 30. listopada 2013. Oprócz samego Smart App Challenge, Samsung zapewnia programistom dodatkowe wsparcie, zarówno online, jak i offline.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 2
  • 0

    2. ~lol..  2013-10-23 20:47:31  host: public-gprs601366.centertel.pl

    Biorąc pod uwagę, że 99% użytkowników smartphonów w Polsce nie ma produktu apple to twoja wypowiedź też raczej wartościowa nie jest, może za granicą to ma sens. Samsunga ma sporo osób, ale muszę się zgodzić z tobą, że tylko odsetek używa SA

  • 0

    3. ~NCK  2013-10-24 11:43:06  host: 87-204-237-228.ip.netia.com.pl

    Pewnie lepiej niech nie robią nic a my siedźmy i narzekajmy bo to najłatwiej. Ja uważam że lepiej tak niż nic więc wielkie brawa dla SAMSUNGA.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-96-198.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet