Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-L870 - stalowy smartfon

Samsung SGH-L870 - stalowy smartfon

LuiN 28 Maja 2008 23:50

0 0

samsung sgh l870Samsung zaprezentował kolejny telefon pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Symbian S60. Piękna stylistyka i wyśmienite materiały nie pozwolą obojętnie przejść obok L870.

Symbian 9.3 S60 3rd Edition Feature Pack 2 nie jest domeną jedynie Nokii. Samsung L870 zamyka ten system operacyjny w wyjątkowo atrakcyjnej rozsuwanej obudowie o grubości zaledwie 13,5 mm. Mimo kilku braków w specyfikacji, pozycjonujących model Samsunga w średniej półce symbianowych telefonów, telefon może zyskać sporą popularność.

Z rzeczy istotnych zabrakło jedynie WiFi i GPS-u. Poza tym specyfikacja jest na wyśrubowanym poziomie: HSDPA do 3,6 Mb/s, ekran 2,4 cala QVGA (240 x 320 pikseli), aparat 3 Mpix z autofokusem, radio, Bluetooth i czytnik kart microSD zadowolą nie jednego pasjonata pięknych i nowoczesnych telefonów.




l870 gsmarena l870 gsmarena

Telefon trafi do sprzedaży w sierpniu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, GSM Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Leszek  2008-05-29 00:55:59  host: chello089078243187.chello.pl

    Jeszcze powinni dołączać do niego: łyżkę, korkociąg oraz widelec...

  • 0

    2. ~tho  2008-05-29 01:25:07  host: 82-173.espol.com.pl

    prezentuje sie naprawde ciekawie. szkoda jedynie wi-fi, ale to chyba domena samsungow z serii i...

  • 0

    3.  2008-05-29 09:56:59

    Jedynie WiFi i GPS? Jeszcze bym zrozumial brak GPS ale brak WiFi to kompletna porazka. Szkoda, bo wizualnie prezentuje sie niezle.

  • 0

    4.  2008-05-29 09:59:54

    nokia 6288 ? :)

  • 0

    5. ~vertigo  2008-05-29 10:18:02  host: 212.87.229.245

    @4... raczej N 6500slide

  • 0

    6.  2008-05-29 10:53:19

    no fakt przypomina 6288 troche

  • 0

    7. ~k  2008-05-30 09:50:18  host: chello089077165112.chello.pl

    moze wiecie kiedy bedzie?

  • 0

    8. ~PROWIZOR  2008-09-28 14:05:51  host: adpo11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam ten telefon i jestem z niego zadowolony.Nie moge sie zgodzic z niektorymi negatywnymi opiniami.( a mialem ich juz kilka i roznych, ostatnio nokia N95).A propos,szukam do niego ladowarki samochodowej gdyby ...?

  • 0

    9. ~  2008-10-06 12:55:16  host: staticline18628.toya.net.pl

    czesc, mam ten telefon od trzech dni zakupiony w orange i mam takie pytanie: czy Wasz tez byl praktycznie pusty?? tzn zero gier zeroaplikacji video poprostu nic. A przez kabel moge przeslac tylko muzyke wiec nawet sama tych rzeczy nie wgram :/ Wiec jak to bylo u Was??

  • 0

    10. ~grzesiek  2008-10-08 15:50:53  host: static-81-219-148-16.devs.futuro.pl

    Zastanawiam się nad wyborem tego telefonu. Jeśli chodzi o aparaty z tej półki cenowej z symbianem (oprócz noki E51) jest właściwie bezkonkurencyjny. Jedyną kwestią nad którą się zastanawiam jest bateria. Czy nie jest ona za słaba, w stosunku do tak dużego wyświetlacza? Stąd pytanie do użytkowników tego telefonu: ile wytrzymuje bez konieczności podpięcia do ładowarki (uwzględniając oczywiście sposób użytkowania). Pozdrawiam i czekam na komentarze.

  • 0

    11. ~jankes  2008-11-01 13:42:52  host: 90-156-5-180.as.kn.pl

    No u mnie tez jest pusty i nie moge nic do niego znalezc ma ktos namiary na jakies gierki do nie niego lub inne bajery???

  • 0

    12. ~Jimi  2008-11-18 10:41:37  host: 77-253-101-158.adsl.inetia.pl

    Bateria jest lipna, ja co prawda głównie na nim pisze, wiec wyświetlacz często świeci. Z wyłączaniem na noc - 3dni.

  • 0

    13. ~Matek JP  2008-11-22 21:28:10  host: ckv228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ej wiecie co u mnie tez było pusto dziś se go kupiłem i jest fajny a gry jak chcecie do niego to wpiszcie na google "java 240-320" i będą pasowały "nie wszystkie" bo te gy mniejwięcej są na SE ale mi niektóre działają i się fajnie gra wogule dobry zakup zrobilem zdjecia sa nienajgorsze a niewiecie może jak robic zdjecia z kamery z przodu fona z góry pozdrawiam wszystkim i polecam tego samsunga :)~ :)~

  • 0

    14. ~e2w6a  2009-03-05 13:18:08  host: 2.200.54.80.static.rdi.pl

    patrzac na ten telefon jest identyczny do n95 ma wiecej pierdol i gorszy aparat ale wyglad owiele ladniejsy. mi sie zacina bardziej niz nokia n95. ale polecam

  • 0

    15. ~ElPiotrek  2009-07-21 10:28:24  host: 193.138.240.195

    do 10. grzesiek lepszy jest i550, tanszy, z wiekszym ekranem

  • 0

    16. ~tsunami  2010-01-05 21:42:04  host: 85.222.74.89

    Dla mnie jest to najlepszy telefon jaki miałem w życiu i mówię o samym TELEFONIE w sensie KOMÓRKA a nie jakieś mieszanki ipodów z smartfonami czy iphonami z którymi też miałem do czynienia.. Nic nie piszczy po roku użytkowania, obudowa jak stal twarda była tak jest i nie jednego dzwona telefon zaliczył a wszystko nadal sie trzyma i błyszczy chromem :) Zachwalam ten telefon głównie za: niezawodność, wytrzymałość, estetyke oraz za obsługę GPS - naviexpert śmiga aż miło! Kupując go nawet nie wiedziałem o tym hihi..telefon nawiązuje 2 połączenia Bluetooth jedno z modułem GPS drugie ze słuchawkami albo zestawem głośnomówiącym i co ciekawe można w tym czasie wysłać smsa, radio rewelacja, obsługa wielu formatów video i audio, szkoda że nie ma flesza natomiast ma czujnik światła tryb noc/dzień a internet działa jak na normalnym windowsie Vista :) opcji ma mnóstwo. Polecam !

  • 0

    17. ~Marta  2010-08-18 09:52:15  host: 082139052246.radom.vectranet.pl

    Mam ten telefon z rok czasu...jednak pojawił się pewien problem, który mi strasznie utrudnia życie. Nie mogę skasować ze skrzynki odbiorczej mms-ów które dostałam, wyskakuje komunikat: "ogólny już w użyciu", a przez to, że ich nie mogę skasować nie mam miejsca na robienie nowych zdjęć, choć kartę pamięci mam praktycznie pustą.Spotkaliście się może z takim problemem?

Dodaj swoją opinię