Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-U700 za 1 zł w Play

Samsung SGH-U700 za 1 zł w Play

WitekT 26 Marca 2008 13:14

0 0
Play przygotował specjalną promocję, w której jeden z modeli Samsunga będzie można kupić o prawie 300 zł taniej niż w standardowym cenniku.

Wszyscy, którzy zdecydują się na podpisane umowy abonamentowej w terminie od 27. marca do 6. kwietnia, będą mogli kupić Samsunga SGH-U700 za 1 zł. Oferta dotyczy Play Abonament 40, 50, 70, 100 oraz 150 lub Play dla Firm w taryfie 50, 125 oraz 300.

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów zestawów objętych promocyjnymi warunkami. Propozycja nie dotyczy ofert Play na Kartę oraz Play Mix.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2008-03-26 13:37:04

    K800i przecie jest po złotówce to co to za okazja?:)

  • 0

    4. ~andrew  2008-03-26 14:04:52  host: dpn1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 1 - a jesli dodatkowo uwzględnimy znane wszystkim problemy z dostepnością telefonów w salonach play, to trwająca tydzień promocja może okazac się sporym rozczarowaniem dla chętnych, jak się dowiedzą np. że samsungi będą,ale za 10 dni :)

  • 0

    5. ~Sb  2008-03-26 14:20:10  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    No wart około 700zł, w tym abo40 opłaca się +te 1000 minut...

  • 0

    6. ~:)  2008-03-26 14:27:23  host: bfq253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czytajcie dokładniej :) przecież wyraźnie Witek napisał: jeden z modeli Samsunga

  • 0

    7.  2008-03-26 14:28:16

    300zł oszczednosci dodatkow a do 31 marca trwa promo 1000 minut do play

  • 0

    8. ~  2008-03-26 14:48:05  host: 87-205-191-6.adsl.inetia.pl

    Niech zgadnę, nigdzie tych telefonów nie będzie można dostać, bo to taki mocno wirualny telefon, jak większość telefonów w Play.

  • 0

    9.  2008-03-26 14:52:12

    Ja po wielu tygodniach jazdy po okolicznych miastach znalazłem K800i, ale dostępnośc modeli to kpina. E51, Toshibka... szukajcie a znajdziecie:D

  • 0

    10. ~.:M:.  2008-03-26 15:13:20  host: aefl245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja na punkcie mam 5 n e61 6 u700 i 1 toschibke g500 więc nie narzekajcie że telefonów nie ma.

  • 0

    11.  2008-03-26 15:15:28

    9*** bo to taki marketingowy wabik na klientow ;) Niby maja w cenniku... niby maja w ofercie... ale a nuz klientowi zaproponujemy inny model, ktory najbardziej oplaca sie sprzedac operatorowi ;) ... i wielu klientow z braku laku po prostu bierze inny model, zachwalany przez sprzedawce ;)

  • 0

    12. ~deccc  2008-03-26 15:33:02  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    dzis bylem w play germanos.z ciekawosci jakie sa modele dostepne a tu prosze sam sie zdziwilem:toshiba g500,e51,u700...duzo ludzi na telepolis mowilo ze te fony sa wirtualne.takich jak (kwistas i planet....-pajace)

  • 0

    13. ~  2008-03-26 16:36:44  host: 80.51.91.252

    @10 kolejny konsultant/sprzedawca pleja? może reszta pracowników firmy też się ujawni?

  • 0

    14. ~.:M:.  2008-03-26 16:46:31  host: aefl245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @13 tak pracuje jako sprzedawca playa i co z tego ??? pisze Wam ze telefony mam na punkcie, e51 dostalem na poczatku tamtego tygodnia razem z toshiba i samsungiem. Ciekaw jestem czy jak wezmiesz cennik , Plusa, Oranga czy Ery to masz wszystkie telefony na stanie ? Jak oceniacie to oceniajcie obiektywnie, u innych operatorów są takie same sytuacje z dostepnoscia telefonów, wiec w czym problem ??

  • 0

    15.  2008-03-26 17:21:20

    juz tak nie narzekajcie na wirtualne telefony w play bo prawie kazdy operator ma kilka takich modeli, ja np. jak chcialem w erze wziasc pol roku temu E61 (glownie dla symbiana, wifi i duzego ekranu) ktora byla normalnie w cenniku. Pani w salonie firmowym mi powiedziala, ze od pol roku juz tego modelu nie widziala na stanie i z braku innych modeli z symbianem i w miare duzym wyswietlaczem wzialem dwa razy drozsza n73...

  • 0

    16. ~neo  2008-03-26 23:02:41  host: emm247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play chce pójść z torbami czy dobrze się sprzedać; mamy przecież miliony klientów tylko jakim kosztem.

  • 0

    17.  2008-03-26 23:47:41

    #12 goi42.internetdsl.tpnet.pl - pamietam twoje IP durniu, nie mysl, ze takich trolli latwo gubie z zasiegu wzroku. Po pierwsze - nigdy nie pisalem o tym, jak wyglada zaopatrzenie w Erze (tak, widze ze to twoj operator - i mam to gdzies :) Po drugie naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo news traktuje o Playu - i tak samo moja wypowiedz #1. Po trzecie pracowalem jako analityk w Centertelu i wiem _dosc_ dobrze, jak wygladalo to (i wyglada, bo mam dalej kontakty) z zaopatrzeniem salonow... moglbym ci nawet zrobic zestaw wykresow i prezentacje stanow, gdybys byl tego w ogole wart :> I moge powiedziec ci, ze z raportu o konkurencji, a takze od kolegow pracujacych w innych sieciach wyglada to tak, ze niestety srednie zaopatrzenie stanowe w Playu wlasnie wyglada najgorzej, maja OBIEKTYWNIE problemy z zaoptrzeniem. U Ery nie jest z tym tak zle, ale rozowe tez nie jest - jak i w reszcie trojcy. Wiec za przeproszeniem - gowniarzu, jesli nic nie wiesz, to sie nie odzywaj :)

  • 0

    18. ~  2008-03-27 15:22:04  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    planet powiem ci 2 slowa:jestes bananowcem.

  • 0

    19.  2008-03-28 11:15:17

    Pracuję w Plusie i nie mówię, że moja sieć jest najlepsza bo choć wziąłem sobie 2xabo w plusie to mogłoby to wszystko lepiej wyglądać. Co do zatowarowania - każda z sieci ma pewne problemy z tym zagadnieniem, ale jak chodzę czasem i dzwonię po sklepach i punktach konkurencji to Play wypada najgorzej. Oferta fajna nie powiem, najwięcej minut do wszystkich itp. ale próbowałem złapać k800i w pobliżu mojego miasta. I co? Dopiero przy 8 telefonie gdzie dzwoniłem do Katowic znalazłem 2 modele tego fona. A poprawy nie będzie bo SE już ich nie produkuje:) Tak więc do boju sprzedawcy wciskać droższy towar (włącznie ze mną :P )

  • 0

    20. ~mądrala  2008-03-30 22:13:19  host: dynamic-81-168-209-238.ssp.dialog.net.pl

    telefonik wzialem wczoraj i jest super..i nie ma narazie problemu z dostaniem.:-)w play sa zawsze najtansze fony!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    21. ~hj0  2008-04-04 20:39:29  host: bcy26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzisiaj wybrałem sie do salonu play we Wrocku i udalo mi sie podpisac umowe wraz z tym telefonikiem, pytałem o jego dostepnosc i dostalem odp ze jest w sporych ilosciach i bedzie wiecej bo ciagle zamawiaja nowe

  • 0

    22. ~zajcu  2008-04-07 15:25:54  host: chello089079057190.chello.pl

    gdzie we Wrocławiu można dostać ten telefonik?

Dodaj swoją opinię