Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-J750 i Sony Ericsson K850i w PLAY

Samsung SGH-J750 i Sony Ericsson K850i w PLAY

LuiN 25 Stycznia 2008 13:06

0 0

28. stycznia Play wprowadzi do swojej oferty kolejny multimedialny telefon 3G, model Samsung SGH-J750. W cennikach pojawi się także Sony Ericsson K850i.

samsung sgh j750Samsung SGH-J750 pojawia się po raz pierwszy na polskim rynku. W planach abonamentowych od 40 zł w górę, aparat będzie kosztował 3 gr (zarówno w ofercie dla biznesu, jak i dla klientów indywidualnych). W ofertach Play Mix cena aparatu wyniesie 99 zł przy umowie 36 miesięcznej i 199 zł przy umowie na 24 miesiące.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-J750 w katalogu.




sonyericsson k850iZ datą 28. stycznia do oferty trafi również Sony Ericsson K850i z wbudowanym wysokiej jakości aparatem fotograficznym 5 Mpix i obsługą HSDPA do 3,6Mb/s. Aparat będzie dostępny we wszystkich ofertach Play. Nowy, pełny cennik aparatów opublikujemy wkrótce.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson K850i w katalogu.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-01-25 13:29:25  host: staticline23090.toya.net.pl

    Siuuuper :D

  • 0

    2. ~  2008-01-25 13:34:15  host: bn145.internetdsl.tpnet.pl

    K850i ma zastąpić W880.. ciekawe z jakim skutkiem..

  • 0

    3.  2008-01-25 13:37:55

    Ten Samsung to żadna rewelacja, jak J-600e tyle ,że ma 3G. Aparat taki sobie, wyświetlacz mały i tylko 65k kolorów, mało pamięci wbudowanej, jedyne co go usprawiedliwia to wygląd. Już by go mogli za zeta pościć w Mixie.

  • 0

    4.  2008-01-25 13:40:44

    J750 w stosunku do L760 ma zdecydowanie gorsze parametry, czyżby L760 kończył się w magazynach ? Zainteresowanym polecam wybranie się do salonu zatem he he

  • 0

    5.  2008-01-25 13:49:18

    J750 powalczy pewnie z L760, z tym ze ten pierwszy nie ma radia. K850i to już klasa sprzęt - ciekawe w jakich cenach dla abonamentu zaproponują ten telefon.

  • 0

    6. ~qwerty  2008-01-25 13:57:50  host: cvo242.internetdsl.tpnet.pl

    k850i nie ma zastąpić w880i. To zupełnie inne klasy telefonów i ich ceny też będą inne. A l760 już nie ma w magazynach, mozna go zanleźć w niektóreych punktach Play. Nie ma sie co dziwic, bo w zeszłym roku zchodził jak świeże bułeczki :)

  • 0

    7. ~pablo  2008-01-25 13:58:41  host: abaw57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    se k850i poluje na ten telefon,chcialem go w erze ale poczek na oferte palya zapewne bedzie tanszy

  • 0

    8. ~pablo  2008-01-25 23:53:39  host: abac111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jednak nieche tego se k850i

  • 0

    9. ~Gorefest  2008-01-26 11:15:00  host: nat-mi3.aster.pl

    Po co Play wprowadza K850? Przecież Ci ci chcieli kupić już sobie kupili w Erze.

  • 0

    10. ~Misioo  2008-01-26 16:03:57  host: inet20909na-1.eranet.pl

    aha.. tak samo jak Z400? Ci co chcieli sobie kupić, to kupili w oranżu, o 900 zł drożej :D J750 ma być tani i tyle, coś jak Z170 raczej, niż L760. O L760, że je wycofują to pierwsze słyszę.

  • 0

    11.  2008-01-28 10:56:45

    9. A porównałeś ceny w promocjach Ery z cennikiem dla abo w Play, kto już kupił w erze przepłacił parę złotych.

  • 0

    12. ~Tyśka  2008-01-31 17:11:04  host: chello089078090218.chello.pl

    Hej ten fonik jest super...xD Ja mam z530i i chce zamienić na k850i mój ma denny aparat. Zaletą jest to że ma irde i bluetooth a k850i tylko bluetooth szkoda...:( Ale k850i ma napewno lepszy aparat i na tym mi zależy...:)

  • 0

    13. ~  2008-02-01 08:26:07  host: 72.46.130.23

    Play rzondzi!

  • 0

    14. ~MaTeUsZ  2008-02-05 15:52:20  host: dynamic-78-8-62-112.ssp.dialog.net.pl

    Ja pier... myślałem, ze po nowym roku Samsung SGH-l760 stanieje w abonamencie za 30 zł do złotówki(bo wcześniej moja mama dopłacała 50 zł).. Jade do punkt po nowym roku a tu cena 150 zł... Popierdoliło ich.. A ten Samsung SGH-J750 to gówno w porównaniu do L760.. I coo ja mam teraz robić? W tym PLAY narazie nie ma nic ciekawego(chyba, ze z dopłatą min. 300 zł;/;/)

  • 0

    15. ~ania  2008-12-30 09:17:27  host: h-a168-71.resetnet.pl

    samsung j750 jest świetny mam go i mi sie bardzo podoba jestem z niego zadowolona i dumna a nawet jeżeli ma niezbyt dobry aparat to to nie jest powód żeby mówić że jest do niczego nie zapominajmy jednak że telefon jest tylko do dzwonienia a pozatym ten samsung klasycznie wygląda

  • 0