Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-Z370 wchodzi do Polski

Samsung SGH-Z370 wchodzi do Polski

WitekT 10 Stycznia 2007 11:51

0 0
samsung sgh z370Technologia Smart Surface Mounting to jedno z najnowszych osiągnięć Samsung. Dzięki zastosowaniu tworzywa z dodatkiem włókna szklanego telefony są lżejsze i wytrzymalsze. Technologia 3G to z kolei dostęp do najnowszych filmów, muzyki i gier oraz błyskawiczna transmisja plików - tak reklamuje swój najnowszy model, wchodzący właśnie na polski rynek Samsung.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2007-01-10 12:08:09

    W sumie bardzo podobny do X820 ale ciut grubszy od niego.

  • 0

    3. ~kris  2007-01-10 13:41:55  host: luxgw.thiel-logistik.com

    -z370? - brzyyyydal!

  • 0

    4.  2007-01-10 14:45:55

    ten telefon będzie w p4 :D

  • 0

    5. ~Daro  2007-01-16 14:24:50  host: 103-mi3-4.acn.waw.pl

    @tomcio Tak jest :] Już mam go i się nim bawie, nie jest taki zły... Choć nie przepadam za Samsungami ogolnie

  • 0

    6. ~Czarownik  2007-01-16 15:20:58  host: 217.153.34.150

    Daro, dokladnie, tez sie bawie i po nokii troche trudno sie przestawic ale ogolnie fajny fon :) P4 poki co tez dziala okz :)

  • 0

    7. ~inci  2007-01-16 22:25:02  host: cqp19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spoko telefon nie rozpracowałem go do końca ale się uczę szczególnie super są video rozmowy !

  • 0

    8. ~mmSam  2007-01-16 22:50:37  host: 77-moc-1.acn.waw.pl

    Yeah, mam go- wreszcie moge sie pochwalic jakims dobrym telefonem- dzis go dostalem :D

  • 0

    9. ~inci  2007-01-17 08:51:21  host: cqp19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z P4 ???? O ktorej godzinie byles ? Ja o na 12:00

  • 0

    10. ~zaworek  2007-01-17 23:04:36  host: chello087207226012.chello.pl

    witamy w P4 ;)

  • 0

    11. ~Adams  2007-01-18 03:25:57  host: smnoc11402-route-dzika.cza.warszawa.supermedia.pl

    Ten telefon jest IMO jedna wielka porazka. Po co komu mp3 player jak nie mozna nawet zablokowac telefonu podczas korzystania z niego, nie wspominajac o innych czynnosciach - wysylanie smsa, internet itp. Niech ktos wpisze szybko emoticona do smsa - Nobel za to. Kabelek USB do Apple i... nic. Telefon ma 512MB pamieci zew. i co z tego? Opera Mini nie dziala, oficjalna przyczyna - za malo pamieci. Po zainstalowaniu aplikacja wywala bledy i .. szukaj wiatru w polu, zniknela z telefonu. Calosc porownuje oczywiscie do SE D750i. Jaki werdykt? SE miazdzy Samsunga. Ten Samsung nadaje sie .. wlasciwie tylko do rozmomow. Dodatki sa nic nie wartymi gadzetami.

  • 0

    12. ~  2007-01-21 01:54:28  host: apn-100-187.gprsbal.plusgsm.pl

    moja opinia tez jest jak wiekszosci uztkownikow.Telefon do kosza,videorozmowy dzis testowalem w P4 I nie dosc ze malo co slychac to na dodatek obraz tak rwie ze malo tez co widac, menu podstawowe za malo rozbudowane za to niezle nagmatwane w podmenu,ogolnie lipa.A co ciekawsze aparat zenada,jak mozna zrobic tel z 2mpix aparatem czy kamerka bez jakiegokolwiek doswietlenia,zadnych diod czy czegos podobnego:((LADNY JEST I LEKI ALE NIC POZATYM!!!!

  • 0

    13. ~  2007-01-21 02:02:26  host: apn-100-187.gprsbal.plusgsm.pl

    moja opinia tez jest jak wiekszosci uztkownikow.Telefon do kosza,videorozmowy dzis testowalem w P4 I nie dosc ze malo co slychac to na dodatek obraz tak rwie ze malo tez co widac, menu podstawowe za malo rozbudowane za to niezle nagmatwane w podmenu,ogolnie lipa.A co ciekawsze aparat zenada,jak mozna zrobic tel z 2mpix aparatem czy kamerka bez jakiegokolwiek doswietlenia,zadnych diod czy czegos podobnego:((LADNY JEST I LEKI ALE NIC POZATYM!!!!

  • 0

    14. ~koral  2007-01-21 12:27:53  host: dpi87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niewiem jak robiłeś zdjęcia ale bez diody robi swietne zdjęcia przy marnym swietle a te diody jak w k700 nadają sie jako latarka telefon jest fajny lecz nie pozbawiony wad jak np. dzwonki muszą byc z pamieci tel a nie karty i dzwonki sms muszą być w mmf a mogło by tak niebyć ale telefon ogólnie na 5 ma u mnie 4,5

  • 0

    15. ~mmmmm  2007-01-22 23:43:10  host: pc145-197.cable.tmark.pl

    nie chce ladowac wiekszych pdf'ow, tylko obcina w polowie, albo jeszcze wczesniej, informujac przy tym ze brak pamieci, chociaz pamieci ma wystarczajaco duzo:-/ ogolnie calkiem milusi telefonik

  • 0

    16. ~tytus  2007-01-23 00:42:38  host: chello062179021215.chello.pl

    no jeśli chodzi prezencje naprawdę super, ale odczuwam brak radia i tyle jesli chodzi mankamnety

  • 0

    17. ~jedrus_190  2007-01-24 12:41:53  host: cjg150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tekefonik super szkoda tylko że bez radia też się nim bawie i w p4 chodzi okey

  • 0

    18. ~Daro  2007-02-03 22:36:51  host: lokis04.lokis.net.pl

    może być jako zabawka, estetycznie też OK ale czegoś mi w nim brakuje, nie powala z nóg

  • 0

    19. ~myach  2007-02-05 20:45:48  host: 81.219.48.203

    pomocy! czemu nie mogę odtwarzać mp3 po przegraniu ich bezpośrednio na karte z kompa? czy tylko przez kabel można je wgrać na kartę?

  • 0

    20. ~ciekawy  2007-11-04 18:46:44  host: ablp49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co to jest p4?

  • 0

    21. ~````  2008-01-16 11:23:26  host: c159-83.icpnet.pl

    czy da sie w tym telefonie wymienic jakos obudowe? chocby w serwisie...

Dodaj swoją opinię