Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-M300 wchodzi po Polski

Samsung SGH-M300 wchodzi po Polski

sirmark 9 Lipca 2007 19:39

0 0

samsung sgh m300Samsung wprowadza na polski rynek model SGH-M300, w którym zawarto wszystkie najważniejsze funkcje do wszechstronnego komunikowania się.

Według producenta Samsung SGH-M300 jest dowodem na trend do minimalizacji telefonów komórkowych. W wymiarach 80x40x16,7 mm udało się zawrzeć wszystkie podstawowe funkcje niezbędne do wszechstronnego komunikowania się.

Telefon pełni mini-centrum multimedialne z aparatem VGA, wiadomościami MMS oraz radiem FM, a jego funkcjonalny design pozwala na ergonomiczne użytkowanie.




Aby zaspokoić gusta różnych odbiorców telefon wprowadzany jest w kilku kolorach: Ocean Blue, Coral Pink, Purplich Blue.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2007-07-09 19:44:34

    I niech ktos powie, ze to Nokia sie powtarza, ha! Samsung = klapkofon. Co nie znaczy, ze zly ;)

  • 0

    2. ~jojo  2007-07-09 19:46:17  host: edx241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziwne - przecież Samsung słynie z "klapkofonów". Zresztą jakbyś spojrzał dokładnie na telefony tej firmy z różnych serii to widać znaczną rożnicę...

  • 0

    3. ~nikt_nocny  2007-07-09 20:06:26  host: host121-85-255-183.limes.com.pl

    Momencik momencik Przeco to jest samsung e700 Różnice to niuansy !!!

  • 0

    4. ~  2007-07-09 20:12:59  host: wlan3-250.srem.net

    ale onsie prawie niczym nie rozni od 3letniego E700 ! ! !

  • 0

    5.  2007-07-09 20:19:18

    no ale nie ma sie co dziwic. Obecnie w wielu w kolejnych modelach wystepuja niewielkie roznice. Z tym ze czesto te roznice sa bardzo wazne.

  • 0

    6.  2007-07-09 23:56:13

    aparat VGA :D :D :D

  • 0

    7. ~  2007-07-10 01:10:37  host: aal7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poprostu ma byc to telefon dla "mas" czyli tani i jeszcze raz tani! A co zlego w zastosowaniu czesci ktore zalegly w magazynach z poprzednich serii a ich ew produkcja kosztuje grosze? Bo ma byc jeszcze raz tani! :P

  • 0

    8. ~super  2007-07-10 07:34:03  host: proxy2.anon-online.org

    Te roznice to mniejsze wymiary no i ciezar zapewne po tym poznac nowa technologie w telefonie wlasnie po wadze

  • 0

    9. ~spellcaster  2007-07-10 07:53:09  host: inet20909nc-0.eranet.pl

    Aparat do wszechstronnego komunikowania się nie ma nawet najprostszego klienta email...

  • 0

    10. ~tani?  2007-07-10 09:52:15  host: bfl129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeżeli jakość wykonania będzie taka jak Samsunga E700 a będzie kosztował tyle co badziewie X200 kupię sobie na go stacjonarkę i jako kolekcjonerski-nie każdy zwraca uwagę na aparat vga i inne pierdółki :)

  • 0

    11. ~hmm  2007-09-08 11:52:35  host: c174-223.icpnet.pl

    Jakos specialnie nie jest tani ten telefon bo brutto ponać kosztuje ok 399 zł Po za tym ja moge tym telefonem wysyłac maile ale ... niewazne telefon nie jest do zabawy tylko do gadania a ma połączenia konferencyjne i spox

  • 0

    12. ~Jagoda  2007-09-27 10:06:15  host: abdn110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hej, mam tego Samsunga od przedwczoraj i mam dwa pytania - jak zrobić, żeby wyświetlacz zewnętrzny (zegarek, SMSy, połączenia nieodebrane) był podświetlany cały czas? U mnie po kilku sekundach wszystko znika i jest czarny. I jak wyłączyć sygnał zakończenia połączenia? Jest irytujący. Proszę o odpowiedzi. GG:8339554

  • 0

    13. ~bolo  2007-10-05 21:51:58  host: abwj42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakjak wyzerowac czas? jakie trzeba wpisac hasło?

  • 0

    14. ~LLL  2007-10-15 19:50:56  host: 70-146.is.net.pl

    a dlaczego jak daje na WAP to pisze , ze usluga niedostępna ;(

  • 0

    15. ~justka  2007-11-14 14:22:25  host: nat01-zach.metronet.pl

    jest fajny ale leprzy niż MotorolaW375? odpowiedzi pisac na gg 9801302.

  • 0

    16. ~Telefomaniak  2007-11-17 14:57:18  host: 87-205-91-85.adsl.inetia.pl

    Mam ten fon kilka dni i gdyby nie fakt ze kupuje SE K750i za 60 zł to bym sobie go zostawił bo ma cos w sobie ze jest zaj***sty, prostota wchodzi spowrotem na rynek ;]

Dodaj swoją opinię