Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-X460 już na polskim rynku

Samsung SGH-X460 już na polskim rynku

sirmark 22 Kwietnia 2005 12:14

0 0

samsung sgh x460 Firma Samsung wprowadza na polski rynek nowy model telefonu – SGH-X460. SGH-X460 łączy prostotę i elegancję z zaawansowaną technologią. To idealny aparat dla 20 i 30 latków, lubiących lekkie i stylowe przedmioty.

Posiada dwa wyświetlacze: jasny, wysokokontrastowy wyświetlacz (128x160 pikseli, 65.536 lśniących kolorów) wewnątrz i zewnętrzny (96x64 pikseli). Jakość można sprawdzić pokonując kolejne etapy gier JAVA, lub oglądając MMS-y. Do dyspozycji jest także gama 40 polifonicznych dźwięków.

Poręczne, ergonomiczne kształty oraz małe wymiary: 85 x 43 x 23 mm – to niemal karta kredytowa przy tylko 75 gramach wagi. SGH-X460 jest jednym z najlżejszych telefonów komórkowych z klapką i wbudowaną anteną dostępnych obecnie na rynku.
Można wysyłać SMS-y i MMS-y (kombinację tekstu, dźwięku, muzyki i zdjęć) do kompatybilnych aparatów komórkowych lub na adresy e-mail. Poprzez dostęp do Internetu (WAP 2.0) ściągniesz do 1536 KB gier, informacji podróżnych lub innych danych. Zawsze można także zrelaksować się przy jednej z zapisanych w X460 gier (np. Snow Ball Fight czy Buble Smile).

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-X460

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet