Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-X700 na polskim rynku

Samsung SGH-X700 na polskim rynku

sirmark 28 Stycznia 2006 13:47

0 0
Samsung wprowadza na polski rynek nowy model telefonu – SGH-X700.

samsung sgh x700 Samsung reklamuje go jako prawdziwy klejnot, łączący elegancję i funkcjonalność w stylowej, tradycyjnej obudowie. Urządzenie jest wyposażone w aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Megapiksela, odtwarzacz MP3, radio FM stereo, 40-tonową polifonię, nagrywanie sekwencji wideo, tryb głośnomówiący, głośniki stereo, Bluetooth 1.2, USB, czytnik kart pamięci, PictBridge, MMS, WAP 2.0, Java 2.0, klienta poczty e-mail i inne funkcje.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~edeejay  2006-01-28 14:34:33  host: svmeda16.it-net.pl

    no i ma EDGA i wyswietlacz 262tys. kolorów - nokia 6230i musi juz schowac przy nim i bedzie dostępny u każdego operatora

  • 0

    2.  2006-01-28 16:41:27

    No jest naprawde swietny- jak tylko klawiatura bedzie ergonomiczna to mamy hit rynkowy- i moje marzenie jednoczesnie :D

  • 0

    3. ~forumowicz  2006-01-28 16:47:57  host: 212.244.142.3

    aaaa kiedy w Polsce ?????? podoba mi się (nawet..). Fuuuuull wyyyyyyyyyyypasssssss

  • 0

    4.  2006-01-28 17:30:56

    forumowicz: jak to kiedy w Polsce? jest przeciez napisane ze wprowadza na "polski rynek"

  • 0

    5. ~tata  2006-01-28 20:25:33  host: 193.69.116.20

    samsung się ceni tak jak nokia i jego cena będzie zaporowa pewnie tylko 100-200zł mniej od d600e i wtedy zakup x700 będzie bezsensowny !

  • 0

    6. ~rcicho  2006-01-28 20:43:11  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Dla mnie zakup każdego telefonu powyzej 500 zł jest bezsensowny :)

  • 0

    7. ~rcicho  2006-01-28 20:46:19  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Ale ten Samsung to naprawdę dobry zakup.

  • 0

    8. ~gumisk9  2006-01-28 21:21:16  host: 212.244.155.99

    gumisk9 cena zapewne bedzie wysoka moze kiedys doczekamy sie tanszych telefonow:) z takimi parametrami chocby jak ten samsung:)

  • 0

    9. ~Dawid  2006-01-28 21:57:55  host: 80.51.206.166

    Bardzo fajny:)

  • 0

    10.  2006-01-29 11:59:50

    wow, jestem pod wrażeniem! Chyba najfajniejszy model tej firmy z ostatnich kilku miesięcy! Szkoda,że jeszcze nie ma go na allegro:/ jestem strasznie ciekway jego ceny

  • 0

    11.  2006-01-30 10:03:05

    Cena na świecie (lub jak powiedział nasz premier z innego świata) 249 USD. Można więc założyć 799-899 zł brutto. Ewentualnie na początek marketingowe 999 :-))

  • 0

    12. ~marcin  2006-04-10 12:28:58  host: w3cache.tsi.tychy.pl

    mam ten telefon od 2 dni i jedyna jego wada sa sluchawki jedna krotsza a druga dluzsza.

  • 0

    13. ~ee  2006-06-10 00:54:28  host: abmt181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to po to ze sobie nad szyja ta dluzsza przzeprowadzasz i kabelek masz z lewej strony hehe

  • 0

    14. ~zetka  2006-06-28 13:32:18  host: adak107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam go od tygodnia same zalety, idealny dla mnie. z wad to 1. nieprogramowalny klawisz centralny sterowania kursorem (tylko WAP) , 2 niewygodna klawiatura 3 brak automatycznego powroty po rozmowie do wczesniejszej funcji (np radia ) - wymaga potwierdzenia

  • 0

    15. ~ABDULO  2006-07-24 07:04:48  host: 70-35.212-33.bia.tkb.net.pl

    -niezle niezle tylko czy bez telewizi w telefonie niedługo ktos wytrzyma wiecej niz 2godziny?????????????

  • 0

    16. ~wiatraczka  2006-07-26 12:45:43  host: 155-mia-3.acn.waw.pl

    do zetka....a bateria jak dlugo Ci trzyma?? bo ja dostalam ten telefon w orangu i trzyma mi jeden dzien....a formatowalam jak trzeba:((

  • 0

    17. ~ankia  2006-09-13 09:39:54  host: clx164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no moj tez trzyma dzien i mnie to wpiwprza...a myslalam, ze tylko moj jest fatalny:(

Dodaj swoją opinię