Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-X640 dostępny na polskim rynku

Samsung SGH-X640 dostępny na polskim rynku

sirmark 17 Maja 2005 20:02

0 0

samsung sgh x640 Klasyczna, czarno-srebrna obudowa, soczewka aparatu fotograficznego znajdująca się nad świecącym lustrem do autoportretów – ten aparat przyciąga wzrok. Owalny i smukły kształt (87.4x47x23 mm), wbudowana antena i tylko 85 g wagi potwierdzają jego funkcjonalność. SGH-X640 to telefon komórkowy przeznaczony jest głównie dla młodych i czujących się młodo osób kładących nacisk na modny i elegancki wizerunek.

Samsung SGH X-640 posiada zintegrowana kamera cyfrowa o rozdzielczości VGA (640x480 pikseli), która daje możliwość eksperymentowania (m.in. czterokrotny cyfrowy zoom, ramki, zdjęcia sekwencyjne). A efekt można zobaczysz na kolorowym wyświetlaczu (128x160 pikseli).

Zdjęciami, tekstem i głosem można się podzielić z innymi dzięki funkcji wysyłania MMS-ów (do 95 kB). Dwie zainstalowane gry JAVA gwarantują dużą dawkę rozrywki. SGH-X640 dysponuje 6.5 MB pamięci na dźwięki, obrazy i wygaszacie oraz 3 MB pamięci na gry i aplikacje JAVA. Szybki dostęp do Internetu zapewnia WAP 2.0.
Przychodzące telefony sygnalizowane są 40 – tonowym, polifonicznym dzwonkiem lub alarmem wibracyjnym. Funkcja identyfikacji przyjmowanych rozmów (Photo Caller ID) wyświetla zdjęcie osoby, która chce się z Tobą w danej chwili połączyć. Rozmowy telefoniczne bez zbędnych szmerów i hałasu, optymalny poziom głośności i czysty dźwięk zapewni funkcja oczyszczania głosu.

SGH-X640 dostępny jest w sprzedaży wyłącznie w sieci CCS.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-X640

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~kedzior  2007-01-26 20:01:44  host: bjf35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajny telefonik

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet